Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

QUOTE(Vergine @ 2010 07 21, 18:24)
O prauseisi ryte ir vakare?

Tavo situacijoje kartočiau tą kursą kas mėnesį... Visą savaitę prausies kasdien, 3 savaites - kartą į savaitę ir t.t.

Gal DG pakomentuos labiau, gal daugiau žino apie sierą, nes manyčiau, kad kasdien/pastoviai plautis juo nereikėtų...

O kas liečia Lauralep muiliuką... tai verti mane jį irgi nusipirkti ir išbandyti pačiai biggrin.gif Nors nei muilų jokių, nei duškių oj kaip dar nereikia doh.gif


Taip taip, ir ryte ir vakare naudojau ax.gif Galvojau, kad sausins naudojant ir ryte, tai buvau šiuo atžvilgiu maloniai nustebinta smile.gif
Mąsčiau ir aš apie pakartotinį kursą po kurio laiko, tai gal taip ir reikės daryt. Dar reiks turint laiko internete pasiieškot informacijos apie tą sierą ax.gif

Tai dar palauk, bandysiu aš dar su tuo kitu dozatorium, gal gerai gausis. Ir dar palaukiam ką parašys TekilaSunrise, gal čia aš nevykusi naudotoja biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 21 liepos 2010 - 17:32
QUOTE(Sky_diver @ 2010 07 21, 09:07)
manau, kad kokosu, alyvuogiu ar jojobos aliejus tikrai nepamaisytu. ne tik plauku galams, bet ir patiems plaukams butu gerai wink.gif

Ji turbut klause nenuplaunamo aliejuko. Kaip kauke deti, tai prie tavo isvardintu dar prirasyciau sezamu ir linu semenu. Labiausiai tinkami daugeliui smile.gif

Balzamas kai kurioms l. geras Sante brilliant care, aisku yra ir kitokiu, reikia atsirinkti pagal save. Blog'e butu gerai paskaitineti, siaip atsirinkti favoritus gal.

QUOTE(Satura @ 2010 07 21, 09:41)
Vėlgi - jo reikėjo 110 lašų. Aš dedu šilkus, pilu vyšnias ir naiviai tikiuosi, kad man viskas atsiskies - kur tau  biggrin.gif
na betgi viską galima atleisti, jei efektas geras.
eksperimentas kainavo apie 30 litų. Ir ką, dabar ramu biggrin.gif

doh.gif vien ingredientu kaip gaila.
Bet siaip nera siaubingai didele netektis, bent jau pasakojimas linksmas gavosi ir siaip, patirtis naudinga, gera ar bloga drinks_cheers.gif
Uztat sveikinu su pavykusiais gaminiais mirksiukas.gif
Sampuno gal kuri noretu pameginti, galetum atidalinti per kuri laika biggrin.gif
QUOTE(Satura @ 2010 07 21, 11:42)
Diva:), na aš irgi suprantu, kad poros užsikimšę tada, kai jos su turiniu. O kai be turinio, tai galima tik apie jų dydį (tinka/nepatinka) diskutuoti, bet jos švarios, neužsikimšę  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif Man taip pat kaip DG, ne kazkas tamsaus matosi porose, bet pagrinde guziukai darosi:
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 21, 13:08)
atsiranda tokie kaip kauburiukai (nelygumai). bet jie nerausvi, o odos spalvos. ir isspaudziami.

DG, kaip kovoji? Pas mane tokiu smulkiu ties kai kuriom veido zonom piiilna doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Ar kuri esat naudojusi Essential Care rožių toniką?
user posted image

Gal atsiliepimų bus? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka_kava @ 2010 07 21, 19:57)
Sveikos merginos  4u.gif

Ar kuri esat naudojusi Essential Care rožių toniką?
user posted image

Gal atsiliepimų bus?  rolleyes.gif


Labai seniai esu skaičiusi apie šį toniką vienos merginos atsiliepimą, kad nelabai pastebėjo jo poveikio (ji tikėjosi nors minimalaus padrėkinimo ax.gif ). Pati turėjau Essential Care citrininį toniką (miniuką)- patiko malonus kvapas, suteikia pasipurškus gaivos, bet nieko įpatingo ax.gif , manau, kad labai verta nusipirkti tinkantį hidrolatą smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peach18: 21 liepos 2010 - 19:40
QUOTE(Babi* @ 2010 07 21, 19:36)
Summer, o Madaros mėginukų turit? Jei turit, tai reikia savo indelį atsinešt, ar yra supakuoti? ax.gif


