Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

QUOTE(Etama @ 2010 07 24, 12:10)
o ziurekit gal tada vertetu lavera basis sensitiv balzama nusipirkti? kauke naudoju, patinka. gal balzamas skystesnis?


Balzamas yra tikrai vertas dėmesio, tik vat už kaukę dar tirštesnis biggrin.gif
Atsakyti
Čia tik man vienai juokinga? unsure.gif

"na viskas aisku ka turejai omeny. tik vienas dalykas, sertifikatu siais laikais yra -n. kas garantuos, kad jie tikri? kolkas dar nera vienos instancijos kuri priziuretu visa naturalia kosmetika ir ji vienintele sertifikuotu, kas tikrai naturalu o kas pusiau. visiskai naturalu tai butu dumbliai eter. aliejai, aliejai ir zoles, ir darzoviu ar vaisiu koseles, bet nemanau, kad grozio salone mes tuo uzsiimtumem. visa kita daugiau maziau turi kazkokiu priedu, kitaip ir but negali. aisku visada galima stengtis to siekti, bet nezinau ar atsiras jau tokiu naturaliu nagu laku, tuo labiau, kad klientes nori kad jie kuo geriau laikytusi ir kuo greiciau isdziutu. kas liecia cukraus pasta, nemanau, kad vaskai labai jau skiriasi naturalumu, juk vaskas ir yra vaskas, jam nereik daug konservantu, kad jis laikytusi.
kas liecia kremus, tai irgi kyla daug ivairiu diskusiju, aisku stengiames ieskot naturalumo, bet paklauskit kiekviena saves, ar saziningai kas tris menesius mes keisim visa kosmetika kai baigsis jos galiojimo laikas, ir ypac kai tokiu eko produktu kainos pakankamai aukstos?ar ji pas mus stoves su bakterijomis metus ir daugiau, ir visa ta bakteriju lizda desimes ant saves?
dar kitas dalykas, siais laikais merginos ir vaikinai turi veido odos problemu, joms spresti dar nepagaminta tokia eko kosmetika kuri butu be chemikalu. eko kosmetika yra daugiau skirta svariai graziai sveikai odai kasdieninei prieziurai, bet ne problematiskai. ji problemu nesprendzia, tik atlieka apsaugine funkcija. tai velgi kiltu nesusipratimu.
as asmeniskai kabinete turiu eko linija, jei atsirastu tikrai tokios pageidaujancios, bet deje naudoju tik masazini eliksyra, nes kitkam poreikiai mazi. visi mes tikimes dar stebuklu... "
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 24, 13:18)
Čia tik man vienai juokinga? unsure.gif

Kokia čia įstaiga? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 07 24, 13:22)
Kokia čia įstaiga? smile.gif

Apie grožio saloną ėjo kalba ir man taip kosmetologė atrašė smile.gif
Atsakyti
sveikos, apsilankiau siandien kauno via naturalis ir 123 eco.
pirmojoj pasirinkimas naturoje nemenkas (pries tai ir nete abieju parduotuviu asortimenta iszvalgiau.)antrojoj mazelesnis.

bet kazkaip is po netiniu zvalgytuviu buvau nutarus kad sampuna ir veido prausikli imsiu is 123 eco. Kaineles gal mazesnes tenais, ir gamintijai labiau sM forume islinksniuoti buvo:)
pasiule koncultantas ir pasiemiau pasibandymui uz 5 lt 20 ml veido kauke su zaliu moliu Argiltubo.sake,kad trumpiau laikant galima kaip veido prausikli naudoti.
is sampunu siule Tropicai sensitive (36 lt), o as dar nuziurejau Urtekram be kvapu (20 Lt).
Pastarojo gavau meginuku,,pasibandysiu...

dar isiule zaliojo molio, panaudoti galiu i vidu, kad organizmas valytusi -gerti pries valgi ryte,,ir daba pagooglinus matau kad galiu ir kaukes pasidaryti is jo:)

tokia mano ekologiskos kosmetikos naudojimo pradzia bus:))))
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 24, 01:30)
MAN NEREIKIA ŠLAPIO ŠILKO... MAN NEREIKIA ŠLAPIO ŠILKO... MAN NEREIKIA ŠLAPIO ŠILKO... ...
nu, as kaip prausikliu maniake pasiziurejau sudeti tos zeles biggrin.gif
joje tarp kitko yra mano jau atrasto carrageenan'o  bigsmile.gif manau, jis tikrai prisideda prie to slydimo. as jo irgi idejau i savo gaminta duso zele - koks svelnumas!! ir jau rasiau, kad plaukams toks pat efektas buvo.

MUMS REIKIA SLAPIO SILKO... MUMS REIKIA SLAPIO SILKO lotuliukas.gif
Nors turiu priemoniu pakankamai, bet noreciau kokio pirktinio losjono pakeitimui rolleyes.gif
Nu nebent nusipirkt carrageenan'o ir susimakaluot ta slapia silka paciai bigsmile.gif
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 24, 02:09)
fainas geliukas  thumbup.gif

Tikiuosi kad bus fainas, sudejau viska ka turejau geriausia blush2.gif
Siandien vakare bandysiu visa veida smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 07 24, 14:24)
Bėk kuo toliau nuo tokios kosmetologės blink.gif

Tai aš pabandžiau papunčiui paaiškint, ką nusišnekėjo biggrin.gif laukiu dabar agresijos priepolio ir "kokių aš čia vėjų prišnekėjau" lotuliukas.gif

Gal turit kokių atsiliepimų apie STYX kompaniją/kosmetiką? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolphin: 24 liepos 2010 - 19:17
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 24, 20:06)
Gal turit kokių atsiliepimų apie STYX kompaniją/kosmetiką? ax.gif

