Įkraunama...
Įkraunama...

Neleidžia kurti naujų temų ir rašyti žinučių

QUOTE(sync @ 2010 04 16, 14:29)
norėčiau paskelbti temą skelbimų lentoje,bendroje temoje.kaip tai galima būtų padaryti?

Atsakymą rasit temoje Kaip naudotis skelbimų lenta?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 04 16, 16:34)



peržiūrėjau aš visą temą, bet čia tik vien klausimai o atsakymų nėra blink.gif . labai ten dažnai yra užduodamas klausimas apie mokamus skelbimus,kuris ir man yra aktualus . kaip galima būtų patalpinti skelbimą lentoje prie svarbių temų???
gal galite atsakyti jūs?
Atsakyti
Laba diena,

Perskaičiau praktiškai visą temą, bet kiek matau tai vien klausimai, klausimai ir be galo be krašto kada, kaip, kas ir kokia tvarka dėl naujų mokamų temų. Nelabai suprantu ką mano apie tokią situaciją mūsų forumo moderatoriai ir pan., tačiau kyla natūralus klausimas, kad paprastų forumiečių balsas 'neina į dangų' verysad.gif Man pačiai aktualūs tie patys klausimai, tad rašiau Rustei pora kart dėl info, gavau vieną atsakymą tokį "nei taip nei ne", vienu žodžiu su nevisiškai tikslia informacija. Pabandžius pasitikslinti informaciją bei susidarusią situaciją dar kart, jokio atsako nebegavau schmoll.gif
Gaunasi kuriozai, kurie man visai nepatinka schmoll.gif Kadangi mokamos temos paskelbti, šiuo metu, neįmanoma, tad keletą parduodamos avalynės modelių įkėliau į bendrą nemokamą temą, ir ką jūs sau manot, gavau iš Supermamos įspėjimą už nelegalią komercinę prekybą blink.gif Tai pabandykit man kas nors normaliai paaiškinti kaip tai padaryti LEGALIAI, jei nėra tokios tvarkos ir niekas nežino/negali nieko konkrečiai pasakyti kas ir kada bus blink.gif
Susidaro įspūdis, kad suprasti moderatorius ir jų laiką vertinti turi visi forumiečiai, o jų pačių niekas nenori nei girdėti nei suprasti. Negi sunku per kelis mėn. pagaliau nustatyti tą kuriamą naują tvarką ir ją aiškiai išdėsčius paskelbti visiems viešai su mokamų paslaugų kainynu g.gif Būtų aišku visiems, ką daryti, kaip ir už kiek smile.gif

Tikiuosi, kas nors teiksis paskelbti mus visus dominančią informaciją kiek įmanoma greičiau smile.gif
Atsakyti
taj ar imanoma ideti komercinio pobudzio skelbimus?
Atsakyti
Iš forumo taisyklių:
Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt.



Atsakyti
Gal kas naujo šioje situacijoje? Jei kas žinot/matėt naują tvarką, pasidalinkit info smile.gif Dėkui mirksiukas.gif
Atsakyti

 i 
Tvarka yra tokia, kaip aprašyta Paslaugų skyrelio taisyklėse - žr. 5 punktą.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 04 28, 12:49)
Tvarka yra tokia, kaip aprašyta Paslaugų skyrelio taisyklėse - žr. 5 punktą.


Tai kad mano tema ne Paslaugų skyreliui priklausytų blush2.gif Noriu paskelbti mokamą komercinę temą smile.gif Anksčiau tokią turėjau, tai noriu ją atnaujinti ax.gif Juolab ją matau savo Favorites, tai gal tikrai užtektų tik atnaujint bigsmile.gif Padaryčiau pavedimą ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2010 04 28, 16:05)
Noriu paskelbti mokamą komercinę temą


 i 
Forumo taisyklėse rašoma:

"Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt"

Atsakyti
man rupi toks klausimas
kam reikia saugoti kruva ir begae tu zinuciu???skaiciau temose kad norint atsidaryti kazkokia tema pvz.skelbimuose,reikia ju tureti 20,KAM TO REIKIA??? doh.gif
kam laikyti senas nereikalingas zinutes?nemegstu betvarkes,kad kabetu nereikalingi laiskai! doh.gif
ir dar!
negaliu uzvesti savo temos"PASLAUGOS" ,raso kad reikia 100komentaru parasyti.kur juos rasyti?ir kam? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga99 @ 2010 05 07, 18:16)
negaliu uzvesti savo temos"PASLAUGOS"

Prašom atidžiau Paslaugų skyrelio taisykles skaityti.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 05 07, 18:31)
Prašom atidžiau Paslaugų skyrelio taisykles skaityti.

tai kur tuos komentarus rasyti ir kam???
Atsakyti