Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

QUOTE(Eve-line @ 2010 07 12, 10:00)
as zinau kad is vaistines perka mergaites saknis, ir paskui uzpila aliejum ir veirina 30min. kitokio recepto nzn..

na su tokiu receptu prasmes nera turbut nerafinuota alieju pilti g.gif
as gal buciau linkus uzpilt ir laikyt, bet kantrybes truksta biggrin.gif
Papildyta:
dar klaustukas, o aliejine varnalesu istrauka netamsina plauku, nes nuoviras tai tamsina.
Atsakyti
pabandziau nakciai arganu+nakvisu= odyte pamaitinta smile.gif mano misriai labai patiko.

merginos, ar kas pirkot ir aliejus.com? kaip vertinat ten parduodamus aliejus, nes kaina nera didele.

ir dar klausimuks, kaip papaino miltelius istirpinti kuno losione, niekaip nesigauna maisant...
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 07 12, 08:49)
Beje, AO Vegecell kremukas kol kas patinka, jeigu taip ir toliau atrodys oda, teks papurtyti pinigine thumbup.gif

Satura silko milteliai tirpus?


vėl man nuostabu, kad tau taip tiko biggrin.gif Glicerininio agurkų ekstrakto dar nebandei? mirksiukas.gif Ačiū eglutei82, pamačiau, kas per vienas yra įkapių, arba moringų aliejus 4u.gif Bandyt neišbandžiau, bet kvapas tai kaip silpnesnis judros aliejaus kvapas, kas šitą bandėt cool.gif

ne visai - kažkiek ištirpsta, kažkiek lieka smile.gif

QUOTE(Skaidrė @ 2010 07 12, 09:39)
kaip vertinat ten parduodamus aliejus, nes kaina nera didele.


Skaidre, buvo prirašyta daug apie aliejų.com, tik nepamenu, kurioje temoje. Ten nemažai aliejų rafinuotų, o panos, kurios iš ten yra kažką pirkę, pernelyg dažnai ir gerus pagal aprašymą jų aliejus įvertino tiesiog kaip riebalą, tepamą ant odos ir pastebėjo ryškius kokybės skirtumus, palyginti su KN, AN. Tavo valia, bet aš iš jų nepirkčiau smile.gif

vakar išbandytas vienas iš paskutinių pirkinių - Speick skutimosi kremas:
user posted image

išvada: panos, jei norit saviškius pervesti ant natūralių priemonių, tai rinkitės būtent šitą firmą. Atsukus kamštelį jautėsi ta relaxing lavender, kaip parašyta aprašyme, bet kvapas buvo toks, kad neatskirsi nuo sintetinių smile.gif MB skustis patiko su juo - peiliukas minkštai slydo, oda liko irgi minkšta, kvapas šiek tiek laikėsi ir po skutimo.

iš šitos firmos dar pirkau skystą rankų muilą - kai mama išbandys, parašysiu, koks. Laverinis migdolų jai patiko, bet įvertino kaip nelabai skalsų...

tiesa, Speick dar siūlo ir kažkokį losjoną prieš skutimą elektrine mašinėle, gal kam bus aktualu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 12 liepos 2010 - 10:08
QUOTE(Satura @ 2010 07 12, 09:55)
vėl man nuostabu, kad tau taip tiko  biggrin.gif

Glicerininio agurkų ekstrakto dar nebandei?  mirksiukas.gif

Ačiū eglutei82, pamačiau, kas per vienas yra įkapių, arba moringų aliejus  4u.gif Bandyt neišbandžiau, bet kvapas tai kaip silpnesnis judros aliejaus kvapas, kas šitą bandėt  cool.gif

na dar labai nesidziaugiu biggrin.gif bet jei po kokios savaites pokyciu i blogaja puse nebus, tai tikrai pirksiu visa thumbup.gif

