Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

Vakar isbandziau Weledos granatu duso pieneli- mano ispudziai tokie- labai svelnu, labai neputoja smile.gif , taip slidu, kad man rodos, jei kokioje plastiko duso kabinoje ar vonioje, tai but galima paslysti ir nukristi.. Del kvapo - labai idomu , kas bande ja, kitu nuomone butu isgirsti. Gal mano uosle iskreiptu budu uzuodzia? g.gif Tai cia toks granatu kvapas? lotuliukas.gif Kvapas labai mielas, citrusinis, kazkokiu vaisiu lekstes..Citrusinis- tai nera citrina, apelsinas, na, bet toks citrusu kvapas. As vakar net susimasciau- kuom gi kvepia granatas? Na, bet tikrai ne tuom, kuom si zele. O siaip uzskaitau- tas svelnumas paperka.


Diva, sita duso geli turi? smile.gif
http://www.violey.co...che_p_5993.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sher: 23 liepos 2010 - 09:20
QUOTE(sher @ 2010 07 23, 10:19)

Nea, si :
http://www.violey.co...che_p_8908.html
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 23, 10:05)
Tai cia toks granatu kvapas?   lotuliukas.gif

Stai ka apie ji raso: „pasimėgaukite stimuliuojančiais sandalmedžio, vanilės, karčiavaisio citrinmedžio (nerolio) bei mandarinų eteriniais aliejais.“
Man kvapas irgi i granato ne itin panasus. Gal jis vadinasi granatiniu is esmes del to, kad su granato seklu aliejumi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FruitSalad: 23 liepos 2010 - 09:24
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 23, 09:05)
Nu tas tavo mmhem, kaip cia pavadint- rudas gaminys,  neatrodo, kad butu sampunas, o negalima ipilti kazko, kas ji padarytu ne toki tirsta ?

Tai cia toks granatu kvapas?  lotuliukas.gif

ir visa kelia apziurinejau it blondine uz vairo savo veida doh.gif - nu zinokit svyti  bigsmile.gif

Pasakykit jus man, sudetyje- Potassium Alum - cia gerai viskas?


ar matai ten nors lašelį vietos, į kurią būtų galima ką praskiesti? biggrin.gif Ir vargu, ar tai ką pakeistų smile.gif

turėjau granatų aliejaus mėginuką, tai kvapas man nepasirodė granatų, o kažkoks labai dukslus... Kita vertus, Weledos ir šaltalankiai apelsinais kvepia wink.gif

o dekoratyvinės daug naudojai? biggrin.gif

labai gerai. Čia yra natūraliai susiformavęs, o ne laboratorijoje užaugintas alūnas smile.gif


agnuta, ankstesnis nerolis skaniau kvepėjo, bet ir šitas super drinks_cheers.gif Aš dar iš Monicos turiu petitgreino. Taupiau taupiau, o reikėjo vardan ramybės ir palašinau į džiovintas levandas namuose. Tai vienas iš EA, kuris puikiai kvepėjo kelias dienas - tikrai ilgai laikėsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 07 23, 10:21)
Stai ka apie ji raso: „pasimėgaukite stimuliuojančiais sandalmedžio, vanilės, karčiavaisio citrinmedžio (nerolio) bei mandarinų eteriniais aliejais.“
Man kvapas irgi i granato ne itin panasus. Gal jis vadinasi granatinius is esmes del to, kad su granato seklu aliejumi?

Taip, ko gero todel, kad sudetyje yra granatu seklu aliejus- ir ta pakuote tokia raudona- na, toks granatinis, bet nelabai. Taip- aprasymas atitinka jo kvapa drinks_cheers.gif , as nepaskaiciau jo. NEROLIO?? swoon.gif Vat ir sakau, kvapas nuostabus wub.gif
Atsakyti
Dar pagirsiu Bema kremus nuo saulės. Turiu ir su SPF 10 ir 20, tai man jie abu reikalingi biggrin.gif Su didesniu intensyvesnei saulei (išbandyta šiltesniuose kraštuose ir Lietuvoje per šituos karščius vidurdieny būnant prie ežero), o su mažesniu, ne tokiai ax.gif Šiais metais matyt pagaliau atėjau į protą ar kažkas kitko nutiko, bet galima sakyt nei karto nenusvilau raudonai, neskaitant vieno atvejo, kai saulei visai nebuvau pasiruošusi, nudegiau pečius šiek tiek doh.gif Su SPF 10 toks skystesnis, o 20 - tirštesnis. Nesausina odos, gal kiek sunkiau tepasi, nes norint, kad neliktu baltų dryžių reikia pasistengti smile.gif Bet čia manau, su visais netūraliais taip. Žodžiu, tikrai esu patenkinta, tik dabar dar mąstau, kad įdomumo dėlei, reiktų ir tą Laveros išgirtąjį išbandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 23, 10:22)
o dekoratyvinės daug naudojai? biggrin.gif

Tiek pat kiek visada g.gif , gal as neatkreipiau demesio tiesiog, o dabar labai norejau isvysti koki tai poveiki ir isvydau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 23, 10:05)
Potassium Alum - cia gerai viskas?


Jau kai Diva parašys thumbup.gif O dėl šito PA norisi darytis išvadas, kad dezodorantai su šia sudedamąja dalimi yra patys efektyviausi iš natūralių. Bent jau Acorelle rožėse jo yra (antru numeriu), paskui Madaroj irgi yra. Būtinai parašyk atsiliepimą kai karštoj patalpoj/ore dieną praleisi 4u.gif

QUOTE(agnuta @ 2010 07 23, 10:07)
šampūno irgi galima pasibandymui? 4u.gif

tas šlapias šilkas nuo to losijono? ax.gif ir man reikia doh.gif  biggrin.gif


Taip, būtent sausiems ir pažeistiems, nes kitų kolkas nėra ax.gif

Aš jau irgi baisiai noriu slidi it šilkas būt biggrin.gif Bet teks susilaikyti, gal per kitą nukainavimą...
Atsakyti
apie potassium smile.gif
Atsakyti
Išbandžiau ir aš laimą. Vis pasiuostau pažastis biggrin.gif , man toks keistas kartokas kvapas, bet gerai veikia drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos o Elytė Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2010 07 23, 13:26)
Merginos o Elytė Vilniuje?

Taip, Vilniuje
Atsakyti