Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

QUOTE(Eveliina @ 2010 07 25, 17:16)
Merginos, gal kas galite palyginti druide su ozkos pienu ir madara sampunus? mazi kuris labiau tinka prie saknu riebiem o prie galu sausiems plaukams  4u.gif

Man tiek Druide OP, tiek Madara normaliems plaukams kazkuo panasus g.gif Na, tiksliau panasiai plaukai atrodo po plovimo.. Tik gal su Druide OP plaukai greiciau pasiriebaluodavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zukauskaite @ 2010 07 25, 20:05)
Mano plaukai labai panasus. Riebesni prie saknu. Plaunu kasdiena arba kas antra, tai man ozkos pieno visai netiko ir nepatiko. Labai greitai saknys pasidarydavo riebios ir siaip toks nemalonus ilgai neplautos galvos pojutis atsirasdavo jau kita ryta. Madaros nebandziau.

O man patiko, plaukai issilaike ilgiau nei po Purity, nors saknys tikrai riebios, siaip reikia plauti kasdien, po OP ploviau po 2d. Turejau tik pasibandymui, 2 kartams, bet rizikuosiu pirkti normalu kieki ax.gif

QUOTE(sher @ 2010 07 25, 20:42)
Etama, kaip tik gal renkamas Biologisch24 uzsakymas Vilniuje, tai is ten gali meginiu kaukiu uzsisakyti, tikrai nebrangiai, ir to meginuko kazkur trims kartams tikrai uztenka ilgiems plaukams  4u.gif

Kad kaukes man nelabai ir bereikia, turiu lavera basis sensitiv, panaudoju karts nuo karto ir sociai sitos. daugiau aliejiniu ar kitokiu pagrindu kaukiu pasidarau ir kazkaip uztenka. va balzamo meginuku butu labai faina ax.gif nera ten pat? 4u.gif
Atsakyti
Jau gana senai ant kojos turėjau tokį, kaip mama pavadino, rudą žemėlapiuką. Nedideliame plotelyje tokie tamsesni ploteliai.. Kažkada galvojau, nuo ko čia. Vaikystėj panašioj vietoj šuo buvo įkandęs, galvojau gal nuo to. Ir kai šiandien ant šlaunies pamačiau nemažą ruožą to "žemėlapio" prisiminiau Daddygirl nuotrauka smilkinio su melasma.. Pas mane lygiai tokios pat dėmelės angel_sadangel.gif O aš tooookia saulės mėgėja esu.. Ši vasara viena iš tų labai retų, kada apsaugas naudoju. Anksčiau ir soliariumą labai mėgau. Einu dabar skaitinėtis, nuo ko kas ir kaip čia taip nutiko.. O kai Daddygirl apie melasmą rašė, perskaitydavau ir atmintį nelikdavo, nes nu man nereikia gi, neturiu aš to biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites, is karto atsiprasau jeigu sitas klausimas buvo uzduotas n-kartu.
Ar geri yra GOILD aliejai?
jais prekiaujama cia www.naturalusgrozis.lt
kainos pakankamai nemazos, tai idomu ant kiek kokybiskas produktas cia yra.
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2010 07 25, 23:09)
Mergaites, is karto atsiprasau jeigu sitas klausimas buvo uzduotas n-kartu.
Ar geri yra GOILD aliejai? 
jais prekiaujama cia www.naturalusgrozis.lt
kainos pakankamai nemazos, tai idomu ant kiek kokybiskas produktas cia yra.

Ten dauguma rafinuotų aliejų 4u.gif Pati bandžiau tik aliejus. Tai bekvapiai, bespalviai smile.gif Na lyg ir nerafinuota gal vieną kitą turi.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 25, 15:05)
Summer, o pas jus parduotuveje gal yra galimybe isigyti meginuku ar priemoniu nusipylimui? 4u.gif


Tik atsinešk indelį, ką turėsim testeriais, tą įpilsim drinks_cheers.gif

QUOTE(Eveliina @ 2010 07 25, 17:16)
Merginos, gal kas galite palyginti druide su ozkos pienu ir madara sampunus? mazi kuris labiau tinka prie saknu riebiem o prie galu sausiems plaukams  4u.gif


Mano panašūs (plaunu kas antrą dieną), tai OP visai netiko, antrą dieną jau prisiploję prie šaknų schmoll.gif

