Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

tai va, panaudojusi Flora d'Essarts serumą porą kartų (nuorodoj į kainą ir kiekį nežiūrėti, nes pirkau 15 ml miniuką už 17-18 litų) galiu jį tik pagirti smile.gif

pirkau todėl, kad beržų sulą seniai norėjau pabandyti, o kainos nemažos - Vergine sakė, kad tai išskirtinė kosmetika, ūkelyje gaminama. Antra, skęstantis ir už šiaudo griebiasi tongue.gif Trečia - visos moterys kažkiek šarkos. Kas ant papuošalų, kas ant kremų smile.gif Ketvirta - sakiau, pajūryje naudosiu, nes nuo saulės ir vėjo poveikio dažnai būna vis mažai ir mažai gaivinimo priemonių smile.gif

pirmas jausmas, kuris pasijunta užsitepus - drėkinimas ir odos atpalaidavimas, atgaivinimas. Kaip atrodė veidas po jo - likau labai patenkinta. Bijau kažką sakyti, kad oi, panos, kaip jis gydo nerealiai, neturėsit nė viena jokių spuogų, inkštirų, nes faktas, kad vidinių faktorių joks kremas nesutvarkys. Bet šiandien atrodau visai kitaip - daug geriau nei vakar thumbup.gif

kremas-serumas yra lengvas, skalsus, jo mažai reikia. Sudėtis turtinga. Viena, ko iki šiol nepagaunu, tai jo kvapo - jis man toks neapibūdinamas atrodo ir nepasakyčiau visai, kad dėl jo svaigstu tongue.gif Bet kaip ir visi eteriniai, jo kvapas greit nusivėdina, taip kad nieko baisaus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2010 07 22, 16:18)
sakyčiau, visai nemažai procedūrų  bigsmile.gif  rolleyes.gif


Tikrai taip, o kur dar pokalbiai su ja apie savęs priežiūrą ir kosmetikos priemones. Visų tų procedūrų metu net kai ką sužinojau apie save, ko nebūčiau drįsusi garsiai pripažinti, bet Elytė aiškiai pasakė, kokia esu ir kur yra mano mąstymo trūkumai smile.gif Tikiuosi rugsėjį vėl nueiti, gal dar ką sužinosiu biggrin.gif Na labai naudinga patirtis. Jau jos masažai tai.... iš proto veda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 22, 09:32)
Aš praėjusį savaitgalį irgi išgirdau, kad nudegusią odą labai gelbsti šlapias muilas. Labai nustebino, ypač kai naudojamas brudas su SLS g.gif



negirdeta teorija smile.gif kur suzinojai? kokia priezastis?

QUOTE(Etama @ 2010 07 22, 13:44)
Be 'kovojimo' ir as nezinau kaip su jais susitvarkyti biggrin.gif na tau bent gerai, kad zinai tiksliai nuo ko, privengsi alieju ir busi graziaveide, o man net nzn nuo ko, jau keli menesiai ziuriu ir ant kaklo is sonu yra, o ten juk netepu nei alieju, nei dar ko g.gif hormonai gal doh.gif nezinau kam daugiau galeciau sumesti beda unsure.gif vargelis


tai ir man panasiai. aliejai - tik viena is priezasciu. tiesioj ju uztepus, tu kauburiuku masiskai pridygsta.
bet ir be alieju ju retkarciais vis atsiranda, tik daug maziau.
ir, va, ir man ant kaklo pradejo atsirast blink.gif

QUOTE(Dolphin @ 2010 07 22, 13:49)
jau nuspirkau avizu biggrin.gif koncervuojant deciau ekokoncervanta, GSE ir vit E smile.gif nors kazkokio kremo gamyba youtubej ziurejau, tai dejo alkoholi vietoj koncervanto ir ale labai gerai jis g.gif


as tai bijociau, kad neuzteks situ konservantu, kai pagrindas bus avizu pienas.. smile.gif
idomu, kaip gausis. parasyk.

alkoholis, taip, konservuoja, bet nemazo jo kiekio reikia.

QUOTE(Satura @ 2010 07 22, 13:50)
DG, kokie nauji muilai  wub.gif Gal gali aprašyti, ką dėjai ir kokiems odos tipams jie skirti?  4u.gif


4u.gif einu smile.gif, aprasysiu tam savo puslapyje.
ar ir cia rasyti?

