Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 13, 14:20)
o sau kamuoliuka is tinklelio.

Sioje vietoje prasome placiau- cia kas ir su kuo valgoma? biggrin.gif

DG- neatidaro!! blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 13 liepos 2010 - 13:24
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 13, 13:22)
vaikui naudoju tokia

mano? gali buti, kad nebeatidaro..  g.gif ?
mano muilas


fainutė kokia thumbup.gif Kiek laiko nešiojat jau? wink.gif

neatidaro.... verysad.gif Gal tada pati prisimeni ir gali pasakyti, su kuo buvo balkšvas su šviesiai rudu, viduje raštuotas muiliukas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 13, 12:22)
Sioje vietoje prasome placiau- cia kas ir su kuo valgoma?  biggrin.gif

DG- neatidaro!!  blink.gif


ta paprasciausia wink.gif
user posted image


idomu, kas atsitiko. nustatymu nekeiciau. padarysiu laikinai 'public', tada tikrai atidaryt turetu g.gif
Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 07 13, 12:24)
fainutė kokia  thumbup.gif Kiek laiko nešiojat jau? wink.gif

neatidaro....  verysad.gif Gal tada pati prisimeni ir gali pasakyti, su kuo buvo balkšvas su šviesiai rudu, viduje raštuotas muiliukas?  4u.gif


pirkau, nes buvo aprasyta kaip 'beibiska', atseit svelniausios. pirkau iskart dvi dvieju rusiu, kita tamsesne, nes galvojau, kad jos greit susinaudoja. cia abi matos
user posted image

bet ta sviesesne jau naudojam 2 metus, niekas su ja nepasidare (nuotrauka visai neseniai daryta), tai tos tamsesnes dar net nebandem.
Jas, sako, reikia sausai laikyti tarp naudojimu. tai as panaudojus isplaunu muila is jos, gerai isgreziu ir padedu siltai sausai, kad pilnai isdziutu.


Muilas su ozkos pienu, medumi, kiausiniais? g.gif

QUOTE(agnuta @ 2010 07 13, 12:26)
man atidare smile.gif


kaip idomu doh.gif

eglute82 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 13, 13:38)
bet ta sviesesne jau naudojam 2 metus, niekas su ja nepasidare (nuotrauka visai neseniai daryta), tai tos tamsesnes dar net nebandem.

Muilas su ozkos pienu, medumi, kiausiniais?  g.gif


oi, kaip gerai - čia tokios, kaip mes Graikijoj prisipirkom. Super, kad ilgaamžės biggrin.gif

kad aš prisiminčiau.... Jei spėsiu, nufotografuosiu ir įdėsiu drinks_cheers.gif Netikėjau, kad taip aiškiai kažką išskirsiu, bet jis man pats geriausias iš visų bandytų muilų thumbup.gif Gerai putoja, švelniai plauna, net oda atsigavo wub.gif DG, kaip manai, kas čia taip suveikti galėjo? g.gif Net mąstau, kad veidui jį pasiliksiu, o kūnui reiks imti kitą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 07 12, 12:42)
Turiu pagirti žaliąją citriną. Tikrai puiki priemonė nuo prakaito kvapo. Naudoju jau kokią savaitę. Labai džiaugiuosi.



O kaip ja naudot? Pazastis trinti? smile.gif
Net perziurejau temos pradzia,kad klausimas idiotiskas nepasirodytu, nu bet neradau aprasymo ka daryt su ta citrina, nes jeigu paimt ir trinti pazasti, tai labai juokingai skamba lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 13, 12:47)
oi, kaip gerai - čia tokios, kaip mes Graikijoj prisipirkom. Super, kad ilgaamžės biggrin.gif

kad aš prisiminčiau.... Jei spėsiu, nufotografuosiu ir įdėsiu  drinks_cheers.gif Netikėjau, kad taip aiškiai kažką išskirsiu, bet jis man pats geriausias iš visų bandytų muilų  thumbup.gif Gerai putoja, švelniai plauna, net oda atsigavo  wub.gif DG, kaip manai, kas čia taip suveikti galėjo?  g.gif Net mąstau, kad veidui jį pasiliksiu, o kūnui reiks imti kitą biggrin.gif


ilgaamzes, tai tikrai, pati nustebau, kai pradejau skaiciuoti laika doh.gif dabar tik suvokiau, kiek ilgai naudojam. turbut jau reik vistiek mest, jei net nieko jai ir neatsitiko, siaip ar taip higienos preke, ne..? g.gif bet gaila biggrin.gif

