Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

paskaitinejau, ne, man tikriausiai kad nebuna prakaitinio berimo smile.gif cia kazkas visai kitas smile.gif

QUOTE(Etama @ 2010 07 26, 12:34)
Merginos, distiliuotas vanduo Thomas Philippse-5.33lt/5l., gal kuriai bus aktualu drinks_cheers.gif


distiliuotas ar de-onizuotas?
Atsakyti
Pabandžiau pagaliau šiandien tą skystį iš Lauralep miltelių skystam muilui susipilti į buteliuką su spec. dozatoriumi kaip kad pvz.: Madaros putų. Tai žinokit veikia bigsmile.gif Padaro tokią putą ir galima naudot, ne taip kaip buvo doh.gif Ačiū berods Ernesin, kuri pametėjo šią idėją 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 26 liepos 2010 - 14:42
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 26, 15:25)
distiliuotas ar de-onizuotas?

Parasyta distiliuotas, smulkesniu raidziu neiziuriu normaliai lens.gif
stai cia paziurek, pirmam lape, 2 eilej nuo apacios desineje:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 26 liepos 2010 - 14:46
Ar ne viena nesigaminate priemoniu blakstienu stiprinimui?
As turiu minti ricinos alieju pagerinti fitokeratinais, gal pantenoliu ar dar kuo ir tepliotis. Ka manot? Beje, turiu ideja ir del taros biggrin.gif jau kelios dienos vis sveiciu seno blakstienu tuso tubele, bet nematau pabaigos lotuliukas.gif , kaip juodas vanduo, taip juodas, aisku jau nebe toks, kaip buvo pradzioje wacko.gif . Siaip manau labai patogu butu susipilti i seno tuso tubele ir kas vakara tepliotis wink.gif
As vien ricina dazniausiai ir pamirstu ar pritingiu pasitepti, nes nepatogu, reikia traukti ricinos bonkute, seno tuso sepeteli, vel terliones, lipnu doh.gif , o cia butu atsuki, patepi, uzsuki ir rami thumb_yello.gif . Ir i kelione kokia drasiai galima isimesti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 26, 20:39)
Ar ne viena nesigaminate priemoniu blakstienu stiprinimui?
As turiu minti ricinos alieju pagerinti fitokeratinais, gal pantenoliu ar dar kuo ir tepliotis. Ka manot? Beje, turiu ideja ir del taros biggrin.gif jau kelios dienos vis sveiciu seno blakstienu tuso tubele, bet nematau pabaigos lotuliukas.gif , kaip juodas vanduo, taip juodas, aisku jau nebe toks, kaip buvo pradzioje wacko.gif . Siaip manau labai patogu butu susipilti i seno tuso tubele ir kas vakara tepliotis wink.gif 

Daug geriau nesidaryti, maža kas, gal dirgins. O fitokeratinai tirpūs aliejuje?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 26, 20:39)
As vien ricina dazniausiai ir pamirstu ar pritingiu pasitepti, nes nepatogu, reikia traukti ricinos bonkute, seno tuso sepeteli, vel terliones, lipnu doh.gif , o cia butu atsuki, patepi, uzsuki ir rami thumb_yello.gif . Ir i kelione kokia drasiai galima isimesti thumbup.gif


Aš tai ricinos aliejumi blaktienas tisiog pirštu teplioju, be jokio šepetėlio - tai greita ir patogu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 26, 19:39)
Ar ne viena nesigaminate priemoniu blakstienu stiprinimui?
As turiu minti ricinos alieju pagerinti fitokeratinais, gal pantenoliu ar dar kuo ir tepliotis. Ka manot? Beje, turiu ideja ir del taros biggrin.gif jau kelios dienos vis sveiciu seno blakstienu tuso tubele, bet nematau pabaigos lotuliukas.gif , kaip juodas vanduo, taip juodas, aisku jau nebe toks, kaip buvo pradzioje wacko.gif . Siaip manau labai patogu butu susipilti i seno tuso tubele ir kas vakara tepliotis wink.gif 
As vien ricina dazniausiai ir pamirstu ar pritingiu pasitepti, nes nepatogu, reikia traukti ricinos bonkute, seno tuso sepeteli, vel terliones, lipnu doh.gif , o cia butu atsuki, patepi, uzsuki ir rami thumb_yello.gif . Ir i kelione kokia drasiai galima isimesti thumbup.gif

As turiu pasidarius toki ax.gif Man patinka, tikrai blakstienas pastiprino wub.gif Tik va galvoju kai baigsiu (o tai bus laaaaabai negreit) tai reiks sumastyt kaip patirstint, nes aliejus pradeda varvet nuo sepetuko biggrin.gif Bonkute nuo tuso ploviau gal savaite ir jau buvau pasidarius viena partija, bet vis juoduliai ejo ir po 1-2 sav. atsirado negeras kvapas, tai teko perplaut viska ir buteliuka mirkint dar savaite doh.gif Dabar viskas gerai jau gal 1-2 menesius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 07 19, 18:31)
Ir dar noriu pasitikslinti: pagal aromazone receptus pavyksta pasigaminti produktus?


