Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

QUOTE(Skaidrė @ 2010 07 23, 14:17)
klausykit, kaip ten su tuo ruduoju moliu? smile.gif ar ir jus tokios morkavos likot po kaukes? pirma karta bandziau, tai truputi likau nesupratus, ne tik nieko nepasijuto odytei, bet ir kol nusiploviau ta morkine spalva...

gal koki receptuka, ka i ta moli misriai odytei butu galima ilasinti is ea?

Taip, kazkiek dazo jis, bet greit atsiplauna, nieko cia tokio.
Raudonas molis, ne rudasis 4u.gif
EA pasirinkit pagal norima poveiki, pagooglinti reiktu ir atsirinkti, kas patinka, ko norima. Dar-vasara reikia vengti citrusiniu EA
Papildyta:
Merginos, gal kuri nori Nimfali pirkti OP sampuna, kol dar nuolaida? Man jo labai noretusi, gal sakau galima butu kooperuotis litrinio butelio pirkimui ar pan. g.gif

Dar, bukit geros, patarkit del Druide kondicionieriu-kuri labiau rekomenduotumet (jei nesimaisau, detanling ir nourishing yra pagrindiniai. kazkuri bandziau, bet nusimete lapelis ir nebezinau pavadinimo doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 22, 19:22)
ka turi omeny? pas mane tai atsiradus ta kvaila melasma verysad.gif galvoju, gal del to, kad tokia saules myletoja buvau.
dabar stengiuos visai i saule neiti. lyg kartais pasvieseja (matyt nuo kokiu naudojamu rugsciu, gal ir andy geliukas su aha padeda), bet tik saules gauna ir vel tos demes atsigauna  unsure.gif maciau internete pilna 'stebuklingu' kremuku biggrin.gif bet dar atsilaikau smile.gif

Nu net likau dabar nesupratus g.gif , man nera tokios tamsios demes (bet ka tik supratau kad mano draugei melasma) unsure.gif Del to vakar dariau vandens pagrindu geli su AHA, agurku ekstraktu ir kt. geriais, isbandziau ant rieso - oda svelni, pabandysiu maza ploteli veido siandien vakare ax.gif Nu gal aplygins ta nevienoda spalva (kartais atrodo kad po buvusiu spuogu raudoni-rudi ploteliai) nu bet as ne eksperte schmoll.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 07 23, 19:02)
Aš irgi atsimenu, kad buvo virš 40. Nežinau, kur dingsta tie puslapiai, gal OT buvo, ir ištrynus liko tiek g.gif

As irgi skaitau skaitau ir suprantu kad mintys sokineja, nu bet galvoju - biskeli pervargau lotuliukas.gif Pasirodo viskas cia gerai su manim
Atsakyti
O kur jūs, merginos, žiūrit? Nes aš randu visus aprašymus čia. g.gif Paspaudus ant norimo muilo reik pavažiuot į apačią, tik ant pačio pirmo nėr.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 24, 00:16)
Oi as irgi labai pasigedau, nepasiziurejus visus susijungiau, net pc uzstrigo bekraunant ir ziuriu tik foto tera verysad.gif  DG, gal kur pas save turi aprasymus? labai padeda renkantis 4u.gif  4u.gif

renkantis kam, bene pirkimui? bigsmile.gif
Daddygirl savo albumą gali įsikelt į profilį -> asmeninis tinklapis wink.gif


Atsakyti
MAN NEREIKIA ŠLAPIO ŠILKO... MAN NEREIKIA ŠLAPIO ŠILKO... MAN NEREIKIA ŠLAPIO ŠILKO... ...

