Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 27, 10:52)
Nu aš tikrai jo noriu doh.gif Kada nors... kada nors.... smile.gif

Merginos, kam iki 25 m. blush2.gif Ką naudojat paakiams? Ar yra kokių kremų-gelių jaunai odai, iš natūralių? Kad nebūtų prifarširuota anti-aging sudedamųjų dalių. Sakau, gal reiktų nusipirkti ką ax.gif Aliejukais pritingiu tepliotis doh.gif Ir šiaip, neturiu jokio, išskyrus Hauschkos citrinų... Pati nesigaminsiu, dar nepribrendau sad.gif

FIN aloe vera paakiu gelį (kai nepamirštu doh.gif ). Šiaip siūlyčiau pasibandyti prieš perkant, ar neerzins tas lengvas tempimo pojūtis. Draugė pakęst negali i - man nieko smile.gif Jei norėsi, galėsiu nupilt ir užvežt į Bioteką, bet tik antroj rugojūčio pusėj, išvykstu atostogaut gan ilgam smile.gif
To kremo sudėtis: Aqua (Water from the Lake District), Glycerin (vegetable source), Organic Aloe barbadensis, Dehydro-xanthan gum, d alpha tocopherol (Vitamin E), Sodium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Polysorbate 20, Sodium hydroxymethylglycinate, Geraniol.
Nesu tikra, ar visos dalys geros - gal kuri pakomentuos? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ashtri: 27 liepos 2010 - 10:06
QUOTE(Odora @ 2010 07 27, 08:41)
gal matet kur kosmetikos dovaniniais rinkinukais, geriau mazesnes pakuotes, madaros yra maciau rinkiniai, bet ten pilno dydzio pakuotes. Noriu dovanele padaryti smile.gif gali buti ir veidui ir kunui

Dar Dr. Haushkos būna irgi miniukų rinkinukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 27, 11:38)
Dar Dr. Haushkos būna irgi miniukų rinkinukas  4u.gif

Kaip tik Juaroj Dr. Hauschka kasdienės priežiūros kelioninis rinkinys normaliai, sausai, jautriai veido odai papigintas iki 36 lt wink.gif Džiaugčiausi gavusi rolleyes.gif Bet aš kaip Diva:) - ispaniškiem ledam taupau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ashtri: 27 liepos 2010 - 10:47
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 27, 00:04)
jeigu tą kūnui, šlapio šilko efeto biggrin.gif tai šitas 4u.gif

sito nepraleidau, jau yra pirkiniu krepselyje lotuliukas.gif

Man idomu tas su berzais ir dar kazkuo, kuris veida nuskaistino thumbup.gif
Atsakyti
Turiu klausimą - gal jūsų MB yra atradę kokią labai gerą natūralią plaukų želė? Maniškis užklausė, ar tokių nėra. Sakau, yra, bet nežinau, kiek jos geros... g.gif Bloge atsiliepimų mažoka...
Gal ką parekomenduotumėt rolleyes.gif Kad pafiksuotų, bet neriebintų.
Atsakyti
Maniskis naudoja tokia user posted image tai kol kas nesiskunde, na bet jis retai naudoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 07 27, 06:12)
Jie skirti pasigaminti skystam muilui (aš naudoju rankoms) maišant juos su 500 ml vandens.

kokia sudetis, idomu? smile.gif esu girdejus.. kad kieta muila, gerai isdziovinta, susmulkina iki milteliu. bet gal cia kaip kitaip...


QUOTE(Diva:) @ 2010 07 27, 08:43)
As dar apie ta pati truputi  biggrin.gif - neskaitykit, kam atsibodo.


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 27, 10:43)
As dar apie ta pati truputi  biggrin.gif


Kiek galima kankint tas, kurios jo neturi doh.gif biggrin.gif Paskui dar sumąstysiu nusipirkt tą didžiąją pakuotę biggrin.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 27, 12:00)
kokia sudetis, idomu? smile.gif esu girdejus.. kad kieta muila, gerai isdziovinta, susmulkina iki milteliu. bet gal cia kaip kitaip... 


Įtariu, kad panašiai ir yra, bent jau iš konsistensijos sumaišius su vandeniu panašu į tai ax.gif Pakuotės lyg ir neišmečiau g.gif gal ant jos bus sudėtis, tai grįžus namo pažiūrėsiu, jei rasiu, galėsiu nurašyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 27, 12:00)

gal galėtum priminti/pasidalinti, kaip gydai/slepi melasmos dėmeles? unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolphin: 27 liepos 2010 - 11:11
QUOTE(agnuta @ 2010 07 27, 10:07)
jei rasiu, galėsiu nurašyt smile.gif


aciu
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 27, 10:08)
gal galėtum priminti/pasidalinti, kaip gydai/slepi melasmos dėmeles? unsure.gif  4u.gif


is pradziu dariau viska smile.gif (organizmo valymai, GSE gerimas didziuuuliais kiekiais, sviesinantys kremai..). dabar nedarau nieko biggrin.gif
esu susiradus ir kazkur (tikiuosi) issisaugojus ypatingus pagrindus/ maskuoklius ir t.t. (aisku, nenaturalius, bet labai efektyvius), jei labai reiks rolleyes.gif (pvz vyro reiks naujo ieskot biggrin.gif )
o dabar niekuo nemaskuoju. ziema praktiskai nera ka maskuot, o vasara slepiu veida nuo saules smile.gif
reiks link ziemos vel kokia svieinancia priemone gal isitaisyt..
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 27, 12:16)
is pradziu dariau viska smile.gif (organizmo valymai, GSE gerimas didziuuuliais kiekiais, sviesinantys kremai..). dabar nedarau nieko biggrin.gif
esu susiradus ir kazkur (tikiuosi) issisaugojus ypatingus pagrindus/ maskuoklius ir t.t. (aisku, nenaturalius, bet labai efektyvius), jei labai reiks  rolleyes.gif (pvz vyro reiks naujo ieskot  biggrin.gif )
o dabar niekuo nemaskuoju. ziema praktiskai nera ka maskuot, o vasara slepiu veida nuo saules smile.gif
reiks link ziemos vel kokia svieinancia priemone gal isitaisyt..

Ačiū smile.gif o čia kažko su hormonais daryt nereikia? nes kaip supratau, tai hormonai per daug melanino išskiria.. galvoju, kad reiks gydytojai pasirodyt, gal nepuls nuodyt biggrin.gif Ji žino, kad aš visokių vaistų vengiu, gal ką natūraliau pavartot patars rolleyes.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.


 i 
Tema sutvarkyta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 28 liepos 2010 - 20:02