Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

Babi*, pelargonijų, citrinžolių EA, dar galvoju, kad tas pats nerolis (gal kad pati labai jo noriu), galėtų atpalaiduoti. O šiaip tai ir vaistais, kai niekas nepadeda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 12 liepos 2010 - 11:44
QUOTE(Satura @ 2010 07 12, 12:44)
Babi*, pelargonijų, citrinžolių EA, dar galvoju, kad tas pats nerolis (gal kad pati labai jo noriu), galėtų atpalaiduoti. O šiaip tai ir vaistais, kai niekas nepadeda smile.gif

O kaip eterinius naudoti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 12, 12:34)
bloga ta sudėtis smile.gif


O kur rasti geros sudėties? Kuo kitos dažote plaukučius?
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 07 12, 11:48)
O kaip eterinius naudoti? blush2.gif


į bazinį aliejų ir masažuoti jais pilvą 4u.gif

QUOTE(Džiaugsmoji diena @ 2010 07 12, 11:52)
O kur rasti geros sudėties? Kuo kitos dažote plaukučius?


nedažau, tai ir nepasakysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 12, 12:59)
į bazinį aliejų ir masažuoti jais pilvą  4u.gif
nedažau, tai ir nepasakysiu  smile.gif

Aišku, o nesvarbu koks bazinis, ar yra labiau tinkami? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 07 12, 12:00)
Aišku, o nesvarbu koks bazinis, ar yra labiau tinkami? ax.gif


renkuosi, kad bazinis būtų kuo neutralesnio kvapo - t.y. pats nepermuštų eterinių. Paskutinįkart kai dariau, tai ėmiau kokosus, nes man jų kvapas patinka, nemažai turėjau atsargų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 07 12, 12:42)
Turiu pagirti žaliąją citriną. Tikrai puiki priemonė nuo prakaito kvapo. Naudoju jau kokią savaitę. Labai džiaugiuosi.

Na, reikes ir man jau isbandyti- vis pamirstu, o jau neismanau ka ir daryti...nors nesu is gausiai prakaituojanciu, bet jau sitie orai dabaigs unsure.gif
Saldytuve susistaciau hidrolatus, namie kur apsisukus purskiu ant visko,kaklo, veido ,ranku, koju- nu neimanoma isgyvent!! Karstis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 07 11, 22:12)
tikriausiai...jokiu pieno prod,kvieciu, kiausiniu, iskaitant visus produktus, kuriuose jie gali buti, saldumynu, pagrindas- darzoves, zuvis, grudiniai, vanduo...sunku taip, bet verta...


aa, nu tada dieta turbut svarbiausias gerejimo faktorius.
man tokia dieta labai padedavo, tik man labai sunku jos laikytis biggrin.gif

QUOTE(Jorun @ 2010 07 11, 22:15)
selenos  cool.gif, visiskai teisingai

aciu, atradima padariau! bigsmile.gif biggrin.gif tai daug ka ir as turiu tam Nidulios receptui.

dar nesuprantu, kuo linu seklos nu linu semenu skiriasi? ax.gif as turiu linseed, bet cia turbut seklos? o reikia semenu, ane?

QUOTE(Odora @ 2010 07 12, 06:22)
gal kuri susidurusi su varnalesu aliejumi?


as ir manau tik istraukos buna. daznai bus rafinuotam, taip.
pati gali pasigamint kokiam nori.

jei uzpilas tamsina plaukus, tamsins ir aliejus.

QUOTE(agnuske @ 2010 07 12, 10:08)
o kodel atsisakyt alieju?


ju nenaudojant mano odai kazkaip lengviau, maziau kemsas.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 12, 12:17)
aa, nu tada dieta turbut svarbiausias gerejimo faktorius.

dar nesuprantu, kuo linu seklos nu linu semenu skiriasi?  ax.gif


dieta gera ir griežta, dabar ji bet ką gali ant veido tepti ir bus graži biggrin.gif

sėmenys ir yra linų sėklos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 07 12, 07:49)
O man sita vasariska pirtis laaaabai patinka ir mano odai taip pat biggrin.gif



gal ir ne karstis kaltas, nes aksciau jis taip lyg ir neveikdavo odos, tiesiog ieskojau, ka apkaltint biggrin.gif siaip ar taip, karsti jau pas jus issiuntem biggrin.gif tongue.gif

