Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

Nidulia, ačiū, kad užvedei ta šišą dėl Druide losjono. Ką tik perbraukiau per alkūnes - net ir jos kaip šilkas clap.gif Nesilygina jam poveikiu bei Burts Bees, nei Argital kūno losjonai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 23, 13:48)
Uoj, nu negaliu nepasigirt.Viskas. IR AS TURESIU  nail.gif assa.gif  !!! Deka gerosios musu  wub.gif  wub.gif  wub.gif  - mano dziaugsmui ribu nera!

Kažką pramiegojau, kokį čia stebuklą apkalbat? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 23, 12:29)
Nidulia, ačiū, kad užvedei ta šišą dėl Druide losjono. Ką tik perbraukiau per alkūnes - net ir jos kaip šilkas clap.gif Nesilygina jam poveikiu bei Burts Bees, nei Argital kūno losjonai  blush2.gif

Satura, aš vis stebiuosi- pati daug ką pasidarai, jau pagamintus perkiesi. Kada tu viską suspėji sunaudot biggrin.gif 4u.gif Aš ir pati tokia- visokių gerių gamybai prisipirkus, ir dar į firminius produktus dairausi, ypač kai akcija lotuliukas.gif šį kartą susilaikiau dėl Druide losjono, nes pagalvojau, kad teks paskui pripirktus aliejus gert, kad nesugestų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo supere: 23 liepos 2010 - 12:54
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 23, 12:48)
mano dziaugsmui ribu nera!


mano irgi - kad nepagailėjau vakar 37 litų biggrin.gif

QUOTE(Honey @ 2010 07 23, 12:51)
Kažką pramiegojau, kokį čia stebuklą apkalbat?  bigsmile.gif


apie šitą mirksiukas.gif

QUOTE(supere @ 2010 07 23, 12:52)
Satura, aš vis stebiuosi- pati daug ką pasidarai, jau pagamintus perkiesi. Kada tu viską suspėji sunaudot  biggrin.gif  4u.gif


niekas ir nesako, kad spėju blush2.gif Tiksliau, ne viską. Plius, MB naudoja, plius, dargi gaminu ir perleidžiu tėvams, sesei - pati visko ir nepasilieku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 23, 13:29)
Nidulia, ačiū, kad užvedei ta šišą dėl Druide losjono. Ką tik perbraukiau per alkūnes - net ir jos kaip šilkas clap.gif Nesilygina jam poveikiu bei Burts Bees, nei Argital kūno losjonai  blush2.gif

a jau ismeginai ir tu smile.gif niu kazkaip man butent toks palyginimas "slapio silko efektas" i galva sove. Visa vakara glostinejuosi, dar ir ryte pasitikrinu, ar slapias silkas mano oda smile.gif
o tau patiko sis pienelis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 23, 13:55)
mano irgi - kad nepagailėjau vakar 37 litų biggrin.gif

37 tai ne 100 litu, o kai dar ir pasiteisina lukesciai wub.gif
tikiuosi Nimfalyje nebeliko likuciu ir nuostolio del sio pienelio uzsilikusio netures lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ragana @ 2010 07 23, 14:03)
sad.gif O aš tikėjausi, kad galėsim dviese liūdėti, kad Kaunas tai ne Vilnius... sad.gif Pasirodo liūdėsiu viena  biggrin.gif

Gi Vergine sake, kad dar 1 vienetas liko, gal jis taves laukia, uzsirezervuok pas Vergine ji smile.gif 4u.gif bus ir raga slapia-silke smile.gif silke, ne nuo zodzio silke (ta suri zuvis), o nuo zodzio-shilkine lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 07 23, 13:07)
Gi Vergine sake, kad  dar 1 vienetas liko, gal jis taves laukia, uzsirezervuok pas Vergine ji smile.gif 4u.gif bus ir raga slapia-silke smile.gif silke, ne nuo zodzio silke (ta suri zuvis), o nuo zodzio-shilkine  lotuliukas.gif


Silkė... mad.gif Šilkinė ragana būčiau, ot... nail.gif
Ką užsirezervuosi, kol Vergine prisijungs prie SM, jau seniai tas vienas vienetas bus parduotas (kaip jau ne - po toookios reklamos biggrin.gif )
Ai, dzin, bus gerai ir ne šilkinė ragana irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragana: 23 liepos 2010 - 13:12
QUOTE(Nidulia @ 2010 07 23, 13:01)
a jau ismeginai ir tu smile.gif


QUOTE(Nidulia @ 2010 07 23, 13:07)
37 tai ne 100 litu, o kai dar ir pasiteisina lukesciai  wub.gif

silke, ne nuo zodzio silke (ta suri zuvis), o nuo zodzio-shilkine  lotuliukas.gif


išmėginau ir likau be galo patenkinta bigsmile.gif wub.gif Su kvapu susigyvensiu, o už efektą tikriausiai ir 100 litų dabar jau nebebūtų gaila g.gif Čia man antras toks aiškus must have iš pirktinių priemonių - OP ir šitas pienelis. Pajutau, kad atradau tą, vienintelį rolleyes.gif O tu žiemą jį bandei? Kaip jis šaltuoju laiku?

perskaičiau - būsi silkė lotuliukas.gif
Atsakyti
klausykit, kaip ten su tuo ruduoju moliu? smile.gif ar ir jus tokios morkavos likot po kaukes? pirma karta bandziau, tai truputi likau nesupratus, ne tik nieko nepasijuto odytei, bet ir kol nusiploviau ta morkine spalva...

gal koki receptuka, ka i ta moli misriai odytei butu galima ilasinti is ea?
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 07 23, 14:27)
Taip, Vilniuje

Gal kas galetu duoti jos kontaktus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaidrė @ 2010 07 23, 14:17)
klausykit, kaip ten su tuo ruduoju moliu? smile.gif ar ir jus tokios morkavos likot po kaukes? pirma karta bandziau, tai truputi likau nesupratus, ne tik nieko nepasijuto odytei, bet ir kol nusiploviau ta morkine spalva...


Nuo raudonojo molio lieku oranzine, bet man lengvai pieneliu nusiplauna.
Atsakyti
ar cia man galvoj negerai, ar dingo 5 puslapiai sios temos?? Galiu prisiekt kad jau skaiciau 45 puslapi per savo iphona..


Nusipirkau Milk of Magnesia...atsimenu, Daddygirl cia yra minejusi (ar jau ir tamsta isbandei??), tad bandysiu..Zmones uzsienio forumuose sako, kad stabdo kvapa ir net prakaitavima.
Atsakyti