Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

Labai dekoju Chippie uz galimybe isbandyti siuos deo. Is pradziu galvojau, kad sakes man, kaip reikes sunaudoti 8 parsisiustus vienetus biggrin.gif (labai norejau isbandyti visus kvapus), nes pasitepus labai griauze pazastis, pagrindas siu deo yra alkoholis. Bet panaudojus kelis kartus viskas susitvarke thumbup.gif Labiausiai patike kvapai: slamucio, kinroziu, vaniles ir sviestmedzio. Su kvapu deo tikrai susitvarko, o save priskiriu prie labiau prakaituojanciu. Tad labai dziaugiuos ir tikrai bandysiu, kai tik bus galimybe wub.gif

Na, o vyriskis isbande toki user posted imagedeo ir yra labai patenkintas, pagaliau is musu namu iskeliaus gillette

prisidedu prie pagyru ir neobio paakiu kremukuiuser posted image labai atgaivina, tikrai dziaugiuos ir kol kas nauju atradimu neieskosiu savo paakiams

Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 07 26, 15:41)
Pabandžiau pagaliau šiandien tą skystį iš Lauralep miltelių skystam muilui susipilti į buteliuką su spec. dozatoriumi kaip kad pvz.: Madaros putų. Tai žinokit veikia bigsmile.gif Padaro tokią putą ir galima naudot, ne taip kaip buvo doh.gif Ačiū berods Ernesin, kuri pametėjo šią idėją 4u.gif

Ačiū kad pasidalinai, reiks man tų miltukų nusipirkti 4u.gif
Primink prašau kam tie milteliai tinkami ir kokia jų kaina, kažkaip nimfali puslapyje nematau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 26 liepos 2010 - 23:20
Saturele koki cia krema-seruma giri is Nimfali, praleidau pavadinima per tiek puslapiu biggrin.gif gal ir man prireiks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 07 27, 00:16)
Saturele koki cia krema-seruma giri is Nimfali, praleidau pavadinima per tiek puslapiu biggrin.gif gal ir man prireiks  lotuliukas.gif

jeigu tą kūnui, šlapio šilko efeto biggrin.gif tai šitas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 27, 00:10)
Ačiū kad pasidalinai, reiks man tų miltukų nusipirkti 4u.gif
Primink prašau kam tie milteliai tinkami ir kokia jų kaina, kažkaip nimfali puslapyje nematau 4u.gif


Jie skirti pasigaminti skystam muilui (aš naudoju rankoms) maišant juos su 500 ml vandens. Vienas pakiukas kažkas apie 10 Lt be nuolaidos ax.gif Įdomu, kaip skalsiai jis naudosis, gal reiks vis tik ir man dar nusipirkt, nes visai smagiai ta puta gaunas ax.gif Tik tiek, kad kartais vieno paspaudimo neužtenka.
Atsakyti
gal matet kur kosmetikos dovaniniais rinkinukais, geriau mazesnes pakuotes, madaros yra maciau rinkiniai, bet ten pilno dydzio pakuotes. Noriu dovanele padaryti smile.gif gali buti ir veidui ir kunui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 27 liepos 2010 - 07:46
QUOTE(agnuta @ 2010 07 27, 08:12)
Jie skirti pasigaminti skystam muilui (aš naudoju rankoms) maišant juos su 500 ml vandens. Vienas pakiukas kažkas apie 10 Lt be nuolaidos ax.gif Įdomu, kaip skalsiai jis naudosis, gal reiks vis tik ir man dar nusipirkt, nes visai smagiai ta puta gaunas ax.gif Tik tiek, kad kartais vieno paspaudimo neužtenka.


Nu va, jau net MB įspėjau, kad jei kartais pirmas užbaigs Laveros plukų putas (nedaug belikę), tai nedrįstų buteliuko išmesti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 27, 08:44)
Nu va, jau net MB įspėjau, kad jei kartais pirmas užbaigs Laveros plukų putas (nedaug belikę), tai nedrįstų buteliuko išmesti  biggrin.gif


thumbup.gif Aš pirmąkart pasidžiaugiau, kad to buteliuko neišmečiau, turiu pakaupusi ir visokių kitokių nuo išnaudotų priemonių, tipo, maža ką kada ko prisireiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 07 27, 08:41)
gal matet kur kosmetikos dovaniniais rinkinukais, geriau mazesnes pakuotes, madaros yra maciau rinkiniai, bet ten pilno dydzio pakuotes. Noriu dovanele padaryti smile.gif gali buti ir veidui ir kunui


Atrodo SP turi tokių rinkinukų iš Essential Care smile.gif

QUOTE(agnuta @ 2010 07 27, 10:36)
thumbup.gif Aš pirmąkart pasidžiaugiau, kad to buteliuko neišmečiau, turiu pakaupusi ir visokių kitokių nuo išnaudotų priemonių, tipo, maža ką kada ko prisireiks smile.gif


Aš irgi galėčiau atidaryti tuščios taros sandėliuką flirt.gif Ypač gaila būna išmesti stiklinius buteliukus (kad ir skaidraus stiklo), tokie jie man malonūs biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 27 liepos 2010 - 09:42
As dar apie ta pati truputi biggrin.gif - neskaitykit, kam atsibodo.
Zodziu taip- to slapio silko losjono etiketeje turetu buti didesnemis raidemis parasyta, kad naudoti TIK ant slapio-dregno kuno...
Jau vakar vakare negalejau atsistebeti ir atsidziaugti tepimosi jausmu ant dregno kuno- dabar jau ir as supratau, kodel tai yra slapias silkas smile.gif - nuostabus jausmas wub.gif Dar- kvapas, susimaises su vandeniu visiskai ne toks astrus ir ne toks ikirus gaunasi- labai visai ir nieko! O va dabar sedziu ir jauciu tokiu lyg smilkalu kvapa- man eme panaseti sis kvapas i smilkalu bigsmile.gif !
Zodziu, jokiu budu netepti kaip as issitepiau ant sauso kuno! Jokiu budu schmoll.gif
Prie kvapo, sumaisyto su vandeniu priprasiu smile.gif , jausmas po duso tepantis-dangiskas... Tik kai isdziuna man nelieka to slapio silko efekto-Satura rase,kad jai net alkunes jauciasi, nu gal as mazai issitepiau..
Taigi atsiprasau losjono lotuliukas.gif , kaip kokios senos rankines ar uzmirstu batu ir vel uzsidetu ir be galu mielu patapusiu ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 27 liepos 2010 - 09:45
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 27, 10:43)
As dar apie ta pati truputi  biggrin.gif


Nu aš tikrai jo noriu doh.gif Kada nors... kada nors.... smile.gif

Merginos, kam iki 25 m. blush2.gif Ką naudojat paakiams? Ar yra kokių kremų-gelių jaunai odai, iš natūralių? Kad nebūtų prifarširuota anti-aging sudedamųjų dalių. Sakau, gal reiktų nusipirkti ką ax.gif Aliejukais pritingiu tepliotis doh.gif Ir šiaip, neturiu jokio, išskyrus Hauschkos citrinų... Pati nesigaminsiu, dar nepribrendau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 27, 10:41)
Atrodo SP turi tokių rinkinukų iš Essential Care smile.gif


aciu uz minti kur ieskoti, radau sveikuose produktuose obrey organics miniuku rinkinukus, vienas rinkinukas visa serija veidui
ar kas naudojate obrey organics priemones veidui, nenoreciau padovanoti kokios visuotinai pasmerktos nesamones biggrin.gif
Atsakyti