Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

NIEKADA gyvenime nepriprasiu prie issvajotojo slapio silko kvapo cry.gif , niekada!!!! Sitaip laukiau, sitaip svajojau , sitaip silkais klotais keliais ejau cry.gif
Kokie mes vistik zmones skirtingi- milijardaji karta isitikinta- ir man jokio slapio silko efekto unsure.gif , joookio!!! Gelbekit!! Mano oda turbut netokia- nieko nepajutau.
Klausymas- kas naudoja ta losjona, gal ji reikia tepti ant dregnos odos? Gal jis tada sušilkėja? verysad.gif Esu nuliudusi, nekenciu kai isisvajoju ir nepavyksta...
biggrin.gif Pasiguodziau vadinasi. Noriu eit praustis, man tas kvapas yra zoliu ir vaistu kazkokiu misinys ... Nepriprasiu turbut. Bet bandysiu, dar pratinsiuos, nepasiduosiu taip greitai biggrin.gif


QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 24, 02:30)
MAN NEREIKIA ŠLAPIO ŠILKO... MAN NEREIKIA ŠLAPIO ŠILKO... MAN NEREIKIA ŠLAPIO ŠILKO... ...

gal i sidabrine mergaite virsti  tongue.gif  biggrin.gif

nu, as kaip prausikliu maniake pasiziurejau sudeti tos zeles biggrin.gif
joje tarp kitko yra mano jau atrasto carrageenan'o  bigsmile.gif manau, jis tikrai prisideda prie to slydimo. as jo irgi idejau i savo gaminta duso zele - koks svelnumas!! ir jau rasiau, kad plaukams toks pat efektas buvo.
dar sitoj duso zelej nemazai sezamo ir saulegrazu alieju (kitu alieju labai jau mazas kiekis, nes jie sudetyje po fragrance eina).
(siaip faina sudetis atrodo, svelnus detergentai)

TAU JO NEREIKIA lotuliukas.gif

Vis atsimenu tas sidabrinio veido foto unsure.gif biggrin.gif

taip, sis pienelis nuostabus- manau, kad kartociau rolleyes.gif

QUOTE(Dolphin @ 2010 07 24, 13:18)
Čia tik man vienai juokinga? unsure.gif

Man tai nejuokinga, graudu....
Ypac patiko ten kur - juk vaskas ir yra vaskas. Cia kaip is tos reklamos- vista ir yra vista doh.gif
QUOTE(~VEGA~ @ 2010 07 24, 19:37)
tokia mano ekologiskos kosmetikos naudojimo pradzia bus:))))

Puiki pradzia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 26 liepos 2010 - 09:15
mergins o kur to carrageenan'o isigyti galima butu? ax.gif ir as jo visur pripilciau biggrin.gif siaip turiu weledos duso pieneli su saltalankiais, nu nuostabi dushke zinokit, ir kvapas ir oda svelniai prausia, labai patinka man rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sher: 26 liepos 2010 - 09:28
QUOTE(sher @ 2010 07 26, 10:24)
mergins o kur to carrageenan'o isigyti galima butu?  ax.gif  ir as jo visur pripilciau  biggrin.gif


O jis ne kaip tirštiklis naudojamas?
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 26, 10:42)
O jis ne kaip tirštiklis naudojamas?

Kaip tirstiklis ir stabilizatorius. Cia kaip supratu is dumbliu jis?
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 26, 10:12)
NIEKADA gyvenime nepriprasiu prie issvajotojo slapio silko kvapo  cry.gif  , niekada!!!! Sitaip laukiau, sitaip svajojau , sitaip silkais klotais keliais ejau cry.gif
Kokie mes vistik zmones skirtingi- milijardaji karta isitikinta- ir man jokio slapio silko efekto unsure.gif  , joookio!!! Gelbekit!! Mano oda turbut netokia- nieko nepajutau.
Klausymas- kas naudoja ta losjona, gal ji reikia tepti ant dregnos odos? Gal jis tada sušilkėja?  verysad.gif  Esu nuliudusi, nekenciu kai isisvajoju ir nepavyksta...
biggrin.gif  Pasiguodziau vadinasi. Noriu eit praustis, man tas kvapas yra zoliu ir vaistu kazkokiu misinys ... Nepriprasiu turbut. Bet bandysiu, dar pratinsiuos, nepasiduosiu taip greitai  biggrin.gif


