Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

Kalbant apie nesvarias ar uzsikisusias poras, tai sita problema ir as turiu. doh.gif
Bet mano oda pastebimai pagerejo, kuomet pradejau oda prausti (ar valyti kaip cia issireikst) alieju misiniu su ricina. Nes seniau naudojau Alverde veido prausikli su juros dumbliais (misriai odai).
Po alieju ir karsto ranksluoscio "terapijos" pasipurskiu hidrolatu (vakare hamameliai, ryte - citr.verbenos). Ir daugiau nieko nebekraunu ant odos per situos karscius. Aliejus kazkiek pamaitina veida prausimosi metu ir kol kas to uztenka.
Profilaktiskai karta i savaite pasitepu itin mazu kiekiu Argitalio su eziuole (nuo spuogu ir inkstiru). Ir du kart i savaite (grieztai ir reguliariai smile.gif ) algital zalio molio kauke dedu. Kartais ant svaraus veido, kartais ant to alieju misinio istepto veido.
Pasikeitimas tikrai ryskus thumbup.gif
Atsakyti
jei gerai pamenu, tai argital kremuko galima Stepono 6 gauti pabandymui? 4u.gif Kiek ten tas pabandymui maždaug kainuoja?
Papildyta:
QUOTE(Vergine @ 2010 07 22, 10:58)
Dar yra, bet tik keli smile.gif Ir tik Madoje.

ir kokia jo dabar kaina?37lt?
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 07 21, 23:03)
viena buvo savaitgaly Palangoje ir siek tiek pasvilo, tai sake issiptause DG  bananiniu (is manes isviliotu) muilu ir issimuilinusi neskubejo nuplauti........ uzvertusi akis pareiske, kad oda tiesiog atsileido ir atsigavo smile.gif


Aš praėjusį savaitgalį irgi išgirdau, kad nudegusią odą labai gelbsti šlapias muilas. Labai nustebino, ypač kai naudojamas brudas su SLS g.gif

QUOTE(Nidulia @ 2010 07 21, 23:07)
MB jau saiposi, kad as glostinejuosi pati save  lotuliukas.gif


Kai odą primaitinu kuo nors, tai irgi labai mėgstu čiupinėtis ir džiaugtis lotuliukas.gif

QUOTE(Dolphin @ 2010 07 22, 00:25)
Tai ka dabar daryt man su jais? Dėt molio kaukes, daryt aliejines kaukes, pasveist kartais?


Molio kaukės tikrai nepakenks drinks_cheers.gif Bet kokiu atveju odą padrėkinti reikėtų. Manau, kad hidrolatą galėtum naudot nebijodama.

QUOTE(Eve-line @ 2010 07 22, 07:50)
Deja tokiu metu tenka chemija praustis, kad isdziovintu veida...  doh.gif


QUOTE(Satura @ 2010 07 22, 09:28)
čia jau gaunasi kaip moralas, bet tiek to wink.gif


Aš jau irgi bartis norėjau ta pačia tema drinks_cheers.gif Eve-line, jokiu būdu negalima sausinti riebios odos, nes situacija nepagerės niekada.

QUOTE(Odrey @ 2010 07 22, 11:15)
Pasikeitimas tikrai ryskus  thumbup.gif


Smagu thumbup.gif

Žiūriu čia dauguma nelabai kuo tepasi vasaros metu, na o aš po apsilankymo pas Elytę prieš 1,5 mėn kas rytą tepuosi Argital kremų mišiniu cu cinku ir su našlaitėm. Oda labai komfortabiliai jaučiasi, kad net nėra noro nutraukti drėkinimą ax.gif Su molio kaukėm visai aptingau, kartą per dvi savaites baltą molį vandeniu užpilu ir užsitepu, kai stalčiuj krūvos augalų ir ne tik miltukų miltelių guli doh.gif Na nieko, kol situacija neblogėja, tol nesijaudinu per daug. Tiesiog atrodo, kad odai šiuo metu užtenka prausiklio (Argital), toniko (Druide) ir kremo.
Papildyta:
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 22, 11:23)
jei gerai pamenu, tai argital kremuko galima Stepono 6 gauti pabandymui? 4u.gif  Kiek ten tas pabandymui maždaug kainuoja?


Proporcingai nupiltam kiekiui. T.y. jei 50 ml kremo kainuoja 50 Lt, tai už 5 ml paims iš tavęs 5 Lt smile.gif Indelį duoda, kartais net tamsaus stiklo thumbup.gif Indelis nekainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 22, 09:43)
Man tai jo aprasymas toks kaip vaistu beveik biggrin.gif - tinka po ligu, gydymui, drekina ir gydo- o negali buti per daug? Ta prasme- ar galima pastoviai ji naudoti, nes dabar cia pasiskaicius jusu braukymu per rankas , tai kaip nenoret?  biggrin.gif

