Įkraunama...
Įkraunama...

Neleidžia kurti naujų temų ir rašyti žinučių

QUOTE(jurga99 @ 2010 05 08, 13:17)
tai kur tuos komentarus rasyti ir kam???

Tuose skyreliuose, kuriuose žinutės yra skaičiuojamos.

Atsakyti
tai kam laikyti tas nereikalingas zinutes?kam reikia apsikrauti az?kam tas apkrovimas portale??? doh.gif kodel as negaliu trinti tu zinuciu jei man jos nereikalingos?
Atsakyti
QUOTE(jurga99 @ 2010 05 08, 18:14)
tai kam laikyti tas nereikalingas zinutes?kam reikia apsikrauti az?kam tas apkrovimas portale??? doh.gif kodel as negaliu trinti tu zinuciu jei man jos nereikalingos?

Bent aš nesuprantu jūsų klausimo esmės. Ir kurias žinutes omeny turit: rašomas forume ar gaunamas į pranešimų gaviklį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga99 @ 2010 05 08, 18:14)
tai kam laikyti tas nereikalingas zinutes?kam reikia apsikrauti az?kam tas apkrovimas portale??? doh.gif kodel as negaliu trinti tu zinuciu jei man jos nereikalingos?

Trinkit jūs iš savo AŽ žinutes, jų nereikia kaupti ax.gif Skaičiuojamos žinutės forume, šiuo metu jų jūs turite 37. Komentarai- tai ir yra žinutės, kurias rašot forume. Jų ir norėdama neištrinsit.
Atsakyti
supratau,nes kitur skaiciau kad raso norint atsidaryti skelbimuose tema reikia tureti 20zinuciu nu galvoju nesamone kazkokia doh.gif
Atsakyti
sveiki,
gal galit kas suteikti informacijos dėl komercinių/ reklaminio pobūdžio skelbimų dėjimo tvarką, reikalavimus? smile.gif Ačiū
kreipiausi nurodytu Borzika adresu bet negavau informacijos schmoll.gif
Atsakyti
Rašiau jau kitoje temoje, bet ir čia pakartosiu:

SuperMama, kuri priima sprendimus dėl komercinių temų, yra viena, o norinčių labai labai daug.
Visi laiškai perskaitomi, tačiau atsakyti į visus tikrai nėra galimybių.

Galbūt motyvacinį laišką (su jame išdėstytais argumentais, kodėl Jūsų prekė turėtų būti parduodama Forume ir pan.) reikės pakartoti, tad rašykit kelis kartus ir įtikinkit SuperMamą, kad Jūsų tema yra naudinga/reikalinga.

Jei pasiseks, gausite atsakymą su išsamia informacija. Linkime kantrybės.
Atsakyti
HELP!

snd prisiregistravau SM, nespejau dar visko cia perprasti. ar yra kokios salygos nauju temu paskelbimui? lauksiu atsakymo 4u.gif
Atsakyti
aistiale, neskubėkit, o atidžiai perskaitykit Forumo Taisykles bei šiame skyrely esančias temas, pvz.: "Kaip rašyti atsakymą", "Temų paieška forume" ir t.t.
Beje, kiekvienas skyrelis taip pat turi taisykles, kuriose yra išvardyti pagrindiniai reikalavimai (įskaitant ir reikalavimus temų skelbimui).
Sėkmės ir malonaus bendravimo! smile.gif
Atsakyti
sveiki,

kiek naujokei reikia surtinkti pasisakymu kad galetu SKELBIMU LENTOJE ---> VAIKAMS sukurti nauja tema? ar cia visai kitos bedos? smile.gif

Aciu!
Atsakyti
QUOTE(annaa @ 2010 05 19, 17:44)
kiek naujokei reikia surtinkti pasisakymu kad galetu SKELBIMU LENTOJE ---> VAIKAMS sukurti nauja tema?

Pirmiausia, ką derėtų padaryt naujokei, tai perskaityti Taisykles wink.gif http://www.supermama...hp?showforum=65

Žinučių skaičius įtakos temų skelbimui jūsų paminėtame skyrelyje neturi.
Atsakyti
sveiki
bandziau sukurti nauja tema skyrelyje "nestumo planavimas", taciau meta klaida, tai kaip man uzduoti ginekologei klausima jei to klausimo net neduoda sukurti g.gif . Aciu
Atsakyti