QUOTE(Satura @ 2010 07 22, 14:39)
gaila, kad tarp mūsų nėra medikių, tikriausiai paaiškintų argumentuotai, kokie procesai organizme streikuoja ir kodėl neadekvačiai reaguojama į pasikeitusią temperatūrą.


as cia vakar sau pagalvojau smile.gif gal kai karsta poros visad atsiverusios ir labiau uzsitersia? rolleyes.gif


QUOTE(Diva:) @ 2010 07 23, 08:05)
Bandysiu toliau, po poros savaiciu mazdaug ziuresiu. Rytoj jo netepsiu- stebesiu- mazu as cia svytet pradejau  g.gif  biggrin.gif

P.S. As zinokit negaliu kojos ant kojos dabar uzsikelus laikyt- slysta  blink.gif - cia nuo tos duso zeles!! Svelnuma.


gal i sidabrine mergaite virsti tongue.gif biggrin.gif

nu, as kaip prausikliu maniake pasiziurejau sudeti tos zeles biggrin.gif
joje tarp kitko yra mano jau atrasto carrageenan'o bigsmile.gif manau, jis tikrai prisideda prie to slydimo. as jo irgi idejau i savo gaminta duso zele - koks svelnumas!! ir jau rasiau, kad plaukams toks pat efektas buvo.

dar sitoj duso zelej nemazai sezamo ir saulegrazu alieju (kitu alieju labai jau mazas kiekis, nes jie sudetyje po fragrance eina).
(siaip faina sudetis atrodo, svelnus detergentai)

Atsakyti
QUOTE(Jorun @ 2010 07 23, 17:31)
Nusipirkau Milk of Magnesia...atsimenu, Daddygirl cia yra minejusi (ar jau ir tamsta isbandei??), tad bandysiu..Zmones uzsienio forumuose sako, kad stabdo kvapa ir net prakaitavima.


ne, as nebandziau, man nelabai yra poreikio. tik bandziau musu merginoms kaip ideja prastumt smile.gif (irgi internete atsiliepimu prisiskaicius).
tai teks Tau pirmai isbandyt bigsmile.gif

QUOTE(rutuk @ 2010 07 23, 20:49)
Nu net likau dabar nesupratus  g.gif , man nera tokios tamsios demes (bet ka tik supratau kad mano draugei melasma)  unsure.gif  Del to vakar dariau vandens pagrindu geli su AHA, agurku ekstraktu ir kt. geriais, isbandziau ant rieso - oda svelni, pabandysiu maza ploteli veido siandien vakare  ax.gif  Nu gal aplygins ta nevienoda spalva (kartais atrodo kad po buvusiu spuogu raudoni-rudi ploteliai) nu bet as ne eksperte  schmoll.gif



mano irgi nera tokios tamsios kaip nuotraukose, kurias ismeta per google. irgi spalva panasios i tas, kur lieka po spuogu. bet tikrai melasma. nu, cia as taip nusprendziau lotuliukas.gif

fainas geliukas thumbup.gif

QUOTE(Ayaan @ 2010 07 23, 21:59)
ar tik man vienai neberodo? nes dar neseniai buvo  unsure.gif


garbes zodis nesuprantu, kas su tuo puslapiu daros biggrin.gif
man tai viska rodo smile.gif

QUOTE(Ayaan @ 2010 07 23, 23:38)
mėlynas muilas su anglim, labai fainai atrodo

jis juodas, bet jau keli zmones man pasake, kad melynas smile.gif, tai, matyt, jis nuotraukoj taip atrodo.
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2010 07 23, 23:59)
Daddygirl savo albumą gali įsikelt į profilį

4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2010 07 23, 23:59)
renkantis kam



renkasi kokius kopijuos ir sau gaminsis wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 24 liepos 2010 - 02:16
QUOTE(Vitulka @ 2010 07 24, 01:59)
renkantis kam, bene pirkimui?  bigsmile.gif

Renkantis ingredientu kombinacijas, kas su kuo koki efekta suteikia mirksiukas.gif DG labiau patyrus uz mane muilu gamyboj, na manau ir daugeli kitu merginu biggrin.gif , todel tokiais kl. ja betarpiskai pasitikima
Papildyta:
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 24, 03:09)
garbes zodis nesuprantu, kas su tuo puslapiu daros  biggrin.gif
man tai viska rodo smile.gif

jis juodas, bet jau keli zmones man pasake, kad melynas smile.gif, tai, matyt, jis nuotraukoj taip atrodo.

