Įkraunama...
Įkraunama...

Neleidžia kurti naujų temų ir rašyti žinučių

Viską atsakiau Jums į AŽ.
Atsakyti
QUOTE(perlita3 @ 2006 10 09, 11:46)
Nesuprantu kas pasidare su tuo forumu.Matau ,kad pasikeite tapetai,bet ,kad taip pasikeis viskas tai tikrai nesitikejau,esu labai nusivylusi siuo forumu,neleidzia man skaityti zinuciu,pastoviai ismeta viena ir ta pati slamsta..Atsiprašome, neįmanoma rasti kai kurių reikiamų failų, jeigu bandėte peržiūrėti temą, gali būti, kad ji buvo ištrinta arba perkelta. bash.gif Gal kas paaiskins man ,kas cia darosi? verysad.gif

Kur būtent tą klaidą meta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 10 12, 13:16)
Kur būtent tą klaidą meta? g.gif

Visose temose kuriuose dalyvavau pries atsinaujinant tapetams verysad.gif Teks muset is naujo registruotis ir galvoti nika verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(perlita3 @ 2006 10 12, 12:51)
Visose temose kuriuose dalyvavau pries atsinaujinant tapetams verysad.gif Teks muset is naujo registruotis ir galvoti nika verysad.gif

Jei nesunku, kai vėl mes klaidą, padaryk Print Screen ir įkelk čia rolleyes.gif

Ir nurodyk konkretų skyrelį/temą, kur meta klaidą. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 05 11, 10:24)
Tam skyrelyje naujų temų užvedimas laikinai sustabdytas rolleyes.gif

Bet neiseina ir tuoj pacioj temoj nieko parasyti.
Atsakyti
QUOTE(kicule @ 2006 10 18, 12:08)
Bet neiseina ir tuoj pacioj temoj nieko parasyti.

Čia ginekologės konsultacijose? g.gif

Ten veikia principu klausk - atsakome, t.y. sukuri temą, o atsakyti gali tik pati gydytoja konsultantė rolleyes.gif , niekas daugiau.
Atsakyti
kodel negaaliu kurti naujos temos rannkdarbiuose? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bonbonkea @ 2006 10 22, 17:47)
kodel negaaliu kurti naujos temos rannkdarbiuose?  verysad.gif

Surink 100 žinučių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bonbonkea @ 2006 10 22, 17:47)
kodel negaaliu kurti naujos temos rannkdarbiuose?  verysad.gif

Čia aš prisidedu prie šio klausimo. Mačiau ats.- reikia 100 žinučių. Esu naujokė ir nelabai suprantu šių apribojimų. Vadinasi, turiu sėdėti prie kompo ir automatu rašyti visokius komentarus (reikia- nereikia), kad tik surinkčiau 100 žinučių. Tai naujokų diskriminacija ar kas? Aš atėjau į šį formumą ne tam, kad pasiskelbčiau rankdarbių forume, bet peržiūrėjus viską, supratau, kad ir aš turiu ką parodyti.
Atsakyti
QUOTE(Meškius @ 2006 10 25, 09:46)
Čia aš prisidedu prie šio klausimo.  Mačiau ats.- reikia 100 žinučių. Esu naujokė ir nelabai suprantu šių apribojimų. Vadinasi, turiu sėdėti prie kompo ir automatu rašyti visokius komentarus (reikia- nereikia), kad tik surinkčiau 100 žinučių. Tai naujokų diskriminacija ar kas? Aš atėjau į šį formumą ne tam, kad pasiskelbčiau rankdarbių forume, bet peržiūrėjus viską, supratau, kad ir aš turiu ką parodyti.

Jau tokios taisyklės, nieko nepakeisi rolleyes.gif Kiti registruojasi tam, kad reklamuot savo rankdarbius... O tai neturi išvis ką rašyt šiame forume g.gif Vien tik spaminti dėl žinučių sk? Juk tiek įvairių temų yra!
Atsakyti
Sveiki. Norejau uzduoti klausima daktarei apie nestuvo planavima, taciau sistema neleidzia to padaryti. Gal kazka darau ne taip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 26 spalio 2006 - 22:21

Jau tokios taisyklės, nieko nepakeisi rolleyes.gif Kiti registruojasi tam, kad reklamuot savo rankdarbius... O tai neturi išvis ką rašyt šiame forume g.gif Vien tik spaminti dėl žinučių sk? Juk tiek įvairių temų yra!

Na, iš dalies sutinku. Pasivaikščiojus po forumus, man jau kilo toks supratimas dėl apribojimų, nes kai kurios žinutės...
Jei užsiregistravau šiame forume ir turi pvz. 2 vaikus, negali neturėti apie ką parašyti. Dienos pilnos įspūdžių.
Kažkam užkliuvo mano žodis "diskriminacija"- tiesiog per stipriai išsireiškiau. Tik norėjau sužinoti kodėl?
Atsakyti