Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

o tada kaip pavadinti iskilusisu rausvus spuogoiukus be jokiu virsuneliu ir juoduliuku geltoniukiu ir t.t. g.gif tai gal cia skaitosi tos senos nenugramdytos lasteles ax.gif nes kai alergine reakcija tai veidas is karto visas paraustas o sitie g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 21, 11:36)
man tai iskart idomu, kodel taip gavos? smile.gif ar taip ir turejo? 

shikakai, kaip ir visi kiti mano turimi indiskieji milteliai dulka  drinks_cheers.gif bet normaliai taip  g.gif gal labai energingai dirbi?  biggrin.gif

sudetis karaliska  wub.gif  wub.gif

ko jusu vyrai tokie supratingi, o mano - ne?!  lotuliukas.gif


tai specialiai surašiau procentaliai, kiek miltelių ir kiek vandens. Dabar man irgi atrodo, kad skysčio per mažai. Juo labiau, kad jeigu pažiūrėtum foto prie recepto, kur nuorodą įdėjau, tai spalva to šampūno pas prancūzus žalia ir jis tikrai atrodo skystas, o ne košė doh.gif Bet gamindama recepto nekvestionavau, tikėjausi, kad dedant viską gramas į gramą turėtų gautis gerai smile.gif

jei kada vėl šaus į galvą ką nors panašaus darytis, tai pirmiausiai gaminsiu ištrauką miltelių ir tikrai nedėsiu jų į šampūną grynoj formoj. Beje, šiaip malonūs shikakai milteliai patys iš savęs - švelnūs, nebraižantys smile.gif

normaliai aš dirbu ax.gif Pvz. amla man taip nedarė schmoll.gif

aliejų mišiniu esu daugiau nei patenkinta - manau, turėtų man padėti jis gerai. Tiksliau, mums su MB smile.gif

tai negi taviškis prabangiu muilu kojines plauna? blink.gif biggrin.gif


QUOTE(pilveliukas @ 2010 07 21, 11:38)
nes kai alergine reakcija tai veidas is karto visas paraustas o sitie g.gif


kad tų alergijų įvairiausių būna...Nepamąstei, kad ir čia gali būti alergija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 21 liepos 2010 - 11:47
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 21, 08:49)
Aš tai neseniai mėginau tokį daiktą iš Dr. Bronner su shikakai, sertifikuotas BDIH:



buvo ieskojusiu apie ji atsiliepimu, tai gal perskaitys dabar smile.gif
idomu, kad tinka plaukams, cia gi muilas. bet buna, kad tinka. man tai niekaip smile.gif

QUOTE(ragana @ 2010 07 21, 08:53)
Diva smile.gif, Tu kaip mano vaikas  hihihi.gif 

wub.gif

QUOTE(Dolphin @ 2010 07 21, 09:29)
Ne viena nebandet nukopijuoti sito recepto? biggrin.gif
labai skaniai skamba.. prisiziurejau paprastu zmoniu pagyrimu, koks malonus sitas kremas, kaip drekina gerai. Tai labai idomu pasidare, gal galima pasidaryt smile.gif

sudetis:
Oat Milk (Avena sativa), Rose Water (Rosa damascena), Organic Extra Virgin Olive Oil (Olea europaea), Cocoa Butter (Theobroma cacao), Glycerine, Stearic Acid, Triethanolamine, Tincture of Benzoin (Styrax benzoin), Rose Absolute (Rosa damascena), Chamomile Blue Oil (Matricaria chamomilla), Tea Tree Oil (Melaleuca alternifolia), Lavender Oil (Lavandula angustifolia), Cetearyl Alcohol, *Geraniol, *Limonene, *Linalool, Perfume, Methylparaben, Propylparaben

is dalies lengva kopijuoti, nes aliejai paprasti (alyvuogiu ir kakavos), avizu piena pasidarytum, roziu vandens visur pilna pirkti (klausimas jo kokybe, nes koki matau, tai itartinai pigus smile.gif), eteriniai irgi klasikiniai.
o sunkoka kopijuot butu del konservavimo, man atrodo. kazin ar uztektu kokio naticido, kai tiek to avizu pieno g.gif Jie, speju, net tris konservantus sudeje.