Bandziau ir dar karta ieiti-tikrai nerodo aprasymu g.gif o taip norejau apsisniukstineti biggrin.gif gal vel del narsykles, kaip jau berods Saturai buvo. Pas mane paprastas exploreris, bet anksciau siaip visada be problemu atidarydavo g.gif

Nu tikrai atrodo melynas unsure.gif as pamacius irgi nustebau, is kalbu tikejausi juodo kaip anglis, o cia ziuriu ne anglis, bet lietaus debeselis ax.gif biggrin.gif
Atsakyti


Dar, bukit geros, patarkit del Druide kondicionieriu-kuri labiau rekomenduotumet (jei nesimaisau, detanling ir nourishing yra pagrindiniai. kazkuri bandziau, bet nusimete lapelis ir nebezinau pavadinimo doh.gif )
[/quote]
Etama, man atrodo tu detangling bandei, jei neklystu g.gif ir tau patiko jis, jei vel neklystu ax.gif as pati irgi buvau nusipirkusi detanglig pries tai kai nuolaido buvo, jau pabaigiau as ji, nu mano atsiliepimai tokie kad antro tikrai nepirkciau, mano plauku nelabai susvelnina, kartais toks jausmas issiplovus, kad atrodo visai nebuciau jokio kondicionieriaus dejusi, po jo nusipirkau lavera basis ta isgirtaja kauke, tai plaukai net atsigavo, va sia kauke kartosiu 4u.gif labai mano plaukams patiko smile.gif
Papildyta:
merginos, o kas ta melasma? pas mane irgi tokios rudos demeles po spuogu lieka..
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 07 24, 09:22)
merginos, o kas ta melasma?

Googlint nebandėt?
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 07 24, 07:22)
merginos, o kas ta melasma? pas mane irgi tokios rudos demeles po spuogu lieka..


ryskiausia ir negraziausia pas mane ant smilkiniu - va taip atrodo verysad.gif
user posted image

bet jei tik pranykstancios demeles nuo spuogu - tai nera melasma

is wikipedia:
Melasma (also known as "Chloasma faciei"[1]:854 or the mask of pregnancy[2] when present in pregnant women) is a tan or dark skin discoloration.
The symptoms of melasma are dark, irregular patches commonly found on the upper cheek, nose, lips, upper lip, and forehead. These patches often develop gradually over time. Melasma does not cause any other symptoms beyond the cosmetic discoloration.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 24 liepos 2010 - 10:12
QUOTE(sher @ 2010 07 24, 09:22)
Etama, man atrodo tu detangling bandei, jei neklystu  g.gif ir tau patiko jis, jei vel neklystu  ax.gif  as pati irgi buvau nusipirkusi detanglig pries tai kai nuolaido buvo, jau pabaigiau as ji, nu mano atsiliepimai tokie kad antro tikrai nepirkciau, mano plauku nelabai susvelnina, kartais toks jausmas issiplovus, kad atrodo visai nebuciau jokio kondicionieriaus dejusi, po jo nusipirkau lavera basis ta isgirtaja kauke, tai plaukai net atsigavo, va sia kauke kartosiu  4u.gif  labai mano plaukams patiko  smile.gif

Man irgi taip atrodo, bet ir tada rasydama tiksliai nezinojau doh.gif biggrin.gif gaila, eglute neprisijungia, primintu man.
o ziurekit gal tada vertetu lavera basis sensitiv balzama nusipirkti? kauke naudoju, patinka. gal balzamas skystesnis? nes kaukes konsistencija kasdienai man schmoll.gif smile.gif
QUOTE(Vergine @ 2010 07 24, 11:39)
Litrinis šampūnas šiuo metu yra tik BALANCE.

O 250ml. OP dar turit pakankamai? Akcija, skaiciau, prateset iki 31d., gal atvaziuosiu poryt sampuno ax.gif Dar primink kur tu, Madoj ar Panoramoj? 4u.gif Ir ar turit kazkokiu meginuku ar nusipylimui priemoniu (aisku ne uz dyka)?
Atsakyti
Satura, o jei į šampūną įpylus vandens, jis nepasidarys normalus? blush2.gif
Atsakyti