Įkraunama...
Įkraunama...

Neleidžia kurti naujų temų ir rašyti žinučių

QUOTE(Borzika @ 2010 08 18, 11:15)
Atsakymas yra šioje temoje (keliomis žinutėmis aukščiau).

Naujos temos laikinai nekuriamos, bet i klausima kada bus galima tai daryti, atsakymo neradau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Eddie_1 @ 2010 08 18, 11:19)
i klausima kada bus galima tai daryti, atsakymo neradau

Yra:
QUOTE(Borzika @ 2010 06 22, 11:17)
Kai tik atsiras naujienų, apie tai iškart bus pranešta tame skyrely.

Daugiau ar konkretesnės informacijos moderatorės, deja, neturi.
Tad sekite naujienas wink.gif
Atsakyti
dedu tema i skyreli Darbas, bet po kiek laiko ji dingsta, i tema Paslaugos idet is vis neleidzia, nors turiu virs 100 zinuciu... KAME REIKALAS??????
Atsakyti
Esu čia senbūvė, bet negaliu sukurti naujos temos paslaugų skiltyje, kodėl??? Ir norėčiau žinoti kaip man pašalinti seniai sukurtas temas kurios man jau nereikalingos, kažkodėl nerandu.
Atsakyti
Labai tikiuosi greitai gauti atsakymą, nes man reikia skubiai sukurti naują temą paslaugų skiltyje.
Atsakyti
Paslaugose šiuo metu neleidžiama kurti naujų temų.

Atsakyti
QUOTE(Realija @ 2010 10 02, 07:49)
negaliu sukurti naujos temos paslaugų skiltyje, kodėl???

Jau kuris laikas tame skyrelyje netvirtinamos naujos temos - apie tai rašyta 12 psl.
QUOTE(Realija @ 2010 10 02, 07:49)
kaip man pašalinti seniai sukurtas temas kurios man jau nereikalingos

Kurias temas turite omeny?
Atsakyti
Kažkaip miršta šis forumas jau, arba keičiasi matyt karta, senbūviai nebebus reikalingi čia...liks karta, kuri nežinojo kaip buvo anksčiau, kai tvyrojo tik draugiška aplinka, ir kuri (yra) bus labai paklusni visoms naujoms taisyklėms doh.gif
Aš, asmeniškai, jaučiuosi čia persekiojama 4u.gif parašai žinotę kokią, o ši ištrinama, nes ale ne vietoje.... Na neturiu laiko galvoti ir skaityti visą paklodę naujų taisyklių kas kur galima, kurioje vietoje ką rašyti ir skaityti.... doh.gif

O dėl paslaugų skyrelio - daugiau negu juokinga biggrin.gif jau pusantrų metų kaip "sprendžiamas" klausimas lotuliukas.gif Supermamos valdžia labiau užsiėmusi nei pati prezinentė, nes niekaip šio klausimo sprendimas negauna savo eilės biggrin.gif
O moderatorės tapo įkaitėmis, nes nuolat ujamos jos, nes tik jos bendrauja su eiliniais nariais doh.gif
Moderatorės, o jums tai patinka pačioms? Jūsų vietoje aš viršininkei pasakyčiau kad tokia situacija nebepakenčiama, kodėl jūs vienos turite vis tą patį kartoti, gaišti savo laiką?
Ar ne pats metas pačiai p.SM pasakyti visiems kam tai aktualu, kas ,kodėl, kaip ir kada?
unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 10 02, 09:50)
Jau kuris laikas tame skyrelyje netvirtinamos naujos temos - apie tai rašyta 12 psl.

Kurias temas turite omeny?

Ačiū smile.gif Neturiu laiko sėdėti ir skaityti tiek puslapių, tam yra atsakingas asmuo, kad į mano žinutę atsakytų.
Norėjau ištrinti ankstesnes mano sukurtas, nes maniau, kad gal dėl tos priežasties, kad jau kažką kūriau, man dabar neleidžia įdėti skelbimo paslaugų skiltį
Atsakyti
Būtų tikrai labai malonu, kad nors vieną kartą ir pati, kuri sukūrė šį forumą "Supermama" , atsakytų į klausimus tiksliai, aiškiai ir t.t. nes vis tuos pačius moderatorių sakinius jau nusibodo ir skaityti ir laukti. Gal vieną kartą parašykit kada bus leidžiama kurti temas ar visai nebebus galima tą daryti g.gif kodėl kituose forumuose nėra tokių nesamonių, visos taisyklės ir reikalavimai surašyti aiškiai dėl reklaminių temų kūrimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanli: 03 spalio 2010 - 14:25

 i 
Kam aktualus Paslaugų skyrelis, prašome žr. čia.

Sėkmės!
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 10 06, 13:28)
Kam aktualus Paslaugų skyrelis, prašome žr. čia.

Sėkmės!


Deja parasiau du laiskus i nurodyta el. pasta su klausimais ir savo tema, bet atsakymo negavau jokio doh.gif
Atsakyti