Beje, kas pas juos emulsiklis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 21 liepos 2010 - 11:50
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 21, 11:49)
buvo ieskojusiu apie ji atsiliepimu, tai gal perskaitys dabar smile.gif

Beje, kas pas juos emulsiklis?


jeigu tikrai tas pats, tai kryystei jis nepatiko - plaukus paliko šiurkščius ir suveltus, turėjo išnaujo perplauti unsure.gif

man irgi toks pats klausimas. Bet galvojau, gal filmuką klausydama ir dar dirbdama kažką praleidau. Kas KN darėtės kremą be emulsiklių, gal galit pasakyti, ar ten į sudėtį įeina alyvuogių aliejus ir kakava? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 21, 09:37)
Kai jau uzsikisa, tai spaudi ir yra ka isspaust- paprastais zodziais kalbant, kai ilgainiui lenda spuogai, inkstirai.


man tikrai nuo alieju (nezinau, ar visu, zinoma) atsiranda tokie kaip kauburiukai (nelygumai). bet jie nerausvi, o odos spalvos. ir isspaudziami.

QUOTE(Satura @ 2010 07 21, 10:46)
jei kada vėl šaus į galvą ką nors panašaus darytis, tai pirmiausiai gaminsiu ištrauką miltelių ir tikrai nedėsiu jų į šampūną grynoj formoj.

tai negi taviškis prabangiu muilu kojines plauna?  blink.gif  biggrin.gif
kad tų alergijų įvairiausių būna...Nepamąstei, kad ir čia gali būti alergija?


istrauka gera ideja.

kojiniu neplauna, bet neverciamas tikrai nebutu savo iniciatyva paemes, pabandes ir dar pagyres smile.gif

QUOTE(Satura @ 2010 07 21, 10:53)
man irgi toks pats klausimas. Bet galvojau, gal filmuką klausydama ir dar dirbdama kažką praleidau. Kas KN darėtės kremą be emulsiklių, gal galit pasakyti, ar ten į sudėtį įeina alyvuogių aliejus ir kakava?  ax.gif


sakai, gali buti ir visai be emulsikliu?

Stearic Acid ir alkoholis, tiesa, ieina. jie irgi atlieja emulsikliu funkcija. bet negi uztenka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 21 liepos 2010 - 12:12
QUOTE(Satura @ 2010 07 21, 08:48)
nežinau net, ar fotografuoti  biggrin.gif Nes fono reiktų ne kokių gėlių, o pvz. suplėšytų laikraščių ar ko panašiai  biggrin.gif

lotuliukas.gif
Pagarba uz pastangas notworthy.gif
QUOTE(Satura @ 2010 07 21, 08:57)
Pasigaminau veidui aliejų mišinį atostogoms ir saulei, tai likau labai patenkinta:

Skamba sauniai thumbup.gif
O kada jus sunaudojat tiek alieju, as vis "dasiperku" bet po paskutinio apsipirkimo pas mane kaip vaistinej buteliukais visos lentynos apstatytos biggrin.gif
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 21, 10:37)
Kai jau uzsikisa, tai spaudi ir yra ka isspaust...Man niekada ant zandu nebuna jokiu spuogu ir jokiu inkstiru- tai arba as issivalau, kol dar ne velu,  arba negaliu sakyti, kad uzsikimse jos  g.gif  As matau jas, bet galiu spaust kiek noriu- niekas ten neiseina lauk- tik tas nesvarumas matosi.

O as kai spaudziu tai issispaudzia is poru nesvarumai, nors spuogiukai dabar retai kyla tfu tfu tfu unsure.gif
Reiktu vel susiimt ir valymo kursa su aliejais ar moliu padaryt ax.gif
QUOTE(pilveliukas @ 2010 07 21, 11:38)
o tada kaip pavadinti iskilusisu rausvus spuogoiukus be jokiu virsuneliu ir juoduliuku geltoniukiu ir t.t. g.gif tai gal cia skaitosi tos senos nenugramdytos lasteles ax.gif nes kai alergine reakcija tai veidas is karto visas paraustas o sitie g.gif

As ne eksperte bet manyciau kad arba alergine reakcija arba hormoniniai spuogeliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 21, 13:08)
man tikrai nuo alieju (nezinau, ar visu, zinoma) atsiranda tokie kaip kauburiukai (nelygumai). bet jie nerausvi, o odos spalvos. ir isspaudziami.
istrauka gera ideja.

kojiniu neplauna, bet neverciamas tikrai nebutu savo iniciatyva paemes, pabandes ir dar pagyres smile.gif


Tai tokiu vat atveju suprantu- uzsikimse poros! O pas mane taip nebuna...

