Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

na issiaiskinau... g.gif pas mane isspausti nieko neimanoma tai gali buti alergine reakcija nes po kiek laiko nustojus naudoti produkta viskas praeina smile.gif bet buna kad atsiranda ir ilgai laikosi tai ir galvoju kad mazai pilinguoju veida gal sakau reik pavalyt dazniau blush2.gif
o dabar siandien isbandziau campaku pomada na likau nustebus po pirmo patepimo pasidare veidas toks lygus , jokio nemalonumo jausmo, jokio traukomo jokio perstejimo na bet cia tik vienas patepimas, kas nepatiko tai astrus kvapas gerai kad ilgai nesilaike, ir kad dabar per karscius labai skysta konsistencija ar galima ja laikyti saldytuve g.gif , nes vis taip atidarinedama bijau islieti smile.gif tai kol kas nerolio eleksyras ir si pomada superiniai atradimai taip dekinga cia forumo mergaitems tai ne tas zodis wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif na ateiti dar laukia sviestmedis tongue.gif
Papildyta:
ir dg muiliukai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 07 20, 14:42)
kokia LT perkama dantu pasta galetumete parekomenduoti, ziurejau aloe dent kur visos isgyre, bet brangi ji 20lt, noreciau pigesnes, ar noriu neimanomo

Šiuo metu turime Ciel d'Azur dantų pastą su baltuoju moliu ir rosmarinais išpardavime (su besibaigiančiu galiojimu 2010 09). Dabar kainuoja 15 lt. Pilna kaina -32 lt. Bet jei gerai pamenu, tai šios pastos neputoja. Dar gal kas atsilieps iš bandžiūsių smile.gif

QUOTE(agnuta @ 2010 07 20, 22:35)
Man gavosi toks muilinas vanduo, visiškas skystalėlis, kad normaliai nusiplaut rankas, reikia nemažo kiekio, ir dar terlionės daug, nes man kažkaip nebesimpomuoja iš buteliuko su dozatoriumi doh.gif Žodžiu, daugiau nepirkčiau rolleyes.gif

O kiek laiko praėjo, kai jį sumaišei? Nes pagal aprašymą, tai po poros dienų, turi sutirštėti... Keista, jei liko skystaliukas...

QUOTE(Satura @ 2010 07 21, 09:41)
eksperimentas kainavo apie 30 litų. Ir ką, dabar ramu biggrin.gif

Nu tikrai linksmai papasakojai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 07 21, 14:56)
o dabar siandien isbandziau campaku pomada na likau nustebus po pirmo patepimo pasidare veidas toks lygus , jokio nemalonumo jausmo, jokio traukomo jokio perstejimo na bet cia tik vienas patepimas, kas nepatiko tai astrus kvapas gerai kad ilgai nesilaike, ir kad dabar per karscius labai skysta konsistencija ar galima ja laikyti saldytuve g.gif , nes vis taip atidarinedama bijau islieti  smile.gif tai kol kas nerolio eleksyras ir si pomada superiniai atradimai taip dekinga cia forumo mergaitems tai ne tas zodis wub.gif  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif na ateiti dar laukia sviestmedis tongue.gif

Jau buvau truputi uzsimirsusi apie campakus, aciu- dabar galiu svaigti toliau biggrin.gif O sviestmedis man ziemai toks labiau tinkamas atrodo, visiskai as jo nenaudoju dabar, nezinau- man norisi kazkokio lengvumo, o sviestmedis man toks rimtas reikalas biggrin.gif , as vienu metu rankas savo suskerdejusias (nezinau nuo ko) issigydziau juo ir kulnams, pedoms man jis superinis...Bet tik ne kai karsta smile.gif
Mano kokosu aliejus vandeneliu pavirto blink.gif , kad grudau i saldytuva! Vonioje sau stovejo per gyvenima, neatlaike nabagas Lietuvos karsciu, istirpo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 21 liepos 2010 - 14:02
QUOTE(pilveliukas @ 2010 07 21, 13:56)
gali buti alergine reakcija nes po kiek laiko nustojus naudoti produkta viskas praeina smile.gif  bet buna kad atsiranda ir ilgai laikosi tai ir galvoju kad mazai pilinguoju veida gal sakau reik pavalyt dazniau  blush2.gif

kas nepatiko tai astrus kvapas gerai kad ilgai nesilaike,


tikrai alergija, geriau veido nekankink su šveitimais 4u.gif

gali atidarytą laikyti ar ne iki galo užsuktą, kad nusivadėtų. Saugioje vietoje, aišku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 21, 15:00)
Mano kokosu aliejus vandeneliu pavirto  blink.gif  , kad grudau i saldytuva! Vonioje sau stovejo per gyvenima, neatlaike nabagas Lietuvos karsciu, istirpo  biggrin.gif