Man Nidulia sakė tept ant šlapio kūno - buvo ir šlapias efektas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 26, 11:55)
Man Nidulia sakė tept ant šlapio kūno - buvo ir šlapias efektas 4u.gif

Rytoj bandysiu slapia biggrin.gif O kvapas dar nedingsta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 26, 12:06)
Rytoj bandysiu slapia  biggrin.gif  O kvapas dar nedingsta  unsure.gif

o man kaip tik jis toks malonus tas kvapas.. wub.gif aš va nespėjau nusipirkt.. jei lėksit į Vilnių, pusę kremo padėčiau sunaudot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 26, 12:12)
o man kaip tik jis toks malonus tas kvapas..  wub.gif  aš va nespėjau nusipirkt.. jei lėksit į Vilnių, pusę kremo padėčiau sunaudot biggrin.gif

Net neabejoju, kad kvepia kitoms, cia man matyt tik taip. Man primena toki krema- dabar neatkursiu , ar tai Medamed, ar Sebamed, kazkas tokio-labai panasaus kvapo - atsimenu, mane net pykindavo nuo jo, kai stalciuje pas mama guledavo... Na, tiesiog netinka kvapas ir tiek matyt...
Ne, i Vilniu neplanuoju- ir kol kas dar planuoju prisijaukinti ji, bet jei po kokios savaites nieko gero, tada desiu i isparduotuve 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 26 liepos 2010 - 11:28
QUOTE(Mytis @ 2010 07 25, 21:40)
Tai va, tai vadinama šilumos bėrimu, kuria atsiranda tada, kai būna karšta ir drėgna. Priežastis - prakaito liaukučių užsikimšimas. Gydymas - vengimas būti karštoje ir drėgnoje aplinkoje. Pažeista vieta turėtų būti sausa, reiktų vengti tepalų, kremų, kurie gali pabloginti odos būklę, tinka milteliai (kokie?).



aciu uz info. as, atrodo, tokius turiu vis po kelis i menesi. nesu tikra ar tokie, eisiu dar pastudijuosiu. Bespalviai, neskauda ju ir neniezti. Nekreipdavau i juos per daug demesio smile.gif, bet idomu zinoti, kad cia nuo karscio.

QUOTE(sher @ 2010 07 26, 08:24)
mergins o kur to carrageenan'o isigyti galima butu?  ax.gif  ir as jo visur pripilciau  biggrin.gif  siaip turiu weledos duso pieneli su saltalankiais, nu nuostabi dushke zinokit, ir kvapas ir oda svelniai prausia, labai patinka man  rolleyes.gif


siaip jau turek omeny, kad nera toks paprastas jo panaudojimas - tiesiog ipilti visur smile.gif
jis sutirteja tik sumaisytas su labai karstu praktiskai verdanciu vandeniu. todel tai siek tiek apriboja jo panaudojima ir iskyla konservavimo klausimas.
as pirkau, atrodo, aromantic, bet gal pries 2-3 metus.
Atsakyti
va atveso oras ir campaku pomada teks nurasyti blink.gif o jau buvau pradejus dziaugtis nes pigesne nei nerolis bet ka netinka mano veidas megsta brangius produktus lotuliukas.gif nuo campaku pasirode tokie bespalviai nieztintys spuogiukai na kai buna zasies oda kai pasisiurpini tai taip su veidu unsure.gif galvojau kad nuo maisto bet ne ech liko mylimukas nerolis, ka cia su campaku pomada daryt gal pedom...
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 07 26, 14:28)
ka cia su campaku pomada daryt gal pedom...

Kūnui sutepk, jeigu veidui netinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 07 26, 14:28)
ka cia su campaku pomada daryt gal pedom...

I isparduotuve idek

Merginos, distiliuotas vanduo Thomas Philippse-5.33lt/5l., gal kuriai bus aktualu drinks_cheers.gif
Atsakyti