Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

[quote=Etama,2010 07 24, 12:10]
Man irgi taip atrodo, bet ir tada rasydama tiksliai nezinojau doh.gif biggrin.gif gaila, eglute neprisijungia, primintu man.
o ziurekit gal tada vertetu lavera basis sensitiv balzama nusipirkti? kauke naudoju, patinka. gal balzamas skystesnis? nes kaukes konsistencija kasdienai man schmoll.gif smile.gif

nu pas mane tai kauke, bet manau kad ir balzamas butu vertas demesio, nes kauke tikrai gera, turiu dar as roziu kauke lavera ji trupuciuka skystesne nei basis, tai ir sita patinka smile.gif zinok ir nuo basis ir nuo roziu jauciau poveiki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 25, 04:08)
Beje, ar nebandete pasibalinti dantuku ant pastos lasinant citrinu EA? rolleyes.gif


Aš karts nuo karto užsilašinu, gal profilaktiškai čia labiau... biggrin.gif Šiaip gali pradėti lūpų kampučius ir pačias lūpas graužti, jei dažniau... Man taip bent atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 25, 04:08)
lotuliukas.gif kaip skuduru per veida biggrin.gif 
tai gal jei naudoju kauke tokia, balzama bandyti kazkoki kita? is laveros. ar geriau butu ta pati linija? g.gif


Na kam taip žiauriai biggrin.gif

Bandyk balzamą, kokį širdis geidžia mirksiukas.gif Aš bent niekad nederinu, kd būtų "iš tos pačios linijos", kažkaip renkuosi, ką tą akimirką noriu. Dabar va Laveros mangų kondicionierių nusipirkau, labai magėjo išbandyti. Vėliau parašysiu atsiliepimus. O iki tol bandyti Basis kondicionierius ir mangų kaukė paliko pačius geriausius įspūdžius. Tik rožių kaukė man tas pats, kas nieko netepti... Matyt plaukas mėgsta intensyvesnį maitinimą.

QUOTE(Odora @ 2010 07 25, 10:22)
gal tikrai eit pas eiline manikiurininke nestis savo priemones ir sakyti ka nors man alergija nuo visu ju kremu galiu naudoti tik si biggrin.gif


Mintis thumbup.gif

QUOTE(Dolphin @ 2010 07 25, 11:11)
parasiau, kad ir nagu laku yra naturaliu


Žinok nėra natūralių lakų... tiesiog juose nėra tam tikrų blogiukų, bet šiaip be chemijos nagų lako nepagaminsi sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 25 liepos 2010 - 11:19
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 25, 12:30)
maniau, kad Sante visai link naturalumo..  doh.gif


Deja deja... aš irgi kažkada buvau tuo šventai įsitikinusi, bet šitoj temoj išdiskutavom, kad vistik natūralių lakų nebūna.

Sante nagų lako sudėtis:

Special Features:

Free of Dibutyl Pthalate, Toluene and Formaldehyde. NO colophony (rosin); NO synthetic preservatives; NO synthetic fragrances; NO color lakes; highly-refined colorants.

Vegan, Gluten-Free

CONTAINS: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Phthalic Anhydride/Trimellitic Anhydride/Glycols Copolymer, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Stearalkonium Bentonite, Acrylates Copolymer, Hydrogenated Polyisobutene, Palmitic Acid, [+/- Mica, Titanium Dioxide, Iron Oxides, Tartrazine, D&C Red 7, Carmine, Chromium Oxide Greens, Ferric ferrocyanide, D&C Red 34, Tin Oxide]

WHAT ARE THESE INGREDIENTS DOING FOR THE FORMULA:

Ethyl Acetate (solvent for better application)
Butyl Acetate (solvent for better application)
Phtallic Anhydride/Trimellitic Anhydride/Glycols Copolymer (film forming component)
Nitrocellulose (film forming component)
Acetyl Tributyl Citrate (viscosity regulator)
Isopropyl Alcohol (solvent, for quick-drying)
Stearalkonium Bentonite (prevents sinking of the color particles)
Acrylates Copolymer (strengthens the polish for longer wear)
Hydrogenated Polisobutene (viscosity regulator, especially the stiffness)
Palmitic Acid (consistency regulator for colorants)
NOTE: These do contain harmful chemicals. We do not suggest pregnant women wearing nail polish or nursing mothers no matter how better a brand may be. This is a personal matter however. Caution is a must for anyone.

Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 07 25, 09:22)
nu pas mane tai kauke, bet manau kad ir balzamas butu vertas demesio, nes kauke tikrai gera, turiu dar as roziu kauke lavera ji trupuciuka skystesne nei basis, tai ir sita patinka  smile.gif  zinok ir nuo basis ir nuo roziu jauciau poveiki smile.gif

Aha as irgi sita kauke turiu 4u.gif tai mastau ar geriau butu ta pati linija, (gal poveikis geresnis, stipresnis) ar bandyti kita kondic. Ot dilema lotuliukas.gif

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 25, 10:54)
Aš karts nuo karto užsilašinu, gal profilaktiškai čia labiau...  biggrin.gif Šiaip gali pradėti lūpų kampučius ir pačias lūpas graužti, jei dažniau... Man taip bent atrodo  g.gif