Nebandziau, galvoju geliuka su juo pasidaryti mirksiukas.gif

tikrai nera uz ka 4u.gif cia as tau turiu dekoti uz tiek galimybiu

o man visai i judros nepanasus, moringos daug malonesnis ir priimtinesnis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 12, 00:05)
oi, ir man nesamone su veidu  g.gif gerai, kad bent , atrodo, karsciai pas mus pasibaige. tos kelios savaites pirties, kaip Satura pavadino smile.gif, tikrai nepatiko odai, jautes.
dar plius tas menesio metas (PM).
plius pradejau gert moli, sumazinau saldumynu kieki, visai atsisakiau glicerino ir alieju (kolkas), labai tikiuosi pagerejimo artimoj ateity smile.gif


o kodel atsisakyt alieju?
Atsakyti
Laba diena,

Būtų įdomi nuomonė apie HERBATINTN plaukų dažų sudėtį.

http://www.naturalis...-HERBATINT.html

Sudėtis:

laureth-5, propylene glycol, aqua, PEG-2 oleamine, ethanolamine, p- phenylenediamine, aloe barbadesis extract, PEG- 75 meadowfoam oil, echinacea angustifolia extract, 2-amino 3 hydrohypiridine, betula alba leaf extract, hamemelis virginiana extract, p-m aminophenol, 4- chlororesorcinol, sodium metabisulfite, tetrasodium EDTA, cetrimonium chloride.
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 11, 20:36)
agnuta, kur sakei Argital veido scrubui atitikmuo yra, gali pakartoti gamintoją ir pasakyti, kokia spalva jo užsitepus ant veido? Ar tai toks pusiau nematomas kaip Argital, ar užsikloja spalva labai aiškiai?  4u.gif


Alva, jis toks pilkšvas rusvas kažkoks, dabar nelabai jau ir pamenu. Spalva nėra taip, kad visiškai aiškiai užsiklotų, aišku, daugiau pusiau nematomas, jei ne per storiausiai tepi. Aš kai Argital užsitepiau aną kartą, man iškart buvo asociacija su šituo, ypač tekstūros prasme (poveikio dėl savo nešveitimo taip pat).
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 07 12, 10:11)
Nebandziau, galvoju geliuka su juo pasidaryti mirksiukas.gif

o man visai i judros nepanasus, moringos daug malonesnis ir priimtinesnis ax.gif


eglute82, tikrai nėra už ką 4u.gif Koks bus geliuko receptas? smile.gif

moringos tikrai švelnesnės, man asociacija su judra buvo drinks_cheers.gif Nors maniau, kad beveik zefyrais kvepės biggrin.gif


QUOTE(Džiaugsmoji diena @ 2010 07 12, 11:27)
Būtų įdomi nuomonė apie HERBATINTN plaukų dažų sudėtį.


bloga ta sudėtis smile.gif

QUOTE(agnuta @ 2010 07 12, 11:27)


pasižymiu, reikės bandyti, kai Argital pabaigsiu 4u.gif O valo jis kaip? Taip pat kaip Argitalio? biggrin.gif
Atsakyti
Ką jūs naudojat mėnėsinių skausmams mažinti? Šiandien turėjau garbės dėl jų ir ligoninėj pabuvoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 12, 10:55)
išvada: panos, jei norit saviškius pervesti ant natūralių priemonių, tai rinkitės būtent šitą firmą.


drinks_cheers.gif jau buvau gyrus jų skutimosi putas. šiuo aspektu labai geras pasirinkimas ax.gif
Atsakyti
Turiu pagirti žaliąją citriną. Tikrai puiki priemonė nuo prakaito kvapo. Naudoju jau kokią savaitę. Labai džiaugiuosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myself: 12 liepos 2010 - 11:44
QUOTE(Satura @ 2010 07 12, 12:34)
pasižymiu, reikės bandyti, kai Argital pabaigsiu  4u.gif O valo jis kaip? Taip pat kaip Argitalio? biggrin.gif


Aš Argital vieno taip ir nebandžiau po tavo atsiliepimų, iškart eksperimentavau su AHA, bet manau, kad panašiai biggrin.gif Man pačios susimakaluota molio kaukė kur kas geriau valo.

Atsakyti