Įkraunama...
Įkraunama...

Neleidžia kurti naujų temų ir rašyti žinučių

Noriu sukurti nauja tema,bet nepavyksta...raso,kad klaida.Cia pagalbos skyrelyje iskart pavyko.nesuprantu ka darau ne taip verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(wirgytee @ 2011 05 06, 11:52)
Noriu sukurti nauja tema,bet nepavyksta...raso,kad klaida

Kuriame skyrely neleidžia?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 05 06, 12:46)
Kuriame skyrely neleidžia?

Nejo SKELBIMU LENTOJE--->KITA
Dabar pabandziau,ir jau eina smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wirgytee @ 2011 05 06, 18:30)
Nejo SL--->KITA

Reiškias, kažką ne taip darėt, nes ten jokių apribojimų nėra wink.gif
Atsakyti
Neatidaro skirtuko-FAVORITES... visi kiti atsidaro, tik šis ne, atidaro tuščią langą. g.gif Ar čia su manokompu kas negerai, o gal blokuojama? 4u.gif
Atsakyti
sveiki, kaip ideti skelbima, bandziau ideti, man parase (klaida) ir eiti i pagalba, kas pasakys kaip ideti skelbima
Atsakyti
QUOTE(murce @ 2011 05 09, 20:44)
Neatidaro skirtuko-FAVORITES... visi kiti atsidaro, tik šis ne, atidaro tuščią langą.  g.gif  Ar čia su manokompu kas negerai, o gal blokuojama? 4u.gif

1. O apvalkalas "SuperMama" nustatytas (žr. pačioj apačioj, kairiam kampe)?:
user posted image

2. Tam tikruose skyreliuose šiuo metu standartinis "Supermama" apvalkalas yra pakeistas į reklaminį. Tol, kol jis bus, Favorites neveiks.
Atsakyti
QUOTE(Marinutė @ 2011 05 09, 21:26)
kaip ideti skelbima, bandziau ideti, man parase (klaida) ir eiti i pagalba, kas pasakys kaip ideti skelbima

Kuriame skyrelyje?
Šiaip viskas gana smulkiai yra aprašyta temoje Kaip rašyti atsakymą, žinutę?
Atsakyti
Sveiki, turiu klausima, noreciau floroj atidaryti tema apie Galenius (Abutilon) dar nebandziau nezinau ar leis, bet dar nezinau ar bus paklausi tema nes nebuvo tokios temos. Tai nezinau rizikuot ar neapsimoka, bet mane labai domina ta gele o informacijos apie ja ne tiek jau daug.
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2011 05 10, 22:58)
noreciau floroj atidaryti tema apie Galenius (Abutilon) dar nebandziau nezinau ar leis

Leis.
QUOTE(kristinkag @ 2011 05 10, 22:58)
bet dar nezinau ar bus paklausi tema nes nebuvo tokios temos. Tai nezinau rizikuot ar neapsimoka, bet mane labai domina ta gele

Nepaskelbusi temos nesužinosit - rizikuokit smile.gif
Atsakyti
Sveiki,kažkodėl forume "Darbas" neleidžia kurti naujos temos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sheilamissy @ 2012 02 15, 18:51)
kažkodėl forume "Darbas" neleidžia kurti naujos temos smile.gif

Ne kažkodėl - priežastis yra čia nurodyta wink.gif
Atsakyti