O tai kam į šaldytuvą jį už tai...? blink.gif Tai normalu, kad skystas prie tokios temperatūros smile.gif Atvės - vėl sutirštės smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 21, 14:00)
sviestmedis man ziemai toks labiau tinkamas atrodo,

Mano kokosu aliejus vandeneliu pavirto  blink.gif  , kad grudau isaldytuva!!! Vonioje sau stovejo per gyvenima, neatlaike nabagas Lietuvos karsciu  biggrin.gif


čia tas gabalinis tongue.gif

o kam?? Tam tikroje temperatūroje jis natūraliai suskystėja iki skaidraus skystimėlio, normalu. Mano irgi vandenėlis, bus patogu kūnui saulės mišinuką susimaišyti rolleyes.gif O kad į šaldytuvą įkišai, tai pačiai tik blogiau - reiks dantimis atsigraužti, kai norėsi pasitepti biggrin.gif
Atsakyti
laba, mergaitės, perskaičiau visą temukę, bet neradau atsiliepimų apie benecos firmos produktus. Gal kuri naudojot, parašykit, kad ir trumpai.
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2010 07 21, 15:08)
laba, mergaitės, perskaičiau visą temukę, bet neradau atsiliepimų apie benecos firmos produktus. Gal kuri naudojot, parašykit, kad ir trumpai.

Yra ir atskira tema čia.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 21, 12:49)
sudetis:
Oat Milk (Avena sativa), Rose Water (Rosa damascena), Organic Extra Virgin Olive Oil (Olea europaea), Cocoa Butter (Theobroma cacao), Glycerine, Stearic Acid, Triethanolamine, Tincture of Benzoin (Styrax benzoin), Rose Absolute (Rosa damascena), Chamomile Blue Oil (Matricaria chamomilla), Tea Tree Oil (Melaleuca alternifolia), Lavender Oil (Lavandula angustifolia), Cetearyl Alcohol, *Geraniol, *Limonene, *Linalool,  Perfume, Methylparaben, Propylparaben

is dalies lengva kopijuoti, nes aliejai paprasti (alyvuogiu ir kakavos), avizu piena pasidarytum, roziu vandens visur pilna pirkti (klausimas jo kokybe, nes koki matau, tai itartinai pigus smile.gif), eteriniai irgi klasikiniai.
o sunkoka kopijuot butu del konservavimo, man atrodo. kazin ar uztektu kokio naticido, kai tiek to avizu pieno  g.gif Jie, speju, net tris konservantus sudeje.

Beje, kas pas juos emulsiklis?

uoj dekuj uz sudeti wink.gif 4u.gif bet ten parabenu prideje.. protest.gif kas per naturalumas?

Satura, mano kuno oda normali. Blauzods kiek pasausejusios smile.gif

Idomiai cia apie tuos emulsiklius issiaiskinot.. as net neperziurejau gerai sudeties smile.gif na maniskis gal nebus toks nuostabus, kaip youtubej pilna zmoniu atsiliepimu, nes bus emulsiklis paprastas ir nebus parabenu, bet vistiek tikiuos nebloga pasidaryt 4u.gif tik dar reikia ea susipirkt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolphin: 21 liepos 2010 - 16:03
Nuo šiol ir Madoje galite įsigyti Phyt-Inov (apie Phyt-Inov) miniukų. Visi jie yra po 15 ml., kaina 27 lt. Yra:

