Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

QUOTE(agnuta @ 2010 07 21, 17:23)
palikau KN laiminga bent jau dėl to, kad nepatuštėjo piniginė biggrin.gif 


man liko neaišku, kaip tu nerolį ir ant ko testavai? 4u.gif

QUOTE(Etama @ 2010 07 21, 18:43)
Sampuno gal kuri noretu pameginti, galetum atidalinti per kuri laika biggrin.gif


priešams cool.gif

QUOTE(Ka_kava @ 2010 07 21, 18:57)
Ar kuri esat naudojusi Essential Care rožių toniką?


pagal jo "brolį" citrusinį toniką matau, kad ir taviškis ne vien rožių vanduo bus, o kažkas daugiau smile.gif Pagal tai, kokia tavo oda ir ko iš jo tikiesi, palyginus su sudėtim, būtų galima paspėlioti. Bet nei odos žinom, nei produkto SP puslapyje randu smile.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 07 21, 21:44)
Prisikaičiau, kad gvazdikėlis dezinfekuoja, ir kadangi jo malto turiu nusprendžiau kaukę pasidaryti,


aš turiu EA, bet bijodavau į kaukes pilt, nes stiprus labai ir šildantis bigsmile.gif

QUOTE(Dolphin @ 2010 07 21, 23:25)
Naudojau mėnesį pažįstamos padarytą kremuką

Dėt molio kaukes, daryt aliejines kaukes, pasveist kartais? Grynų aliejų nenaudoju šiuo momentu.


vasarą odos poreikiai žymiai mažesni, reikia gerai pagalvoti, ar išvis verta kažką teptis 4u.gif

taip, o po pagarininimų, kaukių dar ir švelnų mechaninį valymą pasidaryčiau smile.gif

QUOTE(Eve-line @ 2010 07 22, 06:50)
Deja tokiu metu tenka chemija praustis, kad isdziovintu veida...  doh.gif

o galit palyginti DG muilus su Lemurijos


su kitu traukiniu užsisakyk mėtinį Logonos veido šveitiklį (neapdairiai maniškis toks jau baiginėjasi visai, deja verysad.gif ). Jis gerai, agresyviai nenusausindamas nupraus, pašveis ir atgaivins wink.gif

Lemurijos man labiau popsiniai atrodo, pernelyg ryškių spalvų. Prisipažinsiu, kad nė vieno nėra kilusi ranka pirkti g.gif Rašyk DG.

aš atgavau šiandien plaukus bigsmile.gif Deja, nespėjau nufotografuoti to nedorėlio shikakai šampūno, nes vakaras pasisuko visai netikėta linkme verysad.gif Bet vistiek jūs jį pamatysit mirksiukas.gif

Nimfali pirkau kremo-serumo mėginuką su beržų sula - labai magėjo jau seniai išbandyti tokią išskirtinę kosmetiką, tik kaina jos nemaža. Kadangi atsirado mėginukų, o ir jiems 35 proc. nuolaida, tai knieti lėkt vėl ir pirkt į sandėliuką gera kaina, nes labai patiko. Nežinau, nuo karščių, ar nuo hormonų ir aš ieškau visokių būtų suvaldyti situaciją cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 22 liepos 2010 - 07:16
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 22, 00:25)
Apžiūrėjau savo snukutį  ir ohmy.gif

Įtariu kaltininkas čia karštas oras, ne kremai jokie mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 22, 08:15)

Lemurijos man labiau popsiniai atrodo, pernelyg ryškių spalvų. Prisipažinsiu, kad nė vieno nėra kilusi ranka pirkti  g.gif Rašyk DG.


as pries pora metu naudojau Lemurijos muila anyzini - labai tiko riebiai odai, spuogeliai dingo. MB turejo kakavini muila sausai odai, tai jam patiko poveikis, prause veida, labai drekino. Tai idomu koks butu palyginimas su DG muilais... reiks DG parasyt
4u.gif
Atsakyti
Eve-line, galiu pasakyti tiek, kad DG muilai visiškai nesausina schmoll.gif Ir būtent su jais pasiryžau veidą prausti, anksčiau tik prausiklius, pienelius naudodavau, nes bijodavau muilų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 22, 09:14)
Eve-line, galiu pasakyti tiek, kad DG muilai visiškai nesausina  schmoll.gif Ir būtent su jais pasiryžau veidą prausti, anksčiau tik prausiklius, pienelius naudodavau, nes bijodavau muilų  biggrin.gif

vadinas DG muilai bus man per rieboki... mano tiek kuno oda tiek veido ziauriai riebi siuo metu... (tai laisvai plaunu paprastu muilu veida.. zinau kad kitiems tai atrodo siaubinga)

Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 22, 00:25)
Apžiūrėjau savo snukutį  ir ohmy.gif pilna kakta ir smakras tokiu kauburėlių.. ale spuogeliai be viršūnėlių, tokie iš vidaus. Tai kaip suprantu, čia poros užsikimšusios.. Naudojau mėnesį pažįstamos padarytą kremuką ir jutau, kad lyg ir kemšasi, lyg ir ne..  unsure.gif kokios trys dienos kaip nenaudoju nieko: nei kremo, nei geliuko savo daryto, nei hidrolato. Vakare su DG muiliuku nuprausiu ir viskas ax.gif  Tai ka dabar daryt man su jais? Dėt molio kaukes, daryt aliejines kaukes, pasveist kartais? Grynų aliejų nenaudoju šiuo momentu.


žinai, pas mane ir panašiai. Pas mane ant smakro yra tokie balti taškeliai, kai ištempiu odą matosi, bet nei šveitikliai, niekas nepadeda. O prieš mėnesines kartais iš ten iškyla spuogiukas. Kuo molio kaukės padės? a? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 07 22, 08:18)
vadinas DG muilai bus man per rieboki... mano tiek kuno oda tiek veido ziauriai riebi siuo metu... (tai laisvai plaunu paprastu muilu veida.. zinau kad kitiems tai atrodo siaubinga)


čia jau gaunasi kaip moralas, bet tiek to wink.gif Mano veido oda dabar irgi riebi. Bet tai nereiškia, kad turiu pasiimti kokį paprastą muilą, nušveisti ją kasvakar iki sauso girgždėjimo. Visiškai švariam nuprausimui man užtenka DG muilo su agurkais - ir nuplauna gerai, ir nenusausina.

odos priežiūroje darai rimtą klaidą, įvydama save į užburtą ratą. Prausi veido odą (apie kūną nekalbu) paprastu muilu, labai nusausini, oda ginasi nuo sausros dar labiau riebaluodamasi. Jei taip toliau, tai greit visos priemonės bus per silpnos, neveiks, o oda toliau kels problemų.

niekad nekilo klausimas, kodėl veido oda susensta greičiau negu kūnas? Neskaitant kitų priežasčių, būtent veidą labiausiai veikia išorės faktoriai: vėjo gairinimas, saulė, karštis, šaltis, temperatūrų kaita, kai kūnas nuo tokių dirgiklių didžiąją laiko dalį būna apsaugotas drabužių.

ir už tai, kad atkentė visą dieną, vakare dar gauna paprasto muilo, stengiasi susidrėkinti ir vėl gauna muilo doh.gif Panašu, kad tu nepadedi sureguliuoti sebumo išskyrimo, o bandai sutvarkyti situaciją pagal savo supratimą sad.gif

neagituoju pirkti būtent DG muilo. Jei patiko Lemurija, pirk jos. Palomina ir kitos panos yra prigyrusios ir Feniqua muiliukus, kaip labai tinkamus veidui prausti smile.gif Jei reikia stipresnės priemonės - rekomenduoju tą Logonos šveitiklį ar galų gale mėtines putas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 07 21, 23:07)
tai ko gero supratai mane, ko as cia nulekiau  i sandeliuka pirkti antros pakuotes? smile.gif ir as dar kita diena braukau ir tikrinu, ar dar vis pridrekinta oda smile.gif MB jau saiposi, kad as glostinejuosi pati save  lotuliukas.gif

Man tai jo aprasymas toks kaip vaistu beveik biggrin.gif - tinka po ligu, gydymui, drekina ir gydo- o negali buti per daug? Ta prasme- ar galima pastoviai ji naudoti, nes dabar cia pasiskaicius jusu braukymu per rankas , tai kaip nenoret? biggrin.gif

QUOTE(Eve-line @ 2010 07 22, 09:18)
vadinas DG muilai bus man per rieboki... mano tiek kuno oda tiek veido ziauriai riebi siuo metu... (tai laisvai plaunu paprastu muilu veida.. zinau kad kitiems tai atrodo siaubinga)

