Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

QUOTE(Honey @ 2010 07 22, 15:34)
MB parodžiau, tai užzyzė kaip nori to muilo biggrin.gif

biggrin.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 22, 15:47)
Kitam MB nerodysim  ph34r.gif  laugh.gif


biggrin.gif

QUOTE(rutuk @ 2010 07 22, 16:33)

O siandien paziurejau veidrodyje ir supratau, kad dar reikia kovos ir su nevienoda odos spalva  verysad.gif 



ka turi omeny? pas mane tai atsiradus ta kvaila melasma verysad.gif galvoju, gal del to, kad tokia saules myletoja buvau.
dabar stengiuos visai i saule neiti. lyg kartais pasvieseja (matyt nuo kokiu naudojamu rugsciu, gal ir andy geliukas su aha padeda), bet tik saules gauna ir vel tos demes atsigauna unsure.gif maciau internete pilna 'stebuklingu' kremuku biggrin.gif bet dar atsilaikau smile.gif
Atsakyti
Satura, man kažkaip normaliai pasirodė smile.gif Kažkaip nieko keisto, kai pati maišausi kaukes irgi visko gaunasi smile.gif Gaila, kad nepatiko kaip šampūnas 4u.gif

Gavau širdį glostantį DG laiškiuką wub.gif Vėl liaudis džiaugsis dovanom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 22, 18:17)

tuoj sukelsiu savo "šampūno" foto  cool.gif



visu pirma labai grazi tara thumbup.gif
prie jos ir visa kita gerai atrodo smile.gif
sunaudok gal kaip kauke pries plovima? (mano makaloses su amla, shikakai, brahmi panasiai atrodo, kai tepuosi ant galvos, tik skystesnes gal, tai aliejuko kokio dar idek - tepk plaukus, ranksluosti ant galvos ir kaukinkis smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 22 liepos 2010 - 19:32
ashtri, o tau čia panašu į šampūną? biggrin.gif Man nei vaizdu, nei elgesiu ne tongue.gif

DG, tara bus dar nekart panaudota drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 22 liepos 2010 - 19:35
QUOTE(Satura @ 2010 07 22, 20:31)
ashtri, o tau čia panašu į šampūną? biggrin.gif Man nei vaizdu, nei elgesiu ne tongue.gif

DG, tara bus dar nekart panaudota  drinks_cheers.gif

Aš neparašiau, ką turėjau omeny biggrin.gif Kad į kačiuko kakutį nepanašu biggrin.gif Į šampūną irgi netraukia drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 22, 20:17)


Na, šampūno estetika - 10 balų biggrin.gif Na, jei būtų laaaaabai geras, tai būtų galima nekreipti dėmesio... rolleyes.gif

O patarimai paauglių mamoms geru stiliuku parašyti biggrin.gif
Atsakyti
Satura, užjaučiu, bet aš irgi galvoju, kad gal būt kaip kaukė būtų veiksmingas visas šitas... biggrin.gif
Šiaip ar taip gi sudėta tiek gėrio, tai jei jis neplauna, tai kažką gero vis tiek duoda, ane g.gif

Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 22, 15:34)
beje, kiek sitam muile sieros?

Man atrodo, kad antpakuotės nėra parašyta. Tai reiks gamintojo užklausti.

QUOTE(Satura @ 2010 07 22, 20:17)
žodžiu taip. Kas valgot ar šiaip gerai leidžiat laiką, AZ shikakai burbuliuko geriau nežiūrėkit  schmoll.gif Bet kam dieta - mielai prašom  bigsmile.gif

Nei valgiau, nei dietos laikaus, bet gerą juoko dozę - gavau lotuliukas.gif
Papildyta:
Akcija su kuponais prasitęsia iki liepos 31 d.

Nidulios giriamas kūno pienelis liko tik 1 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 22, 15:48)
beje, pati mali? skaiciau, kad daug efektyviau naudoti ka tik sumaltus.