QUOTE(Dolphin @ 2010 07 22, 13:51)
o pas mane jie tokie is vidaus, jei bandyciau spaust -  tik guza padaryciau ir melyne liktu unsure.gif (esu bandzius jau biggrin.gif )

ojei, tai cia gal kazkas kita, o ne uzsikimsus pora.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 22 liepos 2010 - 15:34
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 22, 15:32)
ir, va, ir man ant kaklo pradejo atsirast  blink.gif

ar ir cia rasyti?


pirmas gyvenime ir man ant kaklo šį mėnesį buvo atsiradęs. Gal mes per kompą viena kitą užkrečiam? biggrin.gif

jei nesunku, tai padubliuok ir čia 4u.gif Kai skirtingas naršykles naudojam, tai visos gal ir atsidaryti negalės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 22, 16:32)
negirdeta teorija smile.gif kur suzinojai?


Paaiškinimo nesulaukiau, tiesiog išgirdau, kad šlapias muilas gerai ramina nudegimus ir viskas smile.gif Pažįstama pasakojo, ji taip irgi daro kai nudega (naudoja tai paprastus muilus) ir atseit labai gerai jai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 22, 17:26)
Tikrai taip, o kur dar pokalbiai su ja apie savęs priežiūrą ir kosmetikos priemones. Visų tų procedūrų metu net kai ką sužinojau apie save, ko nebūčiau drįsusi garsiai pripažinti, bet Elytė aiškiai pasakė, kokia esu ir kur yra mano mąstymo trūkumai smile.gif Tikiuosi rugsėjį vėl nueiti, gal dar ką sužinosiu biggrin.gif Na labai naudinga patirtis. Jau jos masažai tai.... iš proto veda smile.gif

oi, kaip mane gundai rolleyes.gif tongue.gif jau kai grįšim iš visų pasivažinėjimų, tai bėgute bėgsiu. Tik kaži ar labai iš anksto reik užsiregistruot???

DG, būtinai ir čia aprašymų reik mirksiukas.gif smile.gif

ir sumušimus muilas super veikia, bet reik labai greit muilint po sumušimo, tada net nepasirodo mėlynė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugniux: 22 liepos 2010 - 15:40
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 22, 15:07)
Idomu, kad karsciai ne vienai pablogino oda. Man irgi taip buvo sutape, bet labai nedrasiai itarinejau karscius smile.gif


gaila, kad tarp mūsų nėra medikių, tikriausiai paaiškintų argumentuotai, kokie procesai organizme streikuoja ir kodėl neadekvačiai reaguojama į pasikeitusią temperatūrą. Tikrai žinau, kad jeigu su skydliauke yra bėdų, tai nerekomenduoja jokių tokių šutinimųsi, kokie dabar natūraliai lauke yra ir nieko nepakeisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 22, 14:35)

jei nesunku, tai padubliuok ir čia 

su agurku/avokadu
Sausai odai su daug šalto spaudimo alyvuogių aliejaus, praturtintas nerafinuotais taukmedžio sviestu ir avokado aliejumi; su šviežiais agurkais ir avokadais. Nekvepintas.

kavos pyragaiciai
Riebiai ar normaliai odai. Daug nerafinuoto kokoso aliejaus, šalto spaudimo alyvuogių aliejaus, praturtintas kakavos sviestu ir migdolų aliejumi. Stipri juoda kava, grietinėlė ir Bournville kakava. Kavos tirščiai lengvam nušveitimui. Muilas kvėpintas kavos eteriniu aliejumi ir benzoinu.

kavos/cinamono pyragaiciai
tokie kaip auksciau tik kvėpinti cinamono lapų eteriniu aliejumi.
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 07 22, 17:34)
MB parodžiau, tai užzyzė kaip nori to muilo biggrin.gif jam dar patys geriausi įspūdžiai po "jūros" muilo..

Kitam MB nerodysim ph34r.gif laugh.gif


Satura, zinai, tikiu labai , kad tas serumas yra prie 8-9 stebuklo kazkur .... 40ml 192 lt doh.gif Nu pabandytu but be poveikio! biggrin.gif
Visa produkcija ju solidziomis kainomis- vat kartais galvoju, gal geriau viena tokia priemone, nei 10 aliejuku , dar tiek pat kremuku tureti?
As tai klystkeleje siuo klausymu- as noriu ir campaku, ir nerolio wub.gif , ir aliejuku ivairiu, noriu kremo kvepiancio, losjono glostomo biggrin.gif - vieno, penkto...
O is kitos puses- turetum toki vat seruma uz 200 lt, tai neliktu pinigu viskam kitam ir nereiketu, ir pakaktu to vieno, bet ypac gero!
Pasimetus siame labirinte ax.gif Be to, dar gali buti, kad ir uz 200lt ar 500 lt gali visai ir netikti.Nors ko gero aklai, nepabandes nepirktum tokio serumo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 22 liepos 2010 - 17:23
QUOTE(Satura @ 2010 07 22, 14:31)
pažiūrėjau, į sudėtis įeina mica, tai blizgių dalelių tikrai bus. Klausimas, ar dėl jų kiekio sutaptų gamintojo ir klientės skonis smile.gif



