Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

tada šiandien vakare ar ryt nufotografuosiu, bandysiu pagauti tą spalvą ir būvį drinks_cheers.gif Aišku, ne viskas vakar taip tragiškai nesisekė. Pasigaminau veidui aliejų mišinį atostogoms ir saulei, tai likau labai patenkinta: vanilės, nerolio eliksyrai, kamelijų, ryžių aliejus, tucuma, cupuacu sviestai, kreminis sviestmedžio sviestas, buriti, morkų ir šaltalankių aliejai. Niekuo nekvėpinau, vistiek neroliu kvepia. Oda lieka aksominė - likutį ant kaklo ir dekoltė susitepiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 21, 09:57)
tada šiandien vakare ar ryt nufotografuosiu, bandysiu pagauti tą spalvą ir būvį  drinks_cheers.gif Aišku, ne viskas vakar taip tragiškai nesisekė. Pasigaminau veidui aliejų mišinį atostogoms ir saulei, tai likau labai patenkinta: vanilės, nerolio eliksyrai, kamelijų, ryžių aliejus, tucuma, cupuacu sviestai, kreminis sviestmedžio sviestas, buriti, morkų ir šaltalankių aliejai. Niekuo nekvėpinau, vistiek neroliu kvepia. Oda lieka aksominė - likutį ant kaklo ir dekoltė susitepiau  wub.gif

ar šie aliejai iš AZ?
ne per riebus bus su sviestais mišinukas? ax.gif
lauksim nuotraukų bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
aha, pirkti iš AZ. Ryžių aliejaus pyliau vos mažytį šlakelį, sviestų po kelis gramus, nes jie turi muilo neįveikiamų medžiagų. Visi jie parinkti kaip saugantys drėgmę, padedantys susitvarkyti su saulės spinduliais, pailginantys įdegį - žodžiu, iš tos serijos. Buriti panašus į šaltalankius - panašios spalvos ir irgi skirtas saulės produktams smile.gif

nemanau, kad nuo tiek sviestų bus per riebu, nes tepasi mišinys kaip aksomas, kadangi bazė yra marulos ir kamelijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 21, 09:41)
eksperimentas kainavo apie 30 litų. Ir ką, dabar ramu biggrin.gif

thumbup.gif uoj kaip viska graziai papasakojai- na tai kas, kad nelabai, bet kiek ispudziu biggrin.gif , kokia patirtis!!!

QUOTE(Satura @ 2010 07 21, 09:57)
Pasigaminau veidui aliejų mišinį atostogoms ir saulei, tai likau labai patenkinta: vanilės, nerolio eliksyrai, kamelijų, ryžių aliejus, tucuma, cupuacu sviestai, kreminis sviestmedžio sviestas, buriti, morkų ir šaltalankių aliejai. Niekuo nekvėpinau, vistiek neroliu kvepia. Oda lieka aksominė - likutį ant kaklo ir dekoltė susitepiau  wub.gif

Kaip skaniai cia wub.gif

Del tu poru uzsikisusiu- tai as bent vadinu ta reiskini tada, kai matau poras - tikraja ta zodzio prasme -matau- ir viduje ten nera svaru. Kosmetologes poru uzsikimsima vadina kitaip- tai gal todel ir sako, kad aliejai nekemsa poru. Nekemsa, nes jau kai uzkemsa, tai inkstirai, spuogai ir pan. iskyla- bet tiesiog nesvarios pasidaro- kaip cia issireikst nezinau...
Ar jus ta poru uzsikimsima kitaip vadinat?

Del matuokliu biggrin.gif . Vakar likimas i Rimi nenubloske, bet uztai velai vakare nubloske i Maxima biggrin.gif trumpam, tai zinokites kokie grazus Jamie Ovilerio yra rolleyes.gif - salotiniai tokie sauksteliai, is abieju pusiu kauseliai, ant koteliu J.Oliver brendas biggrin.gif , jei kam aktualu- nu nuostabuciai tokie, kainuoja 17 lt. As mat turiu visas jo knygas( pridovanojo cia kelis metus is eiles per Kaledas doh.gif ) , tai pasideciau sau firminius matuoklelius salia rolleyes.gif biggrin.gif

Dabar papasakosiu...
Griztu namo, MB dubenyje uzsimerkes savo bridziokus ir pastates duso kabinoje , salia dubens atspekit kas padeta blink.gif ? As vos infarkto negavau - DG MUILAS is mano muilinytes swoon.gif
mad.gif kad islekiau is vonios!!!!! It ragana ant sluotos- KODEL ten guli tas muilas?? Mintyse - jetus, skalbt prades man su DG muilais - na taip, jis toks naturalios spalvos, manau sau, gal kiek kaip vyrui ir panasu i ukini muila doh.gif .Zodziu is pykcio besusprogą buvau!!
O jis sako- muilas? tas is muilines? As -taaaip, is muilines!!! Tai sako nepadejau i vieta, labai gerai su juo maudytis, kuna taip gerai nuplauna, net slidus lieka....
karsta.gif
Tai ka gi- irasome MB i DG muilu myletoju bureli biggrin.gif !
P.S. Vistiek paburbejau- sakau, taip-labai gerai ir as dabar maudausi, bet ji reikia labai taupiai naudoti, nes taip sau paprastai negausi! Uzsakyti yra, bet turime taupiai naudoti - man zinokit gaila tu muilu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 21 liepos 2010 - 09:34
Tiek pricitavau ir viskas išsitrynė doh.gif

Kažkas klausė, kokį balzamą pamėginti - siūlau Lavera "Basis sensitiv" 4u.gif

Tekila, kiek teko lyginti, Biotekoje Laveros kainos yra geriausios Lietuvoje 4u.gif

Satura, kad mano levandos yra "Mėtos" sad.gif Nedrąsu tepti ant odos gryną... Gal geriau Monicos niauoliais? Arbatmedžių neturiu...

Dėl Madaros, kvapai pasikeitę lyginant su pirminėmis pakuotėmis, kai tik atsirado ši kosmetika. Į gerąją pusę smile.gif Tokie bananiniai arba visai neutralūs, priklauso nuo produkto. Man labai labai patinka, manau net jautriausiai uoslei "sueitų".

Dėl tavo shikakinio šampūno tai hihihi.gif Aš tai neseniai mėginau tokį daiktą iš Dr. Bronner su shikakai, sertifikuotas BDIH:

user posted image

Rašo, kad tinka visam kūnui ir plaukams, tai viskam ir panaudojau smile.gif Kūną labai fainai nuprausė, o plaukus tai taip įdomiai... Putoja labai gerai, švelni puta tokia, bet su vandeniu kai plauni, plaukai kaip stagarai būna... Išplovