Įkraunama...
Įkraunama...

Neleidžia kurti naujų temų ir rašyti žinučių

QUOTE(Rykute @ 2010 12 26, 18:32)
parasiau du laiskus i nurodyta el. pasta su klausimais ir savo tema, bet atsakymo negavau jokio 

Rašykit tol, kol gausite atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 12 27, 11:20)
Rašykit tol, kol gausite atsakymą 4u.gif



Dekui uz labai konkretu atsakyma, bet siuo atveju manau viltis ....... motina taip galima istisus metus rasineti doh.gif

p.s. parasiau 4 laiskus blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 19 sausio 2011 - 21:33
QUOTE(Rykute @ 2011 01 19, 21:32)
p.s. parasiau 4 laiskus

Ar teisingai supratau - skyrely "Paslaugos" norite paskelbti temą?
Atsakyti
Niekaip nesuprantu, kodel vis istrinama mano zinute skelbimu lentoje kosmetikos isparduotuvej? Ir kas trina ir kur rasyti. Perziurejau moderatoriu sarasa - visi atsijunge. Ar ne ten ziuriu?
moderatoriai
Atsakyti
QUOTE(amukas @ 2011 01 25, 22:02)
kodel vis istrinama mano zinute skelbimu lentoje kosmetikos isparduotuvej?

Kad yra žinutė - ar ne šitos ieškot?
Atsakyti
Taip sitos biggrin.gif

Dabar matau, kad yra! Vakar visus puslapius perziurejome su drauge, nebuvo. Pries tai kur dejau nera.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 01 20, 11:54)
Ar teisingai supratau - skyrely "Paslaugos" norite paskelbti temą?


Taip paslaugos ax.gif Gal blogai rasiau, bet kaip parasyta taip viska ir surasiau - paslaugas ir aprasymus, uzdaviau klausimus konkrecius.
Atsakyti
Laba diena. Niekaip nesuprantu kodėl neskelbia moderatorės mano naujos temos Rankdarbiuose? Nu pasijutau,kaip kokia piemenka. Noriu parodyt savo siuvamus ir mezgamus darbelius,o kartu ir užsidirbt truputį.Yra net kelios moterėlės užsivedusios savo temeles ir nieko,juda į priekį.O aš jau nežinau kiek kartų perskaičiau taisykles.Pirmą kartą išsiunčiau tema,bet atrodo reklamos įdėjau,na bent taip pagalvojau,kad nepaskelbė temos. Tai parašiau antrą temą, atrodo pagal visas taisykles ir atrodo iš visos širdies.Na ir vėl šnipštas. O taip laukėm su vaikais greičiau pasirodant temutę. Šiandien neapsikenčiau parašiau trečią...perdariau visiškai kitaip.Nors į antrą buvau sudėjus visą širdį ir jausmus,ir taip laukiau...
Parašiau moderatorėm ,kas ne taip.Tyla.Parašyta, kad neatsaknėja,kodėl nepatvirtinta tema. Na bet suaugęs žmogus jautiesi kažkokiu durnium,negi sunku iš žmoniškumo nors kelis žodžius brūkštelėt.Tuo labiau,kad nesu naujokė šiam forume.Lauksiu atsakymo.
Atsakyti
QUOTE(velute @ 2011 02 10, 15:17)
O aš jau nežinau kiek kartų perskaičiau taisykles.
<...>
Parašiau moderatorėm ,kas ne taip.Tyla.Parašyta, kad neatsaknėja,kodėl nepatvirtinta tema. Na bet suaugęs žmogus jautiesi kažkokiu durnium,negi sunku iš žmoniškumo nors kelis žodžius brūkštelėt.Tuo labiau,kad nesu naujokė šiam forume.Lauksiu atsakymo.

skyrelio taisyklių:

"17. Parašas neturi būti būti komercinės paskirties. Vadinasi, jokių kainų, kontaktų, rengiamų akcijų, nuorodos į rankdarbių temą ir t.t., ir pan."

Dabar jau aišku, kodėl tema netvirtinama?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 02 10, 15:27)
skyrelio taisyklių:

"17. Parašas neturi būti būti komercinės paskirties. Vadinasi jokių kainų, kontaktų, rengiamų akcijų, nuorodos į rankdarbių temą ir t.t. ir pan."

Dabar jau aišku, kodėl tema netvirtinama?

Ačiū ,aišku,kad problema kilo dėl parašo. Na jeigu mergaitės nesupyks,perdarysiu dar kartą ir tikiuos,kad priims.Supratau, kad galeriją reikia daryt ne parašiuke. Na bet gal nelabai gilinaus,nes pas kitų mergaičių lyg parašiukai ir su galerijom.Išjungsiu tą parašiuką visai.Didelis DĖKUI ir tikiuos,kad viską padarysiu gerai.
Atsakyti
QUOTE(velute @ 2011 02 10, 17:16)
supratau, kad galeriją reikia daryt ne parašiuke. Na bet gal nelabai gilinaus,nes pas kitų mergaičių lyg parašiukai ir su galerijom.Išjungsiu tą parašiuką visai.Didelis DĖKUI ir tikiuos,kad viską padarysiu gerai.

paraše galerija gali būti, bet galerijoj negali būti kontaktų, kainų, bet kokių užuominų apie pardavimą ir pan. Tiesioj foto pasigrožėjimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 02 10, 17:29)
paraše galerija gali būti, bet galerijoj negali būti kontaktų, kainų, bet kokių užuominų apie pardavimą ir pan. Tiesioj foto pasigrožėjimui  smile.gif

Ačiū už atsaklymą.Dabar belieka laukt kada mergaitės patvirtins.Na atrodo viską ištryniau ko nereikėjo.Taisyklėse parašyta,kad žiemos laiku,patvirtina 5dienų laikotarpyje.Tad lauksiu.
Atsakyti