QUOTE(sher @ 2010 07 25, 20:42)
merginos gal zinot kas cia per dalykas toks is laveros?
[url=http://www.biologisch24.com/product_info.php/info/p3188_Lavera-


Naujas savaiminio įdegio kremas purškalo pavidalu. Dar, kiek suprantu, turi švytėjimą sukeliančių dalelių (gražiai turėtų žiūrėtis ant įdegusios odos). Lietuvoje neteko dar matyti ax.gif

QUOTE(Etama @ 2010 07 25, 22:11)
va balzamo meginuku butu labai faina ax.gif nera ten pat? 4u.gif


Kad Lavera neturi balzamų mažais kiekiais. Nebent mėginukuose, kurie nieko nekainuoja, bet ir tokių neteko matyti.
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 22, 16:39)
gaila, kad tarp mūsų nėra medikių, tikriausiai paaiškintų argumentuotai, kokie procesai organizme streikuoja ir kodėl neadekvačiai reaguojama į pasikeitusią temperatūrą. Tikrai žinau, kad jeigu su skydliauke yra bėdų, tai nerekomenduoja jokių tokių šutinimųsi, kokie dabar natūraliai lauke yra ir nieko nepakeisi smile.gif


Labas. Aš šiokia tokia medikė (tik ne dermatologė), tai graužė, graužė sąžinė, kad tik skaitau kasdien Jūsų pasiakymus, bet pati nieko nerašau, tai nusprendžiau kiek paskaityti. Tai va, tai vadinama šilumos bėrimu, kuria atsiranda tada, kai būna karšta ir drėgna. Priežastis - prakaito liaukučių užsikimšimas. Gydymas - vengimas būti karštoje ir drėgnoje aplinkoje. Pažeista vieta turėtų būti sausa, reiktų vengti tepalų, kremų, kurie gali pabloginti odos būklę, tinka milteliai (kokie?).
Atrodo va taip va:
http://www.mayoclini...medical/IM01775
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mytis: 25 liepos 2010 - 22:41
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 25, 23:22)
Tik atsinešk indelį, ką turėsim testeriais, tą įpilsim drinks_cheers.gif

Mano panašūs (plaunu kas antrą dieną), tai OP visai netiko, antrą dieną jau prisiploję prie šaknų schmoll.gif

Va kaip faina, turesiu omenyje bigsmile.gif

As jau pradedu bijot g.gif gal netiks man OP, panaudojus kiek ilgeliau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 26, 00:35)
As jau pradedu bijot g.gif gal netiks man OP, panaudojus kiek ilgeliau unsure.gif

Gal ir tiks, jei pirmi kartai patiko. Man jau po pirmo buvo aisku, kad netiko, bet dar keleta kartu bandziau, kad tikrai isitikinciau. Po to bandziau derinti su kitais sampunais, kol galiausiai atidaviau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zukauskaite: 26 liepos 2010 - 00:15
QUOTE(Etama @ 2010 07 26, 00:35)
gal netiks man OP, panaudojus kiek ilgeliau unsure.gif



QUOTE(Zukauskaite @ 2010 07 26, 01:14)
Gal ir tiks, jei pirmi kartai patiko. Man jau po pirmo buvo aisku, kad netiko, bet dar keleta kartu bandziau, kad tikrai isitikinciau.


Man lygiai taip pat.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 25, 22:11)
O man patiko, plaukai issilaike ilgiau nei po Purity, nors saknys tikrai riebios, siaip reikia plauti kasdien, po OP ploviau po 2d. Turejau tik pasibandymui, 2 kartams, bet rizikuosiu pirkti normalu kieki ax.gif


Aš OP po pabandymo irgi visą buteliuką nusipirkau - man labai malonus jis kažkuo, dar tas kvapas paperka... rolleyes.gif Plaunu kaip ir plovius kas antrą dieną, išlaiko panašiai kaip ir kiti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sher @ 2010 07 25, 20:42)
Etama, kaip tik gal renkamas Biologisch24 uzsakymas Vilniuje, tai is ten gali meginiu kaukiu uzsisakyti, tikrai nebrangiai, ir to meginuko kazkur trims kartams tikrai uztenka ilgiems plaukams  4u.gif va tokie:
http://www.biologisc...achet-25ml.html


Tikrai geros kaukytės - turiu mangų tokį mėginuką thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 26, 09:26)
Tikrai geros kaukytės - turiu mangų tokį mėginuką thumbup.gif

Abi turiu - ir rožių, ir mangų, labai patiko.
Atsakyti