Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

QUOTE(Brilliant @ 2010 07 12, 14:27)
Sveikos mirksiukas.gif  Gal galite pasiūlyti ką nors nuo uodų įkandimo? unsure.gif Teko miške paturistauti, tai sugėlė kojas, rankas; tepiausi tamanų aliejumi, nežinau ar jis ką nors padeda, bet kai pasitepi kažkuo, tai noras kasytis sumažėja biggrin.gif  Galvoju gal arbatmedžio ar levandų eteriniu dar patepti, žodžiu ko turiu tą noriu tepti, kad greičiau praeitų, bet kas iš tikro tiktų tai nežinau blush2.gif  Vasarą iš sijonų ir šortukų trumpų dažniausiai neišlipu, bet dabar kai kojas sugėlė, tai nesmagu, kad matosi tos raudonos dėmelės, noriu, kad kuo greičiau praeitų man tie raudoni įkandimai help.gif Taigi, gal žinote kuris aliejukas ar kt priemonė labiausiai padėtų susidoroti su uodų įkandimais? 4u.gif


Arbatmedis, levandos puikiai tinka įkandimams ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 12 liepos 2010 - 13:32
QUOTE(Satura @ 2010 07 12, 11:34)
Koks bus geliuko receptas?  smile.gif

Nors maniau, kad beveik zefyrais kvepės biggrin.gif

dar nesugalvojau, bet bandysiu kazka panasaus i AZ receptuka, siaip man paakiams gelis nelabai tiko, trauke, bet as isbandziau dekolte, tai net dvynukes atsigavo hihihi.gif tai va noriu vel kaklui ir dekolte pasidaryti nauja, tikrai dar desiu sibiro zensenio ekstrakta.

noreciau ir as, kad visi aliejai kveppetu taip, kaip isivaizduoji biggrin.gif

o kiek AHA lasiuku dedat i scrub'a?
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 07 12, 14:53)
siaip man paakiams gelis nelabai tiko, trauke, bet as isbandziau dekolte, tai net dvynukes atsigavo hihihi.gif

o kiek AHA lasiuku dedat i scrub'a?


įdomu, tai kiek jis tempė, kad tiek pakėlė biggrin.gif

nuo 1 iki 3 4u.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 07 12, 14:54)

O aš tų dienų be vaistų kolkas neįsivaizduoju verysad.gif


ir aš console.gif


merginos, tų adatėlių kiek nori radau Vilniaus g. esančioje Vilniaus medicinos technikoje - tos plokščios metalinės, kur anksčiau iš piršto kraują imdavo - po 15 centų, o kur ernesin buvo įdėjusi - po 40 centų bigsmile.gif Paėmiau abiejų rūšių po kelias, žiūrėsiu, kurios labiau patiks cool.gif Tikiuosi šiaip, kad greit ir neprireiks tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiaugsmoji diena @ 2010 07 12, 12:52)
O kur rasti geros sudėties? Kuo kitos dažote plaukučius?


as dazau Sante arba Logona plauku dazais.
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 07 12, 16:27)
as dazau Sante arba Logona plauku dazais.


Kur juos dažus perkate?
Atsakyti
QUOTE(Džiaugsmoji diena @ 2010 07 12, 17:02)
Kur juos dažus perkate?


Paskutini karta pirkau is cia
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 07 12, 17:18)
Paskutini karta pirkau is cia

Tik pasitikrinu, nes berods jau šnekėjom apie tai - žilų plaukų jie nenudažo?
Atsakyti
Ačiū, Agnuta 4u.gif Lyg ir buvau kažkur skaičiusi, kad arbatmedis įkandimams tinka, bet iki galo neužsifiksavo, taigi dabar jau abejonės išsklaidytos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brilliant: 12 liepos 2010 - 16:44
O aš visai netikėtai sau pačiai JAU pasiekiau tą stądiją, kai sintetiniai gaminiai smirda doh.gif Draugė parduotuvėj vis kyšteli ką nors pauostyt, tai porąsyk net nusičiaudėjau sudirgus nosai. Ir arbatmedis nebesmirdi ax.gif O taip keista būdavo senbuvių pasisakymus apie "skanius" kvapus perskaityt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ashtri: 12 liepos 2010 - 16:48
QUOTE(ashtri @ 2010 07 12, 16:46)
O aš visai netikėtai sau pačiai JAU pasiekiau tą stądiją, kai sintetiniai gaminiai smirda  doh.gif Draugė parduotuvėj vis kyšteli ką nors pauostyt, tai porąsyk net nusičiaudėjau sudirgus nosai. Ir arbatmedis nebesmirdi  ax.gif O taip keista būdavo senbuvių pasisakymus apie "skanius" kvapus perskaityt  biggrin.gif


Sveikinu 4u.gif Bet gali labai nesidžiaugti... biggrin.gif nes teks gyventi sintetinių kvapų pasaulyje doh.gif Kur draugai, bendradarbiai, praeiviai nekvepia (švelniai pasakius biggrin.gif ) ir kai Tau atrodys, kad Tu skleidi nuostabaus kvapo šleifą, aplinkiniaims tas kvapas dažnai atrodys keistas (geriausiu atveju biggrin.gif)
Bet vis tiek jausmas smagus, ane? ...beveik kaip pajutus tikrus jausmus wub.gif
smile.gif
Atsakyti
pasirodo, ne aš viena čiaudau biggrin.gif Kaip kitų kvapas man nepatinka, taip nesitikiu, kad natūralūs aromatai kam nors patiks tongue.gif Didžiausias klausimas kol kas - kaip rast MB natūralų L'eau par Kenzo lotuliukas.gif Gal kuri darėte (klausimas, kur gauti medicininio spirito tokiam dalykui?) ar pavyko užtikti jau pagamintą lengvą visiškai gaivų kvapą? Nežinau, kuo pakeisti. Prisisiunčiau Farfalla mėginukų, tai 50 proc. iš jų, arba lygiai 2 buvo iškart atmesti - Uomo ir vetiverijų. Bet patiko after shave'ai - Sandalwood ir Alchemist. Pastarasis su lengva citrusine gaidele, skanus, bet ne tas, ko norėjosi, plius, ilgai ir nesilaiko...
Atsakyti
Oi, pas mus ta pati problema smile.gif Irgi esu paieškose vyrriškų kvepalų doh.gif Irgi užsakiau Farfalla mėginukų ir labai laukiu, nes labai įdomu ar rasim ką nors tinkamo (idealu būtų, jei patiktų abiems smile.gif )
O čiaudėju aš irgi. Ir vaikas mano čiaudėja smile.gif Bet čia tai nieko, bet kai prieš keletą dienų teko važiuoti vyro draugo automobiliu, tai aš vos įsėdusi nukabinėjau sintetinius kvapų skleidėjus, bet mano vaiką vis tiek pradėjo pykinti verysad.gif Arba kai pas mane darbe nauja valytoja "pasistengė" ir valydama grindis į vandenį įsipylė kažkokio "kvepiančio" valiklio, tai aš galvojau, kad man bus amen, nes dusti pradėjau, nors ir langus atlapojau, ir duris... Tai teko prašyti, kad mano kabinetą valytu vandeniu be pagerinimų biggrin.gif
Arba kartą svečiuose abu kosėti pradėjom, nes žmonės skalbdami naudoja minkštiklius "kvepiančius" smile.gif
Taip kad nėra taip labai lengva, ne tik dėl to, kad patinka-nepatinka smile.gif
Atsakyti