Įkraunama...
Įkraunama...

Neleidžia kurti naujų temų ir rašyti žinučių

QUOTE(Elma @ 2006 07 21, 21:00)
Nezinau kas atsitiko... Parasau zinute, paspaudziu atsakyti, ir rodo, kad viskas gerai, bet mano atsakymas nepasirodo.  Lyg buciau nerasiusi nieko.  Anksciau taip niekada nera buve.  Gal kas galetu atsakyti kas atsitiko??

Ir man tas pats
Atsakyti
QUOTE(rulle @ 2006 07 25, 19:48)
Ir man tas pats

Ir šiom dienom?
Ši problema buvo sutvrkyta praeitą savaitę. Ar ji vėl pasikartojo?
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2006 07 26, 07:15)
Ir šiom dienom?
Ši problema buvo sutvrkyta praeitą savaitę. Ar ji vėl pasikartojo?

Šiandien jau gerai, ačiū
Atsakyti
visa mėnesi vargau kol pagaliau buvau prijungta thumbup.gif .Kaip tai pavyko neisivaizduoju,bet jau buvau praradus vilti
Atsakyti
esu prisiregistavusi. pries kelias dienas skelbimu lentoje esu uzvedusi nauja tema. dabar jau jau kelinta karta bandau pradeti nauja tema, bet man vis atsako "neturite teisiu"
kodel taip yra?
Atsakyti
QUOTE(vaidda @ 2006 07 30, 00:21)
visa mėnesi vargau kol  pagaliau buvau prijungta thumbup.gif .Kaip tai pavyko neisivaizduoju,bet jau buvau praradus vilti

Tereikėjo parašyti laišką forumas@supermama.lt mirksiukas.gif
Jūs nebuvote patvirtinųsi savo registracijos.
Atsakyti
as darau kazka blogai bet pati nezinau ka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wii @ 2006 08 09, 21:24)
as darau kazka blogai bet pati nezinau ka blush2.gif



Kas neišeina g.gif Pabandyk įvardinti, o mes jau padėsim kuo galėsim smile.gif
Atsakyti
Sveiki, norejau paklausti kodel man neleidzia parasyti atsakymo temoje kur reikia klaust ginekologes, nestumo planavimas, raso neturite teisiu verysad.gif , nors kitas zinutes rasau sekmingai. Aciu is karto.
Atsakyti
QUOTE(chanell @ 2006 08 14, 02:21)
Sveiki, norejau paklausti kodel man neleidzia parasyti atsakymo temoje kur reikia klaust ginekologes, nestumo planavimas, raso neturite teisiu  verysad.gif , nors kitas zinutes rasau sekmingai. Aciu is karto.

Tai gal bandai rašyt atsakymą jau užvestoje temoje g.gif Temų kūrimas ten veikia tokiu principu: kiekvienas narys užveda naują temą su klausimu, o konsultantė jau į jį atsako, t.y. tavo klausimas, jos atsakymas wink.gif.
Atsakyti
as praejusi penktadieni bandziau uzvesti nauja tema "lieknejimo istorijose", bet iki siol ji nepasirode, o be to negavau jokio pranesimo, kad neturiu teises ar pan. esu ir anksciau uzvedusi naujas temas ir iki siol viskas buvo gerai.
Atsakyti
sveiki, šiandien užsiregistravau forume, iš karto norėjau paskelbti temą, bet gavau pranešimą "įvyko klaida"....
Gal dar nemoku tinkamai naudotis. Pasakykite, ką darau ne taip.

Ačiū
Atsakyti