Ne, pirkau jau maltus mirksiukas.gif
Atsakyti
šiaip dėl to "šampūno", tai aš irgi visokių miltelių prisimaišau kartais ir man ne naujiena tokios košės. Bet kad čia šampūnas, tai visai nepanašu... Teks mąstyt - gal kaip kaukę jį naudoti, gal kažkaip. Nemesiu. Kita vertus, niekaip kitaip aš jo iš buteliuko neiškrapštyčiau, tik išpumpuodama smile.gif

QUOTE(Vergine @ 2010 07 22, 22:46)
Nei valgiau, nei dietos laikaus, bet gerą juoko dozę - gavau lotuliukas.gif

Nidulios giriamas kūno pienelis liko tik 1 smile.gif


o kas belieka? lotuliukas.gif

turiu prisipažint, kad ir aš prisidėjau ax.gif Jei Nidulia tiek prigyrė, tai teko imt, nors jis man žaliuokių kvapą turi biggrin.gif 11 balų už įvertinimą, kad oda lieka kaip šlapias šilkas thumbup.gif Sudrėkinta, švelni, bet braukiant jaučiasi jos drėgnumas. Tik nelimpa ir nesiterlioja wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 22, 20:17)
taigi parašiau, kokį kiekį ir kokia kaina pirkau tongue.gif Taip tai labai apsimoka. Tai žinok, godumas man nepraėjo (pati supranti, apie ką aš biggrin.gif), dar pakol spėjau nusipirkau jų kremą-kaukę ir šampūno miniuką. Tai bent kremas-kaukė irgi koncentratas, saujom nesitepsi. Nes nors ir kaukė, tepti tiek, kiek kremo - vos vos ir kad įsigertų. Na, žiūrėsim biggrin.gif

As paskaiciau, kad tu maza pirkai, as aplamai sakiau- jei ziuresim i normalios talpos kaina smile.gif
MAN PATINKA tavo godumas!!! thumbup.gif biggrin.gif Tu nuostabi! 4u.gif
Nu tas tavo mmhem, kaip cia pavadint- rudas gaminys, neatrodo, kad butu sampunas, o negalima ipilti kazko, kas ji padarytu ne toki tirsta ? O siaip tai prijuokinai biggrin.gif
Vakar isbandziau Weledos granatu duso pieneli- mano ispudziai tokie- labai svelnu, labai neputoja smile.gif , taip slidu, kad man rodos, jei kokioje plastiko duso kabinoje ar vonioje, tai but galima paslysti ir nukristi.. Del kvapo - labai idomu , kas bande ja, kitu nuomone butu isgirsti. Gal mano uosle iskreiptu budu uzuodzia? g.gif Tai cia toks granatu kvapas? lotuliukas.gif Kvapas labai mielas, citrusinis, kazkokiu vaisiu lekstes..Citrusinis- tai nera citrina, apelsinas, bet toks citrusu kvapas. As vakar net susimasciau- kuom gi kvepia granatas? Na, bet tikrai ne tuom, kuom si zele. O siaip uzskaitau- tas svelnumas paperka.
Dar isbandziau AquaBio Phyto Day Cream , ta, kur jau nuo 30m doh.gif
Nors jis dieninis, bet neiskenciau vakar , aj, manau, pasitepsiu- o jei uzsitepus iskart princese pavirsiu rolleyes.gif Zodziu taip- pirmas ispudis buvo joks-na, uzsitepe, puikiai susigere, jokiu zymiu, jokio pojucio- lyg taip ir turetu buti-bet jokio svelnumo, jokio gerumo nepastebejau. TACIAU siandien, ryte vel pasitepiau -ispudis tas pats- kremas kaip kremas- bet kai nuejau i masina ir prietemoje( garaze) zvilgtelejau i veidrodeli blink.gif - skaistuma!!! Naturali blizguma!! Nesupratau- ir visa kelia apziurinejau it blondine uz vairo savo veida doh.gif - nu zinokit svyti bigsmile.gif - kaip buna spec.formules kokios ten kremuose - tokiam naturaliam veido svytejimui suteikti...Bandysiu toliau, po poros savaiciu mazdaug ziuresiu. Rytoj jo netepsiu- stebesiu- mazu as cia svytet pradejau g.gif biggrin.gif
user posted image

Dar tik tik bandomas Alva kokosu ir laimo rutulinis dezodorantas - kol kas be komentaru- kvapas mielas, bet kadangi is masinos kondicionieriaus i ofiso kondicionieriu - tai nezinau- cia keliu dienu reikia, kad ivertinti.
Pasakykit jus man, sudetyje- Potassium Alum - cia gerai viskas?
user posted image


Rytoj bus dar isbandytas Laveros migdolu sampunas.
O MB siandien ilgai laukta ir svajota Farfalla rutulini isbandys smile.gif
user posted image

Kaip supratot- traukinys i Kauna atkeliavo.

