Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

Ir as kiekviena diena, mat makijaza plaunu vakarais- man viskas super, o inkstiru smakro srityje pas mane visada buna g.gif , mazyciu, vos iziurimu, bet niekaip as neatrandu jiems ten kokio tručo biggrin.gif - jei ir pilinga darau, ar su ranksluosteliu karstu - man neissivalo ten, tik vieninteliu, mechaniniu budu biggrin.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 13 liepos 2010 - 14:31
QUOTE(Satura @ 2010 07 13, 13:10)
su alijošiumi ir agurku


gerai, kad issiaiskinai del atidarymo smile.gif

aaa, kaip gerai, sitas muilas daug kam patiko. jis kazkoks pavykes smile.gif

o atrodo subalansuotas, nes normaliai odai muilas visada labiau subalansuotas nei kitokiu tipu odai. pagal pavadinima wink.gif as specialiai siek tiek 'isbalansuoju' sausai ar riebiai odai muilus. gal Tau reik pereiti prie muilu normaliai odai wink.gif

tas kamparas doh.gif drinks_cheers.gif , tai eucalyptus, lavender, rosemary, geranium rose, peppermint, tea tree.

Papildyta:
QUOTE(pilveliukas @ 2010 07 13, 13:34)
nors atrodo per karscius veidas prakaituoja nesvietiskai turetu issivalyti inkstirai tongue.gif  lotuliukas.gif na reiks dar ko ieskoti


as sito nesuprasdavau niekad. mano veidui tikrai nepatinka prakaitavimas (nors, pagalvojus, turetu buti atvirksciai, ne?). bet as kai daug begiodavau, pvz po valanda kasdien, ir nemazai prakaituodavau, veidas siek tiek suprastedavo. ar taip gali buti?..
Atsakyti
del prakaitavimo siaip cia vienas is budu kaip is organizmo ir turbut is odos tuo paciu valosi toksinai, man kazkaip per karscius ar siaip prakaituojant atrodo, kad gereja odai, na aisku tik nusipraust po visos tos pirties reikia smile.gif

beje kurioje vietoje Pamenkalnio g. yra ta astro mineralu ar kaip ten parduotuve? siandien buvau prie medicinos banko salia tauro kalno ir turejau 15min tai paziurejau i viena kita puse ir nepamaciau jokiu pedsaku tos parduotuves... turbut kur nors toliau
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 13, 14:43)
aaa, kaip gerai, sitas muilas daug kam patiko. jis kazkoks pavykes smile.gif

as sito nesuprasdavau niekad. mano veidui tikrai nepatinka prakaitavimas (nors, pagalvojus, turetu buti atvirksciai, ne?).


tai gal pakartosi? 4u.gif biggrin.gif

maniškiui irgi labai nepatinka. bet gal todėl, kad man apskritai karštis labai nepatinka? Nei pirtys, nei tokios vasaros... Visad oda irgi suprastėja ir ne paviršiuje, o kažkur iš giliai sad.gif

paskutiniu metu l.pagelbėjo jos šaldymas kaukėse ir iš ryto su geliuku pipirmėčių eteriniu (lašinau papildomai) bei j.serbentų CO2 ekstraktas iš AN. Bet jau jaučiu, kaip pipirmėtės pradeda erzinti ir nesumąstau, kuo jas pakeisti sad.gif


QUOTE(Odora @ 2010 07 13, 14:51)
beje kurioje vietoje Pamenkalnio g. yra ta astro mineralu ar kaip ten parduotuve?


reikėjo paskambinti tongue.gif Kitoje gatvės pusėje, Pamėnkalnio 19 4u.gif
Atsakyti
na va, jau ir sarmatos kažkokios prasideda doh.gif Parduotuvė tokiame pusrūsyje jų, o galėjai nematyti, nes mašinų palei gatvės kraštą pristato.... Jei labai paprastai, tai nuo Nėries pusės, nuo Lukiškių aikštės žiūrint Astromineralogijos centras yra prie kairiojo Tauro kalno krašto (tik kitoje gatvės pusėje), prie sankryžos, kur Vasario 16-osios gatvė pereina į vienpusę Tauro gatvę 4u.gif
Atsakyti
tos, kurios kremukus verdat be termometru, taip nujauciat, kada jau maisyt alieju su vandens faze? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2010 07 13, 14:52)
O kaip ja naudot? Pazastis trinti?  smile.gif
Net perziurejau temos pradzia,kad klausimas idiotiskas nepasirodytu, nu bet neradau aprasymo ka daryt su ta citrina, nes jeigu paimt ir trinti pazasti, tai labai juokingai skamba  lotuliukas.gif


Satura jau atsakė. Gal ir juokingai skamba, bet man asmeniškai kvapo jokio, o anksčiau ir nuo savo gamybos ir nuo pirktinių kvapas būdavo.
Atsakyti
geriausiai šildyti juos tame pačiame vandenyje - temperatūros suvienodėja. O jei skirtinguose, tai irgi stengtis ar kartu užkaisti, ar tokiu pat vandeniu pildyti dubenėlius gaminant smile.gif Dar galima indelius, kuriuose aliejai ir vanduo, liesti pirštais biggrin.gif
Atsakyti

Merginos, o man pavyks lupu balzamas is tokiu proporciju: 2 saukstai kakavos sviesto, 1 saukstas argano aliejaus, 2 saukstai erskertoziu aliejaus, 1 lasas vit E, 1 lasas glicerino, idomu kiek deti biciu vasko.. uzteks 1 sauksto ar 2 deti?? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 13, 16:56)
geriausiai šildyti juos tame pačiame vandenyje - temperatūros suvienodėja. O jei skirtinguose, tai irgi stengtis ar kartu užkaisti, ar tokiu pat vandeniu pildyti dubenėlius gaminant smile.gif Dar galima indelius, kuriuose aliejai ir vanduo, liesti pirštais biggrin.gif

dar klausimukas, ar gali kremas suskysteti, jei GSE padauginu? 4u.gif nes dariau kojom krema anksciau, ir i 30 ml dejau gana daug emuslinio vasko, nes man niekaip netirstejo.. tai vis perkaitindavau ir is viso sueo gal kokie 2,5g em vasko. bet gavosi vistiek ne kremas, o toks skystas losjonas unsure.gif ir po keliu dienu atsikyre aliejus..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 07 13, 15:31)
Gal kas galetu priminti kiek kainuoja Natuderm duso zele ir kuno losjonas?  4u.gif
Dušo želė berods apie 17, losjonas apie 20 - čia kai nėra akcijų 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 13, 18:54)
Dušo želė berods apie 17, losjonas apie 20 - čia kai nėra akcijų 4u.gif

o kuris losjonas ums patiko labiausiai? smile.gif ten du lyg ir yra
Atsakyti