Prasyciau!! Ne kojines , o lininius bridzus laugh.gif Bet kad pats paimtu ir maudytusi, buvau apakus blink.gif As tai nezinau ar samoningai, ar ne ax.gif , bet tikrai jam nesakiau, kad galima su tuo muilu maudytis biggrin.gif , turi savo tu duskiu , man nei i galva, kad ir jis nores g.gif Uoj, as vel kaip raganos vaikas .... rolleyes.gif biggrin.gif

QUOTE(rutuk @ 2010 07 21, 13:08)
O as kai spaudziu tai issispaudzia is poru nesvarumai, nors spuogiukai dabar retai kyla tfu tfu tfu  unsure.gif

Vat- tikras poru uzsikimsimas , o as tai paprastai ne si reiskini vadinu- tai taip iseina, kad mano poros neuzsikise smile.gif Issiaiskinau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 21 liepos 2010 - 12:20
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 21, 12:08)
sakai, gali buti ir visai be emulsikliu?

Stearic Acid ir alkoholis, tiesa, ieina. jie irgi atlieja emulsikliu funkcija. bet negi uztenka?


gali, bet tada man vistiek atrodo, kad tas darinys turėtų būti riebus. Kiek aprašymų paskaičiau AZ, tai kažkuris iš mano minėtų sviestų gerai emulguoja ir net palaiko emulsijos stabilumą. Bet nei apie alyvuogių aliejų, nei apie kakavos sviestą nesu radusi niekur tokių aprašymų g.gif

kažkada gizma aiškino, kad jeigu pramoniniu būdu, tai vandens ir aliejaus dalelės gali būti gerai suplaktos ir kažkiek išlikti emulsijos būvyje. O tas gaminęs žmogus matei, su kokiu agregatu viską plakė? blink.gif Kur jau ten mūsų šaukšteliai.. smile.gif

QUOTE(rutuk @ 2010 07 21, 12:08)
Pagarba uz pastangas notworthy.gif

O kada jus sunaudojat tiek alieju, as vis "dasiperku" bet po paskutinio apsipirkimo pas mane kaip vaistinej buteliukais visos lentynos apstatytos  biggrin.gif


gal ir kitos pasimokys, arba patobulins drinks_cheers.gif

kurie labai patinka ir einami, tai perku daugiau, o kurie pirmą kartą, mažai reikia, tai stengiuos kuo mažesniais kiekiais įsigyti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 21, 11:30)

kažkada gizma aiškino, kad jeigu pramoniniu būdu, tai vandens ir aliejaus dalelės gali būti gerai suplaktos ir kažkiek išlikti emulsijos būvyje. O tas gaminęs žmogus matei, su kokiu agregatu viską plakė? 


pasirodo, Triethanolamine irgi dar ir emulsiklio funkcija atlieka.
tai gal tu triju medziagu ir uztenka.

padeda ir geras suplakimas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Summer, tu dirbi Biotekoj (gal ir kažkuri kita žinos). Ten galima gaut mėginukų? biggrin.gif Ir pas jus yra Lavera dantų pastos, kur neseniai apkalbėta buvo? blush2.gif
Satura, pasakojimas labai vaizdingas, dabar nuotraukų lauksim biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 21 liepos 2010 - 13:17
QUOTE(Babi* @ 2010 07 21, 14:03)
Summer, tu dirbi Biotekoj (gal ir kažkuri kita žinos). Ten galima gaut mėginukų? biggrin.gif Ir pas jus yra Lavera dantų pastos, kur neseniai apkalbėta buvo? blush2.gif


Galima gauti drinks_cheers.gif Ką turim, tą duodam mažais pakeliais (kur būna po porą ml), viso kito galima gauti atsinešus savo indelį (jei parduotuvėje yra atidarytas testeris) smile.gif Pastos yra taip pat.

P. S. Savo sukandimus ką tik išsitepiau grynom levandom ax.gif Jau kaip kvapas plėšia, tai turbūt iki vakaro levandom dvelksiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 21 liepos 2010 - 13:13
[quote=Diva:),2010 07 21, 10:26]

Del tu poru uzsikisusiu- tai as bent vadinu ta reiskini tada, kai matau poras - tikraja ta zodzio prasme -matau- ir viduje ten nera svaru. Kosmetologes poru uzsikimsima vadina kitaip- tai gal todel ir sako, kad aliejai nekemsa poru. Nekemsa, nes jau kai uzkemsa, tai inkstirai, spuogai ir pan. iskyla- bet tiesiog nesvarios pasidaro- kaip cia issireikst nezinau...
Ar jus ta poru uzsikimsima kitaip vadinat?

na, tada mano poros uzsikimsusios ir ant kaktos ir ant smakro ir nosies, nors reguliariai darau molio kaukes, vistiek s.... schmoll.gif kad ir vakar po molio kaukes (zalias ir rasulas plius priedai) galima buvo nemazai isspausti kakaliuku verysad.gif
Atsakyti