P.S. As zinokit negaliu kojos ant kojos dabar uzsikelus laikyt- slysta blink.gif - cia nuo tos duso zeles!! Svelnuma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 23 liepos 2010 - 09:41
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 21, 21:19)
Turim testerių daugumos produktų, tai būtų gerai savo indelį atsinešti 4u.gif Supakuotų yra keletas rūšių veido kremukų. Šiandien parsinešiau namo pamėginti šampūną pažeistiems plaukams, tai bus įdomu, kaip čia ryt plaukučiai gulės smile.gif


šampūno irgi galima pasibandymui? 4u.gif

QUOTE(Dolphin @ 2010 07 21, 22:47)
Tai va, išbandžiau Druide OP šampūną, dar dėjau Druide Detangling kondicionierių, tai plaukučiai minkšti minkšti wub.gif  žiūrėsiu, kiek atlaikys nesukritę.
Taipogi teko pasimėgauti Druide OP dušo geliu, tai vakar naktį užkaifavau nuo kvapo  laugh.gif O po dušo pasitepiau Druide „Royal Jelly“ kūno losjonu su medumi  wub.gif (žiūriu Druide teko nemažai išbandyt  lotuliukas.gif )
Nidulia , supratau ką turėjai sakydama, kad oda jaučiasi kaip šlapias šilkas  thumbup.gif


tas šlapias šilkas nuo to losijono? ax.gif ir man reikia doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Satura @ 2010 07 22, 08:15)
man liko neaišku, kaip tu nerolį ir ant ko testavai?  4u.gif

Lemurijos man labiau popsiniai atrodo, pernelyg ryškių spalvų. Prisipažinsiu, kad nė vieno nėra kilusi ranka pirkti  g.gif Rašyk DG.


tepiau ant riešo (taip rodos ta vieta vadinas), kad pasižiūrėčiau, kaip man tas kvapas.

Lemurijos vieną muilą buvau gavusi dovanų prieš daugiau kaip metus. Atrodo levanda su rože buvo g.gif Naudojau tik kūnui, veidui, kažkaip nedrąsu buvo bandyt. Kūnui tai tiko, bet man jie nė iš tolo neprilygsta DG muilams, kurie dar ir savo teigiamą aurą turi, o tie tokie fabrikiniai atrodo, jei aiškiai išsireiškiau ax.gif


Papildyta:
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 22, 11:32)
Žiūriu čia dauguma nelabai kuo tepasi vasaros metu, na o aš po apsilankymo pas Elytę prieš 1,5 mėn kas rytą tepuosi Argital kremų mišiniu cu cinku ir su našlaitėm. Oda labai komfortabiliai jaučiasi, kad net nėra noro nutraukti drėkinimą ax.gif


Aš šią savaitę lankiausi pas Elytę wub.gif Irgi tą patį kremą įsigijau, tai antra diena kaip tepuosi jį ryte, nes veido oda kažkokia tarsi išberta. Tai kol kas labai patinka, rodos apramina odą, o po procedūros kažkiek pagražėjus, nes jau nebežinojau kur dėtis doh.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 22, 15:34)
jei nebutu gamintojo instrukciju, sakyciau pradek atsargiai - po karta i diena, paskui, jei oda nereaguoja - nesauseja, neraudonuoja ir pan, didink iki dvieju ar net triju kartu i diena. jei matosi, kad oda sauseja, mazink iki karto i diena ir pan

siaip jau tai turetu buti gydomasis muilas, tai kaip ir Vergine manau, kad jis greiciausiai neskirtas kasdieniniam naudojimui, o kursams.

bet tai priklausys ir nuo sieros kiekio muile (buna 3-10%). tai muilas su 3% gal tik ir kasdieniniam naudojimui, priklausomai nuo odos.

kai gamintojas dave naudojimo instrukcijas, tai daugiau maziau ju ir laikykis (zinoma, svarbiausiai stebint savo odos poreikius).

beje, kiek sitam muile sieros?


4u.gif
Kiek pamenu, tai kaip Vergine rašė, ant pakuotės nėra nurodyta, kiek tos sieros.

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 22, 16:02)
120 Lt mokėjau prieš 1,5 mėn. Įėjo visokeriopas veido valymas bei pečių juostos ir rankų masažas wub.gif


drinks_cheers.gif gaunasi pusantros valandos procedūros.
Atsakyti