Ar matai kiek geresni rezultata? Aisku nereikia padaugint, kad ir koki karta per sav. drinks_cheers.gif
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 25, 11:11)
Na atrase normaliai, kad naudoja pati ir aliejus masazams ( neaisku kokius), ir dar ten kazka. bet neitikino, pirma zinute nutrenke biggrin.gif

Zodziu, pirmas ispudis nugalejo biggrin.gif ai negi dabar kiekvienam destysi visas teorijas, nevark ir negaisk laiko kalboms irnesakyk.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 25, 12:18)
Na kam taip žiauriai biggrin.gif

Bandyk balzamą, kokį širdis geidžia mirksiukas.gif Aš bent niekad nederinu, kd būtų "iš tos pačios linijos", kažkaip renkuosi, ką tą akimirką noriu. Dabar va Laveros mangų kondicionierių nusipirkau, labai magėjo išbandyti. Vėliau parašysiu atsiliepimus. O iki tol bandyti Basis kondicionierius ir mangų kaukė paliko pačius geriausius įspūdžius. Tik rožių kaukė man tas pats, kas nieko netepti... Matyt plaukas mėgsta intensyvesnį maitinimą.

Juoko formoj, tikejaus skystaliuko, o cia-dar tirstesnis, echhh... biggrin.gif
Zodziu, noriu tik laveros balzamo kazkodel, dar teliko apsisprest ar basis, ar kokio mangu. Gal kur nuolaidu bus LAVERA produkcijai? smile.gif
Summer, o pas jus parduotuveje gal yra galimybe isigyti meginuku ar priemoniu nusipylimui? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, isbandziau Argiltubo Green Clay Paste for face & body - nugi dilgciojo veida, jautesi, kad nera is "svelniuju"....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~VEGA~: 25 liepos 2010 - 14:07
QUOTE(Etama @ 2010 07 25, 15:05)
Ar matai kiek geresni rezultata? Aisku nereikia padaugint, kad ir koki karta per sav. drinks_cheers.gif


Na, aš tai nieko nepastebėjau, bet gal nemoku įžiūrėti... ax.gif biggrin.gif Šiaip užtenka man pastos. Bet norint matomo efekto, mano nuomone, jokių citrinų neužtekų blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 25 liepos 2010 - 16:04
QUOTE(Etama @ 2010 07 25, 04:08)
Beje, ar nebandete pasibalinti dantuku ant pastos lasinant citrinu EA? rolleyes.gif


Aš karts nuo karto užsilašinu, bet kaip profilaktinę priemonę burnos higienai, kad dantys būtų baltesni, nepastebėjau smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas galite palyginti druide su ozkos pienu ir madara sampunus? mazi kuris labiau tinka prie saknu riebiem o prie galu sausiems plaukams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 25, 03:08)
Beje, ar nebandete pasibalinti dantuku ant pastos lasinant citrinu EA? rolleyes.gif

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 25, 09:54)
Aš karts nuo karto užsilašinu, gal profilaktiškai čia labiau...  biggrin.gif Šiaip gali pradėti lūpų kampučius ir pačias lūpas graužti, jei dažniau... Man taip bent atrodo  g.gif

QUOTE(GinMintė @ 2010 07 25, 16:06)
Aš karts nuo karto užsilašinu, bet kaip profilaktinę priemonę burnos higienai, kad dantys būtų baltesni, nepastebėjau  smile.gif

As bandziau citrinu ea, dabar retkarciais arbatmedzio ea mirksiukas.gif Nu gal cia mano isitikinimu, gal akyse vaidenosi, gal dazniau naudojau doh.gif , bet citrinu siek tiek balino, bet ryskaus-akivaizdaus-super balinancio efekto tikrai nesuteiks schmoll.gif Be to citrinu geresnio skonio, nuo arbatmedzio mane vimdo Dar patiko, kad po citrinu (su Weledos druskine pasta) budavo nuostabus svarumo ir gaivos jausmas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2010 07 25, 17:16)
Merginos, gal kas galite palyginti druide su ozkos pienu ir madara sampunus? mazi kuris labiau tinka prie saknu riebiem o prie galu sausiems plaukams  4u.gif

Mano plaukai labai panasus. Riebesni prie saknu. Plaunu kasdiena arba kas antra, tai man ozkos pieno visai netiko ir nepatiko. Labai greitai saknys pasidarydavo riebios ir siaip toks nemalonus ilgai neplautos galvos pojutis atsirasdavo jau kita ryta. Madaros nebandziau.
Atsakyti

Zodziu, noriu tik laveros balzamo kazkodel, dar teliko apsisprest ar basis, ar kokio mangu. Gal kur nuolaidu bus LAVERA produkcijai? smile.gif
Summer, o pas jus parduotuveje gal yra galimybe isigyti meginuku ar priemoniu nusipylimui? 4u.gif
[/quote]
Etama, kaip tik gal renkamas Biologisch24 uzsakymas Vilniuje, tai is ten gali meginiu kaukiu uzsisakyti, tikrai nebrangiai, ir to meginuko kazkur trims kartams tikrai uztenka ilgiems plaukams 4u.gif va tokie:
http://www.biologisc...achet-25ml.html
Papildyta:
merginos gal zinot kas cia per dalykas toks is laveros?
http://www.biologisc...pray-200ml.html
Atsakyti