„Flora d‘Essarts“ kaukė-kremas žr. čia

„Flora d‘Essarts“ maitinamasis serumas-kremas žr. čia

„Monsieur d‘Essarts“ skutimosi želė žr. čia

Stiprinamasis šampūnas su beržų sula ir bičių pikiu, 15 ml., kaina 16 lt. žr. čia
Atsakyti
Šią savaitę ėjau į žvalgybą KN nerolio eliksyro, kadangi daug čia jūsų prirašėt, kad kartą pabandžiusios labai jo norit, tai sakau, kuo čia aš prastenė, reikia ir man biggrin.gif Galbūt man reikia daugiau kartų jį pasimėgint, kad ir aš suprasčiau kuo jis taip kitas traukia g.gif Na, bet šiaip ar taip, palikau KN laiminga bent jau dėl to, kad nepatuštėjo piniginė biggrin.gif

Jau praėjo savaitė ir dar daugiau, kaip testavau Feniqia muilą su siera. Dabar jį turėčiau profilaktiškai naudot kartą į savaitę. Nepaisant kai kurių jo trūkumų - kvapo, formos, savo greito glevėjimosi nuo nedidelio kiekio vandens, juo labai malonu praustis. Pasirodė švelnus, visiškai nesausino odos, bet apie poveikį spuogeliams nelabai ką turiu pasakyt, nors, aišku, stebuklų kažin ar buvo verta tikėtis. Tą savaitę situacija lyg ir gerėjo, bet jį nustojus naudot, kažkaip viskas grįžo į senas vėžes, bet kažin, ar čia su muilu visa tai susiję.
Vergine, gal tą muilą toliau galima kasdien naudoti? Ar geriau vadovautis naudojimo instrukcija pridėta prie muilo? smile.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 07 20, 22:54)
Jei išbandytum brūkštelk čia 4u.gif


Tai būtinai bandysiu ir parašysiu, nes sunkiai man jis susinaudotų, o čia gal visai pasiteisins su tuo dozatorium smile.gif

QUOTE(Satura @ 2010 07 21, 09:48)
nežinau net, ar fotografuoti  biggrin.gif Nes fono reiktų ne kokių gėlių, o pvz. suplėšytų laikraščių ar ko panašiai  biggrin.gif


lotuliukas.gif taip smagiai perskaičiau biggrin.gif tik aišku, gaila tavo darbo ir medžiagų 4u.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 21, 10:49)
Jei kas norėsit pabandyti, užeikit į Bioteką, duosim mėginėlių mirksiukas.gif Šiaip 354 ml buteliukas kainuoja 45 Lt, yra kelių kvapų.


Vis dar šito dr. Bronner neišbandžiau, laukiu atostogų, kad jei pateiktų staigmeną su plaukais, nebūtų tokių nepatogumų kaip kad einant į darbą. Greitu metu plnauoju išbandyt ax.gif

QUOTE(Vergine @ 2010 07 21, 14:56)
O kiek laiko praėjo, kai jį sumaišei? Nes pagal aprašymą, tai po poros dienų, turi sutirštėti... Keista, jei liko skystaliukas...


Nu jau kokia savaitė tai tikrai ax.gif GALBŪT padauginau vandens, bet jei ir padauginau tai labai nedaug, tai tas įtakos neturėtų taip labai turėt g.gif


Vergine, noriu pasitikslinti su Mados kuponais nuolaidos taikomos ir Panoramoj? Bent taip supratau iš informacijos Nimfali internetiniame puslapyje ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 21 liepos 2010 - 17:23
QUOTE(agnuta @ 2010 07 21, 18:11)
Vergine, gal tą muilą toliau galima kasdien naudoti? Ar geriau vadovautis naudojimo instrukcija pridėta prie muilo? smile.gif

Nu jau kokia savaitė tai tikrai ax.gif GALBŪT padauginau vandens, bet jei ir padauginau tai labai nedaug, tai tas įtakos neturėtų taip labai turėt g.gif

O prauseisi ryte ir vakare?

Tavo situacijoje kartočiau tą kursą kas mėnesį... Visą savaitę prausies kasdien, 3 savaites - kartą į savaitę ir t.t.

Gal DG pakomentuos labiau, gal daugiau žino apie sierą, nes manyčiau, kad kasdien/pastoviai plautis juo nereikėtų...

O kas liečia Lauralep muiliuką... tai verti mane jį irgi nusipirkti ir išbandyti pačiai biggrin.gif Nors nei muilų jokių, nei duškių oj kaip dar nereikia doh.gif
Atsakyti