Įkraunama...
Įkraunama...

Neleidžia kurti naujų temų ir rašyti žinučių

QUOTE(čiuuti @ 2006 08 23, 22:00)
sveiki, šiandien užsiregistravau forume, iš karto norėjau paskelbti temą, bet gavau pranešimą "įvyko klaida"....
Gal dar nemoku tinkamai naudotis. Pasakykite, ką darau ne taip.

Ačiū

Jei norėjai sukurt Skelbimų lentoj -> Rankdarbiuose, tai tam reikia surinkt 20+ žinučių wink.gif
Atsakyti
Kodel neleidzia uzduoti ginekologei klausimo? Naujos temos nekuriau, paspaudziau tik "atsakyti"
Atsakyti
o man raso kai bandau aktyvuoti registracijos saskaita:Šis narys neprivalo patvirtinti savo vartotojo sąskaitos,o nauju temu uzvest vistiek neduoda unsure.gif

ax.gif

Kodel kaikuriuose skyreliuose galiu uzvesti nauja tema,o kai kuriuose ne? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mambu: 26 rugpjūčio 2006 - 01:30
ištiesų,kažkaip paskutiniu metu viskas streikuoja,gal jau mūsų per daug ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 08 24, 10:35)
Jei norėjai sukurt Skelbimų lentoj -> Rankdarbiuose, tai tam reikia surinkt 20+ žinučių wink.gif


Ačiū!
Kaip tik ten ir norėjau sukurti temą smile.gif

Tai ką, einu pasibendrauti su žmonėmis ir rinktis žinutes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čiuuti: 26 rugpjūčio 2006 - 14:16
QUOTE(NeNaujoke @ 2006 08 24, 18:17)
Kodel neleidzia uzduoti ginekologei klausimo? Naujos temos nekuriau, paspaudziau tik "atsakyti"

Ten veikia principu klausk-atsakysiu wink.gif Nariai gali tik užvesti naują temą ir paklausti, o ginekologė atsako wink.gif Jei temos dubliuojasi, jos sujungiamos moderatorių wink.gif


mambu, tai kad tau ir nereik patvirtinti savo sąskaitos, tu jau ne validating wink.gif O kur neleidžia temos sukurt g.gif
Atsakyti
Kai bandau aktyvuoti registracijos saskaita man raso:Šis narys neprivalo patvirtinti savo vartotojo sąskaitos,o nauju temu uzvest vistiek neduoda g.gif

Kodel kaikuriuose skyreliuose galiu uzvesti nauja tema,o kai kuriuose ne? unsure.gif g.gif

Atsakyti
QUOTE(mambu @ 2006 08 28, 16:16)
Kai bandau aktyvuoti registracijos saskaita man raso:Šis narys neprivalo patvirtinti savo vartotojo sąskaitos,o nauju temu uzvest vistiek neduoda g.gif

Kodel kaikuriuose skyreliuose galiu uzvesti nauja tema,o kai kuriuose ne?  unsure.gif  g.gif

Turėtų jau leisti wink.gif Nes kai kuriuose skyreliuose reikia surinkti 20+ žinučių, kad juose sukurtum naują temą wink.gif
Atsakyti
sveiki, mane domina zinuciu siuntimo mechanizmas, jau man atrodo tikrai busiu issiuntusi visa tuzina, kaip rodo 3 ir viskas, tai kokiu budu surinkti ta 20+, Dekoju
Atsakyti
o as ka tik toooooookia ilga ir is sirdies tema bandziau uzvesti "klausimas psichologui" forume, bet vos paspaudziau, kad irasytu tema, ji dingo...ir neberandu. daugiau nesigaus jau man tokios is dusios parasyt smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nesuprantu kas pasidare su tuo forumu.Matau ,kad pasikeite tapetai,bet ,kad taip pasikeis viskas tai tikrai nesitikejau,esu labai nusivylusi siuo forumu,neleidzia man skaityti zinuciu,pastoviai ismeta viena ir ta pati slamsta..Atsiprašome, neįmanoma rasti kai kurių reikiamų failų, jeigu bandėte peržiūrėti temą, gali būti, kad ji buvo ištrinta arba perkelta. bash.gif Gal kas paaiskins man ,kas cia darosi? verysad.gif
Atsakyti
Laba diena, kodel negaliu sukurti apklausos ar paprastos temos skyrelyje Internetines parduotuves?? Regis sukuriu, man parodo, kad is pradziu jusu tem bus patikrinta is pradziu moderatoriu, bet tai kiek laiko tai uztrunka?? sukuriau viena laukiau dienele, paskui pagalvojau gal blogai ka padariau tada bandziau dar pora kartu... doh.gif Nezinau kame cia reikalas... zinau, kad reikia dar ir moketi tenai, bet ar uz apklausa taip pat reik moket??? blink.gif Gal kas gali pasakyt ka daryti, kad nereiketu laukti pora dienu kol bus apklausa paskelbta?
Atsakyti