Eikt tu bigsmile.gif Kaip faina! Gal tik vasara kaip faktorius prisidejo? wink.gif
Nu idomu... tai gal kiausiniai?! bigsmile.gif As pati dar su kiausiniais nebandziau nei vieno, dabar noresiu pabandyti biggrin.gif
Atsakyti
kas naudojat pirktinius dezus ar paciu darytus is aluno milteliu ar poveikis toks pats?o paciu gaminta konservuojate ekokonservantu?reikia dezo tai mastau ar pirkt ar paciai pasidaryt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2010 07 13, 13:52)
nes jeigu paimt ir trinti pazasti, tai labai juokingai skamba  lotuliukas.gif


pati dažnai dabar naudoju, gaila, kad juoko priepuolio ryte nesukelia, o tai ir vitamino C prisigaminčiau tuo pačiu biggrin.gif Bet taip, naudojimą teisingai supratai drinks_cheers.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 13, 13:53)
turbut jau reik vistiek mest, jei net nieko jai ir neatsitiko,

Eikt tu  bigsmile.gif Kaip faina! Gal tik vasara kaip faktorius prisidejo? wink.gif
Nu idomu... tai gal kiausiniai?!  bigsmile.gif As pati dar su kiausiniais nebandziau nei vieno, dabar noresiu pabandyti  biggrin.gif


o kam mesti, jei ji išplaunama, džiovinama ir yra gera? Nemesčiau smile.gif

aš jau po pirmo karto pastebėjau, kad tas muilas kitoks, nei visi, žinok wub.gif Ir kuo toliau, tuo labiau tai matosi cool.gif Man jame toks balansas puikus atrastas tarp nuprausimo švarumo ir drėkinimo, odos nenusausinimo, kad nerealiai mirksiukas.gif Ir nuprausia gerai, ir oda jaučiasi komfortabiliai thumbup.gif

o dėl vasaros faktoriaus, tai taip - kaip prisidėjo pirtelė mieste, tai Dieve padėk doh.gif

DG, iš pradžių lyg ir kabina muilu foto - pasirodo vienai kitai sekundės daliai, o paskui užrašas atsiranda kaip Eve-linai ir automatiškai esu nukreipiama į kitą puslapį. Gal su serveriu jų kas nors ar kokią programą pakeitė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 13 liepos 2010 - 14:02
QUOTE(Satura @ 2010 07 13, 14:58)
pati dažnai dabar naudoju, gaila, kad juoko priepuolio ryte nesukelia, o tai ir vitamino C prisigaminčiau tuo pačiu biggrin.gif Bet taip, naudojimą teisingai supratai  drinks_cheers.gif


Aciu Satura. hi.gif
Nes per toooki karsti aluno akmenelis visai nieko neapsaugo, tai reikia isbandyt kitas priemones. Tikiuosi tai bus atradimas ir man. smile.gif
Atsakyti
Odrey, veikia - bandyk 4u.gif Jei ką, į arbatą laimą susipjaustysi biggrin.gif

merginos, pasirodo, esmė naršyklėje - DG nuorodą atidaro Internet Explorer, o per Google Chrome darosi nesąmonės doh.gif

radau aš jau muilą per tinkamą naršyklę, nebereikės atskirai fotografuoti. Ir visai jis ne su kiaušiniais tongue.gif

muilas su alijošiumi ir agurku.

Normaliai odai. Praturtintas taukmedžio sviestu. Su alijošiumi, agurku, liucerna. Alijošius gali padėti drėkinti, minkštinti, nuraminti odą, gydyti ibrėžimus ir nudegimus. Agurkas švelniai valo odą, ją minkština ir ramina. Muilas kvėpintas eterinių aliejų mišiniu 'Breath of Spring'.

tas pavasario dvelksmas man kamparu iš pradžių kvepėjo biggrin.gif Bet pastovėjęs muilas jokio aštresnio kvapo nebeturi, kvepia visai minkštai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 13 liepos 2010 - 14:11
man nuoroda ir neveikia smile.gif o dabar man iskilo klauimas jus kiekviena diena plaunat veida su muiliais ax.gif nes as tik leduku nuprausiu pasitepu neroliu ir ritualas baiktas smile.gif bet pastebejau kad nkstiru veide nemazai tai gal padetu isvalyti jei su tokiu muiliuku prausciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 07 13, 15:17)
man nuoroda ir neveikia smile.gif o dabar man iskilo klauimas jus kiekviena diena plaunat veida su muiliais ax.gif

aš -kas dieną, nesausina, o švaros pojūtis neprilystamas. Man daug geriau už pienelius, prausiklius ir pan. ax.gif
Atsakyti