QUOTE(Satura @ 2010 07 12, 08:55)
Ačiū eglutei82, pamačiau, kas per vienas yra įkapių, arba moringų aliejus  4u.gif Bandyt neišbandžiau, bet kvapas tai kaip silpnesnis judros aliejaus kvapas, kas šitą bandėt  cool.gif

negirdetas judros. kuo jis ypatingas? smile.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 07 12, 10:35)
Ką jūs naudojat mėnėsinių skausmams mažinti?

vaistus nuo skausmo smile.gif , retais atvejais.

Papildyta:
QUOTE(Džiaugsmoji diena @ 2010 07 12, 10:52)
O kur rasti geros sudėties? Kuo kitos dažote plaukučius?


as dabar ant bangos lotuliukas.gif (nors daugiau zaidimo, nei dazymo, nes man nelabai kas gaunas biggrin.gif ).
siandien vel issitepiau kazkokiu indisku zoliu misiniu, kuris turetu patamsinti. nu nu biggrin.gif

QUOTE(Satura @ 2010 07 12, 11:21)
sėmenys ir yra linų sėklos  ax.gif


tai kodel Nidulia mane painioja biggrin.gif jos recepte jos minimos kaip skirtingi dalykai...

ai, ji raso, kad linu semenys - tai maltos linu seklos g.gif tokie visia miltukai? lyg esu turejus.
nu, daugiau maziau issiaiskinau smile.gif
dekui
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 12, 00:05)
oi, ir man nesamone su veidu  g.gif gerai, kad bent , atrodo, karsciai pas mus pasibaige. tos kelios savaites pirties, kaip Satura pavadino smile.gif, tikrai nepatiko odai, jautes.

pas mane irgi durniuoja oda per karščius, tris dienas iš eilės dėjau Argital pilingą/kaukę ant veido, dekolte, pečių, tfu tfu tfu, tikrai apsitvarkė smile.gif

QUOTE(Odora @ 2010 07 12, 08:22)
gal kuri susidurusi su varnalesu aliejumi?
Naudojusi tik rusišką, kuris yra ištrauka ir greičiausiai su rafinuotu aliejumi, bet rezultatas buvo akivaizdus, slinkimas nustojo thumbup.gif


QUOTE(Odora @ 2010 07 12, 09:50)
o gaminti tai is kokiu varnalesu, pirktis?
Yra vaistinėse džiovintų šaknų pirktis wink.gif


QUOTE(Odora @ 2010 07 12, 10:28)
na su tokiu receptu prasmes nera turbut nerafinuota alieju pilti g.gif

O kodėl, su extra virgin alyvuogių aliejumi manau gerai būtų, juk jis atsparus karščiui(tikiuosi nenusišneku dabar) biggrin.gif Vakare įkelsiu tikslų receptą kaip pasigaminti, nes turiu lėkti darban wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 12 liepos 2010 - 12:44
Sveikos mirksiukas.gif Gal galite pasiūlyti ką nors nuo uodų įkandimo? unsure.gif Teko miške paturistauti, tai sugėlė kojas, rankas; tepiausi tamanų aliejumi, nežinau ar jis ką nors padeda, bet kai pasitepi kažkuo, tai noras kasytis sumažėja biggrin.gif Galvoju gal arbatmedžio ar levandų eteriniu dar patepti, žodžiu ko turiu tą noriu tepti, kad greičiau praeitų, bet kas iš tikro tiktų tai nežinau blush2.gif Vasarą iš sijonų ir šortukų trumpų dažniausiai neišlipu, bet dabar kai kojas sugėlė, tai nesmagu, kad matosi tos raudonos dėmelės, noriu, kad kuo greičiau praeitų man tie raudoni įkandimai help.gif Taigi, gal žinote kuris aliejukas ar kt priemonė labiausiai padėtų susidoroti su uodų įkandimais? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brilliant: 12 liepos 2010 - 13:28