Įkraunama...
Įkraunama...

Neleidžia kurti naujų temų ir rašyti žinučių

Laba diena. Norėčiau paklaust, kodėl kai kuriose temose norint parasyt atsakymą išmeta kažkokį "Įvyko klaida.........".
Atsakyti
QUOTE(jovitav @ 2006 11 27, 15:16)
Laba diena. Norėčiau paklaust, kodėl kai kuriose temose norint parasyt atsakymą išmeta kažkokį "Įvyko klaida.........".

Vadinas, per greitai nori parašyti žinutę, skaičiuojant laiką nuo paskutinės tavo rašytos žinutės rolleyes.gif Turi praeit ne mažiau kaip 30 sek smile.gif
Atsakyti
aš norėčiau nuimti pranešimus į paštą ,bet nemokų ,nes nenoriu sekti temų kaip antikvariatas ir t.t ,nes dabar kas ten parašo tai man į paštą ir pranešimas, o taip pat laikrodžio nustatymus ,nes pav.dabar 15,40 o deda laiką 17 ,40 .Ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karosė: 29 lapkričio 2006 - 15:39
Kodel neatidaro tam tikru temu ir ten kur turi buti atsakymu skaicius yra tokie zenkliukai --. Kai paspaudi ant temos, raso, kad ivyko klaida?
Atsakyti
QUOTE(solerna @ 2006 11 29, 17:24)
Kodel neatidaro tam tikru temu ir ten kur turi buti atsakymu skaicius yra tokie zenkliukai --. Kai paspaudi ant temos, raso, kad ivyko klaida?

Reiškia ši tem buvo perkelta į kitą vietą, o ten matyt sujungta. Turėtų mesti klaidą: kad ši nuoroda neveikia.


Karosė:
dėl laiko nustatymų: http://www.supermama...?showtopic=2011
forumo prenumeratos atsisakymas: http://www.supermama...howtopic=133230
Atsakyti
Laba diena. Norėčiau paklaust, kodėl temose: Motinystė ir tėvystė. Vaikų sveikata. Vaistai. norint parasyt atsakymą išmeta "Įvyko klaida. Jūs neturite teisių skelbti atsakymus šioje temoje".
Beje numatytą taisyklėse laiko tarpą - 30 sek. palaukiu. Laukiu žymiai ilgiau.
Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vita2: 09 sausio 2007 - 19:11
QUOTE(vita2 @ 2007 01 09, 19:10)
Laba diena. Norėčiau paklaust, kodėl temose: Motinystė ir tėvystė. Vaikų sveikata. Vaistai. norint parasyt atsakymą išmeta "Įvyko klaida.  Jūs neturite teisių skelbti atsakymus šioje temoje".
Beje numatytą taisyklėse laiko tarpą - 30 sek. palaukiu. Laukiu žymiai ilgiau.
Ačiū.

Kurioje temoje norėjote skelbti atsakymą?
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2007 01 09, 20:13)
Kurioje temoje norėjote skelbti atsakymą?


Pvz. "Imuniteto stiprinimas", temą paskelbė Ingaaa. Pabandžiau ir kitose apie žuvų taukus ir t.t. - neleidžia ir ten atsakyti. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vita2: 09 sausio 2007 - 19:30
QUOTE(vita2 @ 2007 01 09, 19:21)
Pvz. "Imuniteto stiprinimas", temą paskelbė Ingaaa. Pabandžiau ir kitose apie žuvų taukus ir t.t. - neleidžia ir ten atsakyti. g.gif

Pabandykite dar kartelį, jei nesigaus parašykite čia.
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2007 01 15, 01:18)
Sveiki. Norejau uzduoti klausima daktarei apie nestuvo planavima, taciau sistema neleidzia to padaryti. Gal kazka darau ne taip?

Jei tai konsultantų skyrelyje, tai reik užvest naują temą ir paklaust. Atsakyt gali tik konsultantas. Jei temos dubliuojasi, moderatoriai jas sujungia smile.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif , gal ne į temą, bet turiu klausimėlį - kodėl man nerodo forumo dalyvių atsakymų temose : Sportas ir dietos (konkrečiai - Minus 10), Kulinarinės idėjos (Skanaus 7), taip pat neleidžia peržiūrėti skelbimų lentos (VS parduotuvėlė, paskelbiau savo skelbimą, pasitikrinti negaliu). Gal ką nors patarsite, ką aš netinkamai darau. .

Visais minėtais atvejais pasirodo toks užrašas: "Atsiprašome, neįmanoma rasti kai kurių reikiamų failų, jeigu bandėte peržiūrėti temą, gali būti, kad ji buvo ištrinta arba perkelta"

Dėkoju
Atsakyti
QUOTE(korcula @ 2007 01 16, 23:45)
Sveiki  smile.gif , gal ne į temą, bet turiu klausimėlį - kodėl man nerodo forumo dalyvių atsakymų temose : Sportas ir dietos (konkrečiai - Minus 10), Kulinarinės idėjos (Skanaus 7), taip pat neleidžia peržiūrėti skelbimų lentos (VS parduotuvėlė, paskelbiau savo skelbimą, pasitikrinti negaliu). Gal ką nors patarsite, ką aš netinkamai darau. .

Visais minėtais atvejais pasirodo toks užrašas: "Atsiprašome, neįmanoma rasti kai kurių reikiamų failų, jeigu bandėte peržiūrėti temą, gali būti, kad ji buvo ištrinta arba perkelta"

Dėkoju

Pasiskaityk šią temą wink.gif

Patariu kitą kartą pasinaudot paieška arba pereit visus 3-4 psl ir susirast atsakymą wink.gif
Atsakyti