Labai aciu, kad paraset apie ta mica. Dabar zinosiu, i ka ziuret, kai renkuosi internetu.
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 22, 15:26)
Tikrai taip, o kur dar pokalbiai su ja apie savęs priežiūrą ir kosmetikos priemones. Visų tų procedūrų metu net kai ką sužinojau apie save, ko nebūčiau drįsusi garsiai pripažinti, bet Elytė aiškiai pasakė, kokia esu ir kur yra mano mąstymo trūkumai smile.gif Tikiuosi rugsėjį vėl nueiti, gal dar ką sužinosiu biggrin.gif Na labai naudinga patirtis. Jau jos masažai tai.... iš proto veda smile.gif

Oi gundytoja biggrin.gif
Daznai pasvajoju apie tokias proceduras, reiks kitamet butinai nueit wub.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 22, 15:32)
tai ir man panasiai. aliejai - tik viena is priezasciu. tiesioj ju uztepus, tu kauburiuku masiskai pridygsta.
bet ir be alieju ju retkarciais vis atsiranda, tik daug maziau.
ir, va, ir man ant kaklo pradejo atsirast  blink.gif

Pas mane yra 3 bedos verysad.gif 1) vadinamieji moliuskai (ar kaip jie ten, tokie balti darineliai kurie neisispaudzia, kosmetologe pernai iskrapste su astria adata);2) visuotiniu sutarimu nusprendziau kad mano uzsikisusios poros ir 3) keletas baltu darineliu kurie neissispaudzia bet mano akimis labiausiai panasu i susikaupusius riebalus g.gif
O siandien paziurejau veidrodyje ir supratau, kad dar reikia kovos ir su nevienoda odos spalva verysad.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 22, 16:47)
Be to, dar gali buti, kad ir uz 200lt  ar 500 lt gali visai ir  netikri...

Taigi taigi, vat kad zinociau kad tas uz 200 lt ar pan. ideliai tiks ir nereiks jokiu kitu priemoniu, tai trauk devynios - imciau biggrin.gif Ale kad pats savim zmogau neesi garantuotas, o cia kremas-serumas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 22, 16:47)
Satura, zinai, tikiu labai , kad tas serumas yra prie  8-9 stebuklo kazkur .... 40ml 192 lt  doh.gif  Nu pabandytu but be poveikio!  biggrin.gif


taigi parašiau, kokį kiekį ir kokia kaina pirkau tongue.gif Taip tai labai apsimoka. Tai žinok, godumas man nepraėjo (pati supranti, apie ką aš biggrin.gif), dar pakol spėjau nusipirkau jų kremą-kaukę ir šampūno miniuką. Tai bent kremas-kaukė irgi koncentratas, saujom nesitepsi. Nes nors ir kaukė, tepti tiek, kiek kremo - vos vos ir kad įsigertų. Na, žiūrėsim biggrin.gif

QUOTE(Zukauskaite @ 2010 07 22, 17:28)
Labai aciu, kad paraset apie ta mica.


į sveikatą 4u.gif O tai visai visai jokio blizgučio negali būt? Man santūriai tai gali, bet ne kitaip biggrin.gif

QUOTE(rutuk @ 2010 07 22, 17:33)
vat kad zinociau kad tas uz 200 lt ar pan. ideliai tiks ir nereiks jokiu kitu priemoniu, tai trauk devynios - imciau  biggrin.gif 


tai tam ir yra mažos pakuotės 4u.gif O jei dar su nuolaida, tai ir piniginei mažiau skauda ax.gif

tuoj sukelsiu savo "šampūno" foto cool.gif

Papildyta:
žodžiu taip. Kas valgot ar šiaip gerai leidžiat laiką, AZ shikakai burbuliuko geriau nežiūrėkit schmoll.gif Bet kam dieta - mielai prašom bigsmile.gif

user posted image

čia - kokia jo konsistencija doh.gif user posted image

ir iš viršaus:
user posted image

na, kas norit? lotuliukas.gif


o čia vykęs gaminukas - aliejų veidui mišinys:
user posted image

na ir desertui - skaitalai apie kosmetiką paauglėms cool.gif
user posted image ir user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 22 liepos 2010 - 19:18