Turim testerių daugumos produktų, tai būtų gerai savo indelį atsinešti 4u.gif Supakuotų yra keletas rūšių veido kremukų. Šiandien parsinešiau namo pamėginti šampūną pažeistiems plaukams, tai bus įdomu, kaip čia ryt plaukučiai gulės smile.gif
Atsakyti
Prisikaičiau, kad gvazdikėlis dezinfekuoja, ir kadangi jo malto turiu nusprendžiau kaukę pasidaryti, kad sustabdyti bėrimą nuo karšto oro. Tris dienas tepiau ant veido sumaišiusi su Argital kauke/pilingu, bet šiandien jau pagailo, nes nelabai ir laikytis nori, tai su kreminiu prausikliu užsidėjau. Rašau todėl, kad pastebėjau poveikį, tikrai ramina odą, nauji spuogiukai nekyla, seni tarsi nudžiūna, o kas keisčiausia, nors gvazdikėlis ir šildantis prieskonis - SUTRAUKIA PORAS thumbup.gif Pradžioje būna jausmas dilgčiojantis, po to graužiantis, dar vėliau labai stipriai šildantis, ir kai pradedu nieko nejausti apart kaukės ant veido einu praustis smile.gif
Atsakyti
Vakar Nidulia mane palepino 4u.gif ačiū ačiū wub.gif
Tai va, išbandžiau Druide OP šampūną, dar dėjau Druide Detangling kondicionierių, tai plaukučiai minkšti minkšti wub.gif žiūrėsiu, kiek atlaikys nesukritę.
Taipogi teko pasimėgauti Druide OP dušo geliu, tai vakar naktį užkaifavau nuo kvapo laugh.gif O po dušo pasitepiau Druide „Royal Jelly“ kūno losjonu su medumi wub.gif (žiūriu Druide teko nemažai išbandyt lotuliukas.gif )
Nidulia , supratau ką turėjai sakydama, kad oda jaučiasi kaip šlapias šilkas thumbup.gif

Dar laukia neišbandytas Laveros mangų šampūnas blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 21, 22:47)
Vakar Nidulia  mane palepino 4u.gif  ačiū ačiū wub.gif
Tai va, išbandžiau Druide OP šampūną, dar dėjau Druide Detangling kondicionierių, tai plaukučiai minkšti minkšti wub.gif  žiūrėsiu, kiek atlaikys nesukritę.
Taipogi teko pasimėgauti Druide OP dušo geliu, tai vakar naktį užkaifavau nuo kvapo  laugh.gif O po dušo pasitepiau Druide „Royal Jelly“ kūno losjonu su medumi  wub.gif (žiūriu Druide teko nemažai išbandyt  lotuliukas.gif )
Nidulia , supratau ką turėjai sakydama, kad oda jaučiasi kaip šlapias šilkas  thumbup.gif

Dar laukia neišbandytas Laveros mangų šampūnas blush2.gif

patiko ar nepatiko slapio silko efektas?smile.gif ar teisingai apibudinau ta odos lietimo pojuti? smile.gif
pas mane du DG muilus drauges issikaulijo blink.gif
viena buvo savaitgaly Palangoje ir siek tiek pasvilo, tai sake issiptause DG bananiniu (is manes isviliotu) muilu ir issimuilinusi neskubejo nuplauti........ uzvertusi akis pareiske, kad oda tiesiog atsileido ir atsigavo smile.gif DG 4u.gif Tik daugiau tai jau nepasakosiu, kad turiu siu muilu, nes viska is manes issivilios mano lapes:)
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 07 21, 23:03)
patiko ar nepatiko slapio silko efektas?smile.gif ar teisingai apibudinau ta odos lietimo pojuti? smile.gif

efektas patiko, visa diena per ranką braukiau lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 21, 23:05)
efektas patiko, visa diena per ranką braukiau lotuliukas.gif  blush2.gif

tai ko gero supratai mane, ko as cia nulekiau i sandeliuka pirkti antros pakuotes? smile.gif ir as dar kita diena braukau ir tikrinu, ar dar vis pridrekinta oda smile.gif MB jau saiposi, kad as glostinejuosi pati save lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 21 liepos 2010 - 22:08
Apžiūrėjau savo snukutį ir ohmy.gif pilna kakta ir smakras tokiu kauburėlių.. ale spuogeliai be viršūnėlių, tokie iš vidaus. Tai kaip suprantu, čia poros užsikimšusios.. Naudojau mėnesį pažįstamos padarytą kremuką ir jutau, kad lyg ir kemšasi, lyg ir ne.. unsure.gif kokios trys dienos kaip nenaudoju nieko: nei kremo, nei geliuko savo daryto, nei hidrolato. Vakare su DG muiliuku nuprausiu ir viskas ax.gif Tai ka dabar daryt man su jais? Dėt molio kaukes, daryt aliejines kaukes, pasveist kartais? Grynų aliejų nenaudoju šiuo momentu.
Atsakyti
Pas mane irgi dbr uzsikimsusios poros, kaip ir cia aprasot, bet pastebejau kad jos atsiranda man pries pMS, paskui dingsta... Deja tokiu metu tenka chemija praustis, kad isdziovintu veida... doh.gif

O kaip galima isigyti DG muiliuku? blush2.gif tike geru atsiliepimu girdejau... o galit palyginti DG muilus su Lemurijos http://www.lemurija.lt/ ? ar panasus?
Atsakyti