Nebus rieboki- jei pasakysit kokia oda turit, parinks koks tinkamiausias butu-ne vienos rusies yra DG muilu mirksiukas.gif Nenustosiu girti DG muilu( o dar MB akibrokstai) - as esu is tu, kur man jau bet ko nelabai nei ikisi, nei itiksti, nei itikinsi- baisi as cool.gif Jei dalykas yra geris- tai ir yra geris- nei cia atimsi, nei pridesi. Pabandykit, jei netiks - galim eiti lazybu is dezes sampano( tikro) - nupirks per 5 min. ta gabaleli, kuri idesit i nat. kosmetikos isparduotuve biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 22 liepos 2010 - 08:51
ziuriu cia visoms su oda problemos, pas mane irgi tas pats, as tai kazkodel galvoju kad cia karsciai kalti, kai prasidejo karsciai mane irgi pradejo berti, bet tokiais raudonais suogais, ziauriai atrodziau, dabar kazkaip ziuriu kad situacija pradejo siek tiek tvarkytis.. bent jau man kol kas padeda lazdynu rieasutu aliejus ir arbatmiedziu EA, kiekviana vakara pasipurskiu hidrolatu nuprausius veida, uzsitepu ladynu aliejaus imasazuoju ir paskui dar kur spuogai dar normaliai taip su arbatmiedziu tepu smile.gif kazkiek oda aprimo, pasausejo tie spuogiukai 4u.gif o kai bandziau pilinguoti pradzioje tai situacija net blogedavo
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 07 22, 09:43)
ziuriu cia visoms su oda problemos, pas mane irgi tas pats, as tai kazkodel galvoju kad cia karsciai kalti, kai prasidejo karsciai mane irgi pradejo berti, bet tokiais raudonais suogais, ziauriai atrodziau, dabar kazkaip ziuriu kad situacija pradejo siek tiek tvarkytis.. bent jau man kol kas padeda lazdynu rieasutu aliejus ir arbatmiedziu EA, kiekviana vakara pasipurskiu hidrolatu nuprausius veida, uzsitepu ladynu aliejaus imasazuoju ir paskui dar kur spuogai dar normaliai taip su arbatmiedziu tepu  smile.gif kazkiek oda aprimo, pasausejo tie spuogiukai 4u.gif  o kai bandziau pilinguoti pradzioje tai situacija net blogedavo

Būtent drinks_cheers.gif
Šveitimai tikrai tik pablogina situaciją.
Atsakyti
noriu paklaust o koks hidrolatas tiktu misriai normaliai odai? 4u.gif
kazkaip niekad nera teke naudot hidrolatu, bet labai noriu isbandyt tik nzn koki pirkt g.gif
o ji kaip suprantu kaip tonika naudot reikia? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirena18 @ 2010 07 22, 09:24)
žinai, pas mane ir panašiai. Pas mane ant smakro yra tokie balti taškeliai, kai ištempiu odą matosi, bet nei šveitikliai, niekas nepadeda. O prieš mėnesines kartais iš ten iškyla spuogiukas. Kuo molio kaukės padės? a? g.gif

molio kaukės valo odą smile.gif tai gal ir tuos brudus nuolatinis (1-2 kartus į savaitę) kaukių naudojimas ištrauktų tą brudą lauk rolleyes.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 22, 09:43)
Man tai jo aprasymas toks kaip vaistu beveik biggrin.gif - tinka po ligu, gydymui, drekina ir gydo- o negali buti per daug? Ta prasme- ar galima pastoviai ji naudoti, nes dabar cia pasiskaicius jusu braukymu per rankas , tai kaip nenoret?  biggrin.gif


kaip nenorėt - patart negaliu, bet as tai jo noriu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(shemsa @ 2010 07 22, 10:35)
noriu paklaust o koks hidrolatas tiktu misriai normaliai odai? 4u.gif
kazkaip niekad nera teke naudot hidrolatu, bet labai noriu isbandyt tik nzn koki pirkt  g.gif
o ji kaip suprantu kaip tonika naudot reikia? 4u.gif

Mano tokia pat oda, tai labiausiai tiko ir patiko citrininių verbenų, hamamelių ir rugiagėlių hidrolatai smile.gif juos galima kaip toniką naudoti bet geriausia nupraustą veiduką nupurkšti hidrolatu ir palikti nudžiūti, arba, jei naudojat aliejus veidui, tada ant dar nenudžiūvusio tepti aliejus wink.gif
Atsakyti