Pavyksta, bet kartais, nors ir gaminant tiksliai pagal recepta, vistiek kazkodel buna, kad gaunasi skysciau/tirsciau nei atrodo nuotraukoje ax.gif

QUOTE(Satura @ 2010 07 21, 09:41)
žodžiu taip, Ugvilės išgirtas Shikakai šampūnas buvo gaminamas pagal šį Aroma Zone receptą,


Man irgi sis sampunas gavosi tirstas, bet as jau pripratau, kaip jau ir minejau auksciau, kad kartais pagal AZ receptus, nors ir tiksliai viska atmatavus, buna, kad nesigauna kaip foto. bet, as tuomet aklai receptais nesivadovauju-pvz, i si sampuna dapyliau distiliuoto vandens-tiek, kol gavosi man priimtinas tirstumas, taip pat daugiau, nei recepte ipyliau babassu putu. beje, as pries pilant i buteliuka visa tai padariau. rezultatas- man priimtino skystumo sampunas, kuris, dar ir putojo bei puikiai isplove plaukus ax.gif atvirai sakant-kartociau ax.gif

QUOTE(Satura @ 2010 07 22, 20:31)
ashtri, o tau čia panašu į šampūną? biggrin.gif Man nei vaizdu, nei elgesiu ne tongue.gif


Na, is tokio kiekio milteliu, kremines konsistencijos sampuno turbut nelabai butu galima tiketis ax.gif


As va neseniai grizau is italijos, visokiu moliu ir pan i atostogas nesiveziau, bet viena vakara taip uzsinorejau zalio molio kauke uzsidet biggrin.gif nuejau i pirma pasitaikiusia specializuota visokiu naturaliu produktu parduotuvele, sakau-man reikia zalio molio. tai padave 1kg maiseli, ziuriu kaina 4.5EUR, galvoju neblogai, bet, sako, dar turim ir jau paruosto naudojimui, ziuriu-paduoda man Argital'io Argiltuba bigsmile.gif nors tai ir italiskas produktas, bet tokiame mazame miestelyje, kokiame as buvau, to tai tikrai nesitikejau rasti ax.gif tai taip apsidziaugiau (nes man jis labai patinka), tai iskart paemiau. o ir kainavo tik 7EUR tai dar labiau dziaugiausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 07 26, 21:02)
Daug geriau nesidaryti, maža kas, gal dirgins. O fitokeratinai tirpūs aliejuje?

Tai faktas, kad pirma maza kieki pasidarysiu, as visada nuo MINI pradedu biggrin.gif o del tirpumo dar nezinau g.gif , tik pradejau svarstyti galimybe kazkuo pagerinti ricinos al.

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 26, 21:20)
Aš tai ricinos aliejumi blaktienas tisiog pirštu teplioju, be jokio šepetėlio - tai greita ir patogu  ax.gif

Oi man kaip nepatinka tas lipnumas unsure.gif siaip teplioju seno tuso sepeteliu, bet ir ji reikia po to valineti, ziureti kur deti, kad nesuriebintu visko. Zodziu, negerai biggrin.gif

QUOTE(rutuk @ 2010 07 26, 21:28)
As turiu pasidarius toki  ax.gif  Man patinka, tikrai blakstienas pastiprino  wub.gif 

Koki gaminaisi? prasom sudeti thumbup.gif
Ir kaip greiciau ir efektyviau isplauti bonkute nuo tuso? gal patarsi ka biggrin.gif as irgi gremziu, gremziu jau kelinta diena, atsibodo net doh.gif gal spirito kokio ipilti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 26, 21:44)
Oi man kaip nepatinka tas lipnumas unsure.gif siaip teplioju seno tuso sepeteliu, bet ir ji reikia po to valineti, ziureti kur deti, kad nesuriebintu visko. Zodziu, negerai biggrin.gif
Ir kaip greiciau ir efektyviau isplauti bonkute nuo tuso? gal patarsi ka biggrin.gif as irgi gremziu, gremziu jau kelinta diena, atsibodo net doh.gif gal spirito kokio ipilti g.gif

Ausų krapštukų bandei teptis?
Aš spiritu ploviau, man išsivalė. Dar ilgai mirkiau vandens vonelėj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FruitSalad: 26 liepos 2010 - 20:54
QUOTE(FruitSalad @ 2010 07 26, 21:53)
Ausų krapštukų bandei teptis?
Aš spiritu ploviau, man išsivalė. Dar ilgai mirkiau vandens vonelėj.

Nee, aisku ismestum ir ramu butu, bet su tuso sepeteliu vistiek patogiau, tolygiai pasidengia smile.gif Ok, panaudosiu ir as spirita jauciu, muilavau dabar, t.t., bet kaip lenda juoduliai, taip lenda. O ir siaip reiktu dezinfekcijos. po to gal dar ant saules palikt reiks pabuti, kad jau visai drasiai galeciau naudoti g.gif
Atsakyti
Pagaliau po atstogu, nepatikesit visa Danija ismaisem ir tik vienom maisto prekiu parduotuvej radau Urtekram sampuno ir tik su rozem, natur parduotuveliu is viso nerasta, labai nusivyliau doh.gif
QUOTE(Satura @ 2010 07 22, 08:28)
Jei reikia stipresnės priemonės - rekomenduoju tą Logonos šveitiklį ar galų gale mėtines putas smile.gif

Sitos gerules, kartojam su sese jau ne viena karta thumbup.gif

QUOTE(Etama @ 2010 07 25, 23:35)
As jau pradedu bijot g.gif gal netiks man OP, panaudojus kiek ilgeliau unsure.gif

Tiks 4u.gif jei is karto tiko, man po pirmo plovimo plaukai kaip ne mano atrode biggrin.gif

Atsakyti