Esu užfiksavusi kas eteriniai bent jau nėra patikimi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 07 24, 17:49)
Summer, o tu dirbi visas dienas? blush2.gif


5/6 dienų dirbu aš. Jei bus įdomu, kada tiksliai būsiu, rašyk į AŽ mirksiukas.gif

QUOTE(Dolphin @ 2010 07 24, 20:06)
Gal turit kokių atsiliepimų apie STYX kompaniją/kosmetiką? ax.gif


Turėjau kūno sviestą su sandalmedžiu. Nusipirkau "for a change" Logonos tropiniam sviestui. Na tai konsistencija Styx ne visai sviestinė, tiesiog kaip tirštas kūno losjonas ax.gif Drėkinimas vidutiniškas, bet itin sausai odai - nepakankamas (už Logonos sviestus pasaulyje nieko geriau neteko bandyti man dar smile.gif). Daugiau šios kompanijos sviestų nepirksiu, neverta savo kainos (berods ~40 proc. brangiau už Logona buvo). Nebent kas dėl sandalmedžio kvapo labai svaigsta, jis toks truputį specifinis šiame svieste.

QUOTE(Dolphin @ 2010 07 24, 20:30)
Na aš ieškojau tokios keistuolės, kuri dirbtų su eko kosmetika, nes manau pakeisti rankų kremą ar kojų kremą manikiūro/pedikiūro metu į natūralų, nėra sudėtinga smile.gif


O jei taip savo nusineštum? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 24, 23:31)
5/6 dienų dirbu aš. Jei bus įdomu, kada tiksliai būsiu, rašyk į AŽ mirksiukas.gif
Turėjau kūno sviestą su sandalmedžiu. Nusipirkau "for a change" Logonos tropiniam sviestui. Na tai konsistencija Styx ne visai sviestinė, tiesiog kaip tirštas kūno losjonas ax.gif Drėkinimas vidutiniškas, bet itin sausai odai - nepakankamas (už Logonos sviestus pasaulyje nieko geriau neteko bandyti man dar smile.gif). Daugiau šios kompanijos sviestų nepirksiu, neverta savo kainos (berods ~40 proc. brangiau už Logona buvo). Nebent kas dėl sandalmedžio kvapo labai svaigsta, jis toks truputį specifinis šiame svieste.
O jei taip savo nusineštum? mirksiukas.gif

O ten tie produktai geri? sertifikuoti? unsure.gif

Na man reikia būtent žmogaus, kuris dirbtų su tokiom priemonėm smile.gif
O esat kas savo kremus nešusios? smile.gif aš kažkaip įsivaizduoju, kad poniutes kirpykloj infarktą lengvą gautų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 24, 23:48)
O ten tie produktai geri? sertifikuoti? unsure.gif


Sertifikuoti Lacon instituto, geros sudėtys.

QUOTE(Dolphin @ 2010 07 24, 23:56)
O Bioteka turi šitą sviestą? ax.gif


Ne, pirkau ebay (pirmam puslapy yra nuoroda).

Aš kažkaip nesinešu savo priemonių į kirpyklą g.gif O gal reikėtų pabandyti... Visuomet prašau, kad nepripurkštų visokių nesąmonių penkių rūšių, tai iš tų maldavimų dažniausiai vistiek viena kita priemone "tik čiučiutuką" patepa doh.gif Kai būnu griežtesnė, netepa nieko, bet tada plaukai elektrinasi po krašto feno... Sunku susišnekėt man su kirpėjom, tad kartais tiesiog sėdžiu ir tyliu, maždaug"ai, grįšiu, išsiplausiu" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 24, 12:31)
Balzamas yra tikrai vertas dėmesio, tik vat už kaukę dar tirštesnis biggrin.gif

lotuliukas.gif kaip skuduru per veida biggrin.gif
tai gal jei naudoju kauke tokia, balzama bandyti kazkoki kita? is laveros. ar geriau butu ta pati linija? g.gif
QUOTE(Vergine @ 2010 07 24, 12:55)
Šiam momentui, ožkų yra 3 vnt., nežinau ar dar yra sandely. Jei tikrai atvažiuosi, galiu atidėti. Pagrinde būnu Madoje ir jei žadi atvažiuoti pirmadienį, tai dirbsiu aš smile.gif

Šampūnų mėginukų neturime ir nenupilame. Galima nebent pasibandymui nusipilt ciel veido kremus, senteus veido kremą, druide kūno pienelius, Ciel kūno pienelį po deginimosi.

As tau rytoj dar tiksliai parasysiu AZ ar atvaziuosiu, tikiuosi nedings 4u.gif
Druide gal sitas pienelis apkalbetasis visai neseniai, beje labai isgirtas, yra nusipylimui? ax.gif Butu idomu tiesiog pameginti mirksiukas.gif

QUOTE(Dolphin @ 2010 07 24, 13:18)
Čia tik man vienai juokinga? unsure.gif

Jau vien rasliava ko verta biggrin.gif ... , o jei trumpiau, tai parasyciau, kad tiesiog nuo durnumo vaistu nera. Kaip taip bile ka kalbeti doh.gif niekad nesuprasiu.
TAI NEGI KAS 3 MEN. KEISTI KREMA?? Arba dantu sepeteli, gi reikia 'brandinti' metus, du, tris ar 10. Geriausia, kad dar liktu ir kitoms kartoms lotuliukas.gif
Atomazga bus idomi sio pokalbio, parasyk kuo baigsis biggrin.gif
Papildyta:
Beje, ar nebandete pasibalinti dantuku ant pastos lasinant citrinu EA? rolleyes.gif
Atsakyti