Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 07 22, 14:32)
gal galite priminti kokie aliejai kiek spf turi?neuzfiksavau kai kazkas idejes buvo blush2.gif

Apsauga nuo saulės:
Tamanu (foraha) aliejus net 18-22 SPF, tačiau jį maloniausia naudoti mišinyje su kitais aliejais;
Sviestmedžio aliejus 6 SPF;
Makadamijų aliejus 6 SPF;
Sezamų aliejus 4 SPF;
Simondsijų (jojobos) aliejus 4 SPF;
Monoi 3 SPF;
Kokosų aliejus 2 SPF
smile.gif
Atsakyti
Pasirodau naujai gamintus 4u.gif (tik atsiprasau uz foto kokybe - darytos su telefonu)

su agurku ir avokadu
user posted image

ir kavos pyragaiciai smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
na va, perskaičiau visą temą ir dabar vis skaitinėju, labai daug visokiausių patarimų radau. Ačiū 4u.gif

Dar labai norėjau pasidžiaugti, kad šiame forume esate draugiškos 4u.gif 4u.gif

Išmėginau paprastą citriną (nes laimo neturėjau), tai super dalykiukas nuo prakaito. Turiu nusipirkusi ekologišką deziką, bet jis man nelaiko per tokius karščius.... schmoll.gif Tiesą pasakius, jau ne vieną pirkau, bet... verysad.gif tai jau buvau nusiteikusi pirkti vėl kokį baisulinį iš parduotuvės doh.gif Ir apšvietė man kažkas protą pas jus pasėdėti ir paskaitinėti thumbup.gif thumbup.gif labai labai dėkui drinks_cheers.gif

Vat su veidu tai reiks kažką daryti, inkštirų yra ir nei tai spuogiukai, net nežinau kaip ir nupasakoti, tokie maži iškilimukai ant viso veido.... Gal dar hormonai tvarkos po gimdymo, nors jau metai beveik. Bet kuriuo atveju visvien noriu atrodyti gražiai ir įveikti savo mišrią odytę ax.gif
Gal kam tiks - kosmetologė veido nuraminimui man rekomendavo krapų vandenuką - užpilti karštu vandeniu ir palaukti kol atvės. tada valyti kaip toniku.

Mergaitės, kas lankėsi pas Elytę, gal galėtumėte man į až parašyti kainas, kad maždaug įsivaizduočiau????
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 21, 14:54)
na maniskis gal nebus toks nuostabus, kaip youtubej pilna zmoniu atsiliepimu, nes bus emulsiklis paprastas ir nebus parabenu, bet vistiek tikiuos nebloga  pasidaryt 4u.gif  tik dar reikia ea susipirkt


o ar galvoji det avizu piena? ir apie koki konservanta galvoji?

QUOTE(Vergine @ 2010 07 21, 16:24)
Gal DG pakomentuos labiau, gal daugiau žino apie sierą, nes manyčiau, kad kasdien/pastoviai plautis juo nereikėtų...


jei nebutu gamintojo instrukciju, sakyciau pradek atsargiai - po karta i diena, paskui, jei oda nereaguoja - nesauseja, neraudonuoja ir pan, didink iki dvieju ar net triju kartu i diena. jei matosi, kad oda sauseja, mazink iki karto i diena ir pan smile.gif

siaip jau tai turetu buti gydomasis muilas, tai kaip ir Vergine manau, kad jis greiciausiai neskirtas kasdieniniam naudojimui, o kursams.

bet tai priklausys ir nuo sieros kiekio muile (buna 3-10%). tai muilas su 3% gal tik ir kasdieniniam naudojimui, priklausomai nuo odos.

kai gamintojas dave naudojimo instrukcijas, tai daugiau maziau ju ir laikykis (zinoma, svarbiausiai stebint savo odos poreikius).

beje, kiek sitam muile sieros?


QUOTE(Etama @ 2010 07 21, 17:43)
DG, kaip kovoji? Pas mane tokiu smulkiu ties kai kuriom veido zonom piiilna doh.gif


tame ir reikalas, kad kovoju doh.gif biggrin.gif negaliu as i juos ramiai ziureti - butinai turiu listi ir isspausti. okai nustoju teptis aliejus ar kremus su aliejais, jie nebeatsiranda, nu gal keli i menesi.
gal tiesiog uztektu atsirinkti aliejus ir ju kieki. nes teisingai Satura rase, as tikrai per riebius ir per daug uztepu.
bet dabar kuri laika vel nera noro eksperimentuoti - tik dabar oda grazeja ir tvarkosi, jau gal pora savaiciu netepu alieju.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 07 22, 08:50)
o galit palyginti DG muilus su Lemurijos? ar panasus?

QUOTE(Eve-line @ 2010 07 22, 10:18)
vadinas DG muilai bus man per rieboki... mano tiek kuno oda tiek veido ziauriai riebi siuo metu

Esu naudojus Lemurijos muilus, ir veidui taip pat. DG kol kas turėjau tik vienos rūšies muilus, bet jei tektų rinktis, ar DG, ar Lemuriją, tai rinkčiausi DG muiliukus smile.gif Lemurijos muilai irgi visai nieko, bet jie nėra tokie šilkiniai kaip DG muilai, gal todėl, kad Lemurijos muilai visi tokie kietesni, mano turimas DG muilas minkštesnis. Iš Lemurijos turėjau arbatmedžio, levandos berods ir paskutinį kažkokį skrabuką, tai jezau, jezau, va ten tai buvo tiesiogine to žodžio prasme SKRABUKAS, draskė rankas neplaunant biggrin.gif Pvz. kas dėl Lemurijos tai vis dėlto lieka šiokia tokia abejonė dėl jų naudojamų žaliavų, bet šiaip manau, kad dar tikrai kada įsigysiu ir Lemurijos muilų, kol lauksiu naujo DG siuntinio į LT.
Mano oda mišri,naudoju veidui DG muiliuką,tikrai tiks ir riebesnei odai.

QUOTE(Satura @ 2010 07 22, 10:28)
Jei reikia stipresnės priemonės - rekomenduoju tą Logonos šveitiklį ar galų gale mėtines putas smile.gif

Putas ir aš rekomenduoju, mano mišriai odai jos tiko.

QUOTE(Dolphin @ 2010 07 22, 15:53)
Apsauga nuo saulės:

Aviečių aliejus iš AN dar buvo minimas tikrai kaip labiausiai apsaugantis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ayaan: 22 liepos 2010 - 14:37
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 22, 15:34)
tame ir reikalas, kad kovoju  doh.gif  biggrin.gif negaliu as i juos ramiai ziureti - butinai turiu listi ir isspausti. okai nustoju teptis aliejus ar kremus su aliejais, jie nebeatsiranda, nu gal keli i menesi.
gal tiesiog uztektu atsirinkti aliejus ir ju kieki. nes teisingai Satura rase, as tikrai per riebius ir per daug uztepu.
bet dabar kuri laika vel nera noro eksperimentuoti - tik dabar oda grazeja ir tvarkosi, jau gal pora savaiciu netepu alieju.

Be 'kovojimo' ir as nezinau kaip su jais susitvarkyti biggrin.gif na tau bent gerai, kad zinai tiksliai nuo ko, privengsi alieju ir busi graziaveide, o man net nzn nuo ko, jau keli menesiai ziuriu ir ant kaklo is sonu yra, o ten juk netepu nei alieju, nei dar ko g.gif hormonai gal doh.gif nezinau kam daugiau galeciau sumesti beda unsure.gif vargelis
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 21, 20:44)
Prisikaičiau, kad gvazdikėlis dezinfekuoja, ir kadangi jo malto turiu nusprendžiau kaukę pasidaryti, kad sustabdyti bėrimą nuo karšto oro.


aciu, kad priminei, as irgi vis apei ji paskaitau, bet vis pamirstu pabandyt kada.

beje, pati mali? skaiciau, kad daug efektyviau naudoti ka tik sumaltus.


QUOTE(Nidulia @ 2010 07 21, 21:03)

4u.gif

QUOTE(Dolphin @ 2010 07 21, 22:25)
Apžiūrėjau savo snukutį  ir ohmy.gif pilna kakta ir smakras tokiu kauburėlių.. ale spuogeliai be viršūnėlių, tokie iš vidaus.

kaubureliu nera, bet bent jau man jie issispaudzia, nes turi tokia skylute (pora smile.gif)

QUOTE(Eve-line @ 2010 07 22, 05:50)
Pas mane irgi dbr uzsikimsusios poros, kaip ir cia aprasot, bet pastebejau kad jos atsiranda man pries pMS, paskui dingsta... Deja tokiu metu tenka chemija praustis, kad isdziovintu veida...  doh.gif


kazin ar gerai didelis isdziovinimas. jis gali skatint riebalu gaminimasi.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 22, 15:34)
o ar galvoji det avizu piena? ir apie koki konservanta galvoji?


jau nuspirkau avizu biggrin.gif koncervuojant deciau ekokoncervanta, GSE ir vit E smile.gif nors kazkokio kremo gamyba youtubej ziurejau, tai dejo alkoholi vietoj koncervanto ir ale labai gerai jis g.gif
Atsakyti
DG, kokie nauji muilai wub.gif Gal gali aprašyti, ką dėjai ir kokiems odos tipams jie skirti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 22, 15:48)

kaubureliu nera, bet bent jau man jie issispaudzia, nes turi tokia skylute (pora smile.gif


o pas mane jie tokie is vidaus, jei bandyciau spaust - tik guza padaryciau ir melyne liktu unsure.gif (esu bandzius jau biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 07 22, 14:50)
summer kiek kainavo argital prausiklis ir kur pirktas?


Pirkau Stepone, kainavo 63, bet išsiprašiau 10 proc. nuolaidos, o va ernesin neseniai numetė nuorodą į Holos, kuriam 49 tas pats kainuoja...

QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 22, 14:54)
Pasirodau naujai gamintus 4u.gif


Eik tu saaau wub.gif wub.gif Mielai sukirsčiau tą vidurinį pietums biggrin.gif

QUOTE(Ugniux @ 2010 07 22, 15:08)
Mergaitės, kas lankėsi pas Elytę, gal galėtumėte man į až parašyti kainas, kad maždaug įsivaizduočiau????


120 Lt mokėjau prieš 1,5 mėn. Įėjo visokeriopas veido valymas bei pečių juostos ir rankų masažas wub.gif
Atsakyti
Idomu, kad karsciai ne vienai pablogino oda. Man irgi taip buvo sutape, bet labai nedrasiai itarinejau karscius smile.gif
Man dar, atrodo, padeda kaukes. Daug dabar deduosi (su visokiais neem, seaweed, moliais, anglim). Po ju tikrai jauciasi palygejes ir apsivales veidas.
Atsakyti