nu jau, nejuokauk, ko ten gali per daug buti, sudeti paziurek, vien geriai smile.gif tiesiog pabrezia, kad drasiai galima teptis ir po operaciju ant odos, nes biciu pienelis turi stipru gydomaji poveiki. Man jis superiu superiausias smile.gif Klauskit Vergine, ar dar liko po 37 litus, ar jau tik nauja partija telikusi, kur pakuote 100 lt kainuoja
Dolphin, melagele tu, ka tu ten iziurejai ant savo veidelio???? blink.gif nei spuogelio, nei taskelio, lygutele oda smile.gif nebent po mikroskopu lindai, tai molekules ir pamatei dideles biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 22, 09:28)
Prausi veido odą (apie kūną nekalbu) paprastu muilu, labai nusausini, oda ginasi nuo sausros dar labiau riebaluodamasi. Jei taip toliau, tai greit visos priemonės bus per silpnos, neveiks, o oda toliau kels problemų.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Kas del DG muilu-turiu oranzini, su apelsinais, morkom berods ir t.t., skirtas riebiai odai, veido neprausiu juo, bet kuna svariai nuplauna ir l. nenusausina. Saturos minetas su agurkais, sake, tobulai plauna-svariai, bet nesausisna visiskai. Zodziu, nebuinai viskas turi buti agresyvu.
I tokia tema pvz.-mano plauku saknys l greitai susiriebaluoja, visalaik rinkdavausi tik is riebiems plaukams skirtu sampunu (automatiskai-sausinanciu). Pabandziau OP, kuris pagal mano isivaizdavima (kaip ir tu manai apie muila) turejo netgi neisplauti plauku, suriebinti, priploti. O gavosi taip, kad: Purity sunkiau pasiskirsto, vis delto pasausina siek tiek ir atlaiko tik para (po nakties nelabai kur beiseisi su tokiais plaukais), o OP labai faina, svelni svelni konsistencija, atlaiko ~dvigubai, po nakties dar diena galiu atvaikscioti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 07 22, 12:47)
nu jau, nejuokauk, ko ten gali per daug buti, sudeti paziurek, vien geriai smile.gif tiesiog pabrezia, kad drasiai galima teptis ir po operaciju ant odos, nes biciu pienelis turi stipru gydomaji poveiki. Man jis superiu superiausias smile.gif  Klauskit Vergine, ar dar liko po 37 litus, ar jau tik nauja partija telikusi, kur pakuote 100 lt kainuoja
Dolphin, melagele tu, ka tu ten iziurejai ant savo veidelio????  blink.gif  nei spuogelio, nei taskelio, lygutele oda smile.gif nebent po mikroskopu lindai, tai molekules ir pamatei dideles biggrin.gif

mikroskopo bijociau biggrin.gif na kakta ir smakras tikrai tokiu gumbeliu pilni blush2.gif aj, visada pacios pastebim daugiau nei kiti biggrin.gif bet anksciau tu gumbeliu nebuvo rolleyes.gif

Vergine rase, kad dar yra tu po 37 4u.gif teks paskola imt, kad visus kremus, OP susipirkt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolphin: 22 liepos 2010 - 12:02
Gal kas galit patarti lupu blizgi be blizgiu daleliu, kaip Madaroj? Gal kas bande Lily Lolo Natural Lip Gloss?
user posted image
Atsakyti
Gerai, kad nebėgau skųstis dėl Madaros balzamo dažytiems plaukams po pirmų dviejų bandymų biggrin.gif Dabar jau ateinu girti. Iš pradžių buvo įspūdis,kad apriebaluoja plauką, bet pasirodo man čia taip NS šampūnas nuo pleiskanų veikia. Keliaus mamai smile.gif Kai grįžau prie šokoladinio FIN, Madara parodė tikrąjį veidą - plaukas net šiugžda po rytinio išplovimo, labai sveikai atrodo. Kvapas labai "lietuviškas" - kadangi ten įeina visokie beržai, dilgėlės, tai atitinkamai žolių kvapas smile.gif Reikia mažiau, nei FIN balzamo, šitas tirštesnis toks, bet reikia mokytis su mažesniu kiekiu apsieit, tikiu, kad įmanoma biggrin.gif
Dar esu išbandžius, tik pamiršdavau aprašyt, Loccitane ir The Body Shop gaminių, sertifikuotų Ecocert. Turiu Loccitane organinių alyvų toniką, kurį naudoju vietoj hidrolato (tik ten jau tobulint niekuo nebereikia, nebent galvoju EA įkapsint), pirkau vien dėl plastikinės taros, kelionėms. Vėliau į buteliuką pilsiu hidrolatus. Dar nepriėjo rankos prie tos pačios organinės alyvos kremuko testerio, nenoriu per karščius užsiimt eksperimentais. Putos veidui plaut - puikios, nežinau kainos, bet poveikiu jos prilygsta Plante System, lygiai taip pat nesausina odos ir nulauna visus makiažus. Jei pigesnės arba užtaisysiu "ant nuolaidų" - pirksiu jas smile.gif
TBS Nutriganics kremukas ir serumas - abu patinka, kremuką išbandžiau dar prieš karščius, naudoju pakaitom su Pure Aloe intensyviu kremu, šis man lengvesnis. Serumas irgi gerulis buvo, konkrečiam poveikiui pastebėti - per mažai laiko naudoju, bet kad tiko ir nieko blogo nedarė - akivaizdu. Putos irgi geros, tik tuo tarpu nesidažiau, negaliu komentuot kaip nuplauna makiažą.
Papildyta:
Gal kam bus aktualu 4u.gif

www.ekolinija.lt [paskelbė akciją:

"AKCIJA! Logona lūpų blizgesiai visi tik po 14.90 LT. Rinktis galima iš 4 atspalvių. Paskubėkite, kiekis ribotas smile.gif"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ashtri: 22 liepos 2010 - 12:12
QUOTE(Zukauskaite @ 2010 07 22, 12:05)
Gal kas bande Lily Lolo Natural Lip Gloss?


pažiūrėjau, į sudėtis įeina mica, tai blizgių dalelių tikrai bus. Klausimas, ar dėl jų kiekio sutaptų gamintojo ir klientės skonis smile.gif
Atsakyti
gal galite priminti kokie aliejai kiek spf turi?neuzfiksavau kai kazkas idejes buvo blush2.gif
Atsakyti
perkant alieju turi but parasyta, kad nerafinuotas salto spaudimo? ar naujoje barmuneje yra patikimu baziniu ir eteriniu alieju? 4u.gif
Atsakyti
summer kiek kainavo argital prausiklis ir kur pirktas?
Atsakyti