Įkraunama...
Įkraunama...

Neleidžia kurti naujų temų ir rašyti žinučių

Laba diena dar kartą. Vis nesulaukiu temos patvirtinimo "Rankdarbiuose". Atrodo viską sutvarkiau, bet va praėjo 5d.o temutės nėr.Na jau nebesuprantu kodėl, negi kažkuo skiriuos nuo kitų mergaičių? Jau nebeišneša protas kas negerai.
Atsakyti
QUOTE(velute @ 2011 02 15, 12:55)
Jau nebeišneša protas kas negerai.

O skyrelio moderatorėms (Niktei arba Naktibaldai) ar rašėt?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 02 15, 13:27)
O skyrelio moderatorėms (Niktei arba Naktibaldai) ar rašėt?

rašiau ir atsprašiau,kad įkyriai lendu,bet kad jokio atsakymo.Ir vargstu,vis taisau taisau kažka ir nei temos tvirtina,nei rašo kame reikalas.Tai gal kam galėčiau atsiųst sukurtą temą,kad bent pasakytų kas negerai,kad tos mergaitės nepriima
Atsakyti
labas,gal ir man galesit padet?as sukuriu tema nagu priauginimas geliu taciau moderatorius vis uzblokuoja nes tokiu temu ira taciau tai kiekviena sukurusi savo tema klienten skirtinguose miestuose as taip pat noriu savo klientem tokia tema atidaryt o kodel neleidzia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(paradyze @ 2011 02 18, 10:02)
as taip pat noriu savo klientem tokia tema atidaryt o kodel neleidzia

Paskelbti tokio pobūdžio temą galima tik skyrelyje Paslaugos, įvydžius nurodytas sąlygas.

Kituose forumo skyreliuose reklamuotis apie teikiamas paslaugas yra draudžiama.
Atsakyti
sveiki

nesuprantu kur dingsta temos mano
Atsakyti
QUOTE(bmwfan @ 2011 03 06, 18:21)
nesuprantu kur dingsta temos mano

Suprastumėt, jei būtumėt perskaitę skyrelio taisykles wink.gif
Atsakyti
Sveiki,

noriu sukurti temelę rankdarbiuose, tačiau man neleidžia. Kodėl?
Atsakyti
QUOTE(Naminis Tortas @ 2011 03 10, 13:59)
noriu sukurti temelę rankdarbiuose, tačiau man neleidžia. Kodėl?

Atsakymą rasite skyrelio taisyklėse.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 03 10, 15:02)
Atsakymą rasite skyrelio taisyklėse.

Skaičiau taisykles bent tris kartus, bet vis tiek nesuprantu, kas negerai ax.gif
Rašo "Jūs neturite teisių skelbti naujų temų šiame forume" unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naminis Tortas: 10 kovo 2011 - 17:19
QUOTE(Naminis Tortas @ 2011 03 10, 17:17)
Skaičiau taisykles bent tris kartus, bet vis tiek nesuprantu, kas negerai ax.gif
Rašo "Jūs neturite teisių skelbti naujų temų šiame forume" unsure.gif

labai neatidžiai skaitėt "1. Skelbimus šiame skyrelyje turi teisę talpinti tik forumo dalyviai, parašę forume 100 komentarų. Jeigu neturi parašę 100 žinučių, sistema neleis Jums skelbti temos. Jokios išimtys nedaromos"
Atsakyti
QUOTE(Naminis Tortas @ 2011 03 10, 17:17)
vis tiek nesuprantu, kas negerai

Be to, ką Vitulka parašė, dar atkreipiu dėmesį į tai, kad forume yra draudžiama prekiauti maisto produktais (išimtis galioja tik sodo, daržo, miško gėrybėms):
QUOTE(Rasma @ 2010 05 27, 14:32)
Forume tokia veikla išvis draudžiama, t.y. kai skelbiama, kad priimami užsakymai namuose pagamintiems maisto produktams ir pan.
Aš iškart pranešiu kontrolės institucijoms, kaip ir pridera, kad aiškintųsi įstatymų numatyta tvarka. Forume tokia veikla vykdoma greičiausiai neturint maisto tvarkymo subjekto pažymėjimo, vadinasi neturint teisės užsiimti tokia niekieno nekontroliuojama veikla.

Žmonės pirkdami ar užsakydami maisto produktus forume - rizikuoja savo  ir savo artimųjų sveikata.
Atsakyti