Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

QUOTE(ashtri @ 2010 07 12, 17:24)
Tik pasitikrinu, nes berods jau šnekėjom apie tai - žilų plaukų jie nenudažo?


tikrai nezinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 12, 14:59)
įdomu, tai kiek jis tempė, kad tiek pakėlė biggrin.gif

lotuliukas.gif jokiu push up nebuvo, o galetu ir tokie stebuklai ivykt ax.gif bet stangrumo pojuti tikrai suteike thumbup.gif

QUOTE(ashtri @ 2010 07 12, 16:46)
O aš visai netikėtai sau pačiai JAU pasiekiau tą stądiją, kai sintetiniai gaminiai smirda  doh.gif
Ir arbatmedis nebesmirdi  ax.gif

as ir nebegaliu pakest, ypac kokioj parduotuvej plaukiancios nimfos kvepalu, kuriu dar ir ryskiai per daug doh.gif

o arbatmedis senai atgaiva nosiai, tik vyriskis skundziasi kokiu cia batu tepalu dvelkia biggrin.gif
Atsakyti
Satura, o tau tie masažai padeda? Ir nepaklausiau, kada juos daryti? blush2.gif
Atsakyti
Merginos, gal galite parašyti kokių nors Argital priemonių kainas, kad orientuotis. Mačiau ŽaliaŽalia, bet neįsidėmėjau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(supere @ 2010 07 13, 12:18)
Merginos, gal galite parašyti kokių nors Argital priemonių kainas, kad orientuotis. Mačiau ŽaliaŽalia, bet neįsidėmėjau  doh.gif


supere, užeik į www.ekoeko.lt puslapį, ten uždėk argital užklausą ir išmes produktus su kainomis. Kai ką esu lyginus, tai kainos tokios pat ar bent jau panašios kaip ir žaliažalia.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 07 13, 10:25)
Satura, o tau tie masažai padeda? Ir nepaklausiau, kada juos daryti? blush2.gif


kai dariau, tai ir padėjo. O kai pasijutau gerai ir mečiau daryti - pradėjau kankintis juodai sad.gif Gerai, kad šalia yra žmonės, mokantys su švirkštu apsieiti ir stiprių nuskausminamųjų rankinėje... ) Teks vėl pradėti. Pati nebepamenu jau, kas kiek laiko reikia daryti pertraukėles doh.gif Bet logiškai galvojant, gerai būtų nuo ciklo pradžios iki mmm. O per mmm, jeigu jau spazmai vistiek dideli, kitokios sudėties mišiniu pamasažuoti pilvą vistiek. Šiaip tai jausdavosi, kad spazmus atleidžia. Bet žinai, kokiam darbe nepatogu į WC su buteliukais lakstyt biggrin.gif Nors kai reikia, tai ir privalai, čia joks ne pasiteisinimas....
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 12, 19:26)
Gal kuri darėte (klausimas, kur gauti medicininio spirito tokiam dalykui?)


O salicilo spiritas, kur parduodamas kūdikėliams (receptą duoda išeinant iš ligoninės pagimdžius)su receptu netinka? Tereiktų rasti tokią mamytę, nes vis tiek visas neišnaujamas biggrin.gif
Atsakyti
krepsyte, kad kaip suprantu, jo stiprumas vos 2 laipsniai, o medicininis eina palei 100 blush2.gif Aš turiu ir paprasto spirito buteliuką, bet norisi to gryno bekvapio visiškai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 13, 11:07)
krepsyte, kad kaip suprantu, jo stiprumas vos 2 laipsniai, o medicininis eina palei 100  blush2.gif Aš turiu ir paprasto spirito buteliuką, bet norisi to gryno bekvapio visiškai unsure.gif


maciau e-bay pirkti to beveik 100 laipsniu g.gif bet nepirkau, nes as siek tiek nesigaudanti spirituose... galvoju, gal koks ne toks. bet turetu buti tas. butu gerai, kad kas pakonsultuotu smile.gif .man irgi reikia. gryno, kad tiktu maistui smile.gif
Atsakyti
Merginos, ar as nemaisau, kad su DG muilais jus ir visa kuna prausiat? As tai mat pratus tik su kokiom duso zelem, nu man kitaip kazkaip keista labai butu. Bet dabar turiu beda- niekaip nesulaukiam traukinuko vieno, nu viskas baigesi kaip tycia verysad.gif , negi dabar pirkt viska, o jei tuoj tuoj atvyks? Viskas vienu metu - sampunas, duske, pasta doh.gif - ieskau iseiciu unsure.gif . O tai jei su muilu, tai kempine primuiluojat ir tada ? blush2.gif Nesijuokit, man su muilu tai tik vaikyste kaime stoja pries akis- tokia "baleika" metaline ir mama su "ragoske" ir kokiu tai chalatu kaimisku doh.gif - ir tipo - "Vaikai, mars praustis" ! Ir ta baleika tokia muilina muilina po tu vaiku lieka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 13 liepos 2010 - 12:32
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 13, 13:29)
O tai jei su muilu, tai kempine primuiluojat ir tada ?  blush2.gif


lotuliukas.gif (tikrai ne del pacio klausimo, bet taip smagiai aprasei su atsiminimais 4u.gif) nu taip, primuiluoji kempine, aisku, pries tai ja suslapinus ir tada jau prausiesi biggrin.gif as tai jau kuris laiks jokiu duso zele nenaudoju, man muilai labiau patinka rolleyes.gif
man vis dar kartais buna gaila DG muilais kuna praust blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 13 liepos 2010 - 12:36
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 13, 11:29)
Merginos, ar as nemaisau, kad su DG muilais jus ir visa kuna prausiat?


visu pirma, labai thumbup.gif vaikyste smile.gif

reik tik priprasti, man atrodo. man muilas duse jau labai savaime suprantama dalykas biggrin.gif
naudoti tai taip, kaip patogu. as patrinu i kempine ir tada ja prausiu kuna.
vaikui naudoju tokia user posted image

o sau kamuoliuka is tinklelio.
Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 07 13, 11:47)
DG, gal gali nuorodą į muilų paveikslėlius įdėti  4u.gif Gal čia ne man vienai aktualus neradimo klausimas biggrin.gif


mano? gali buti, kad nebeatidaro.. g.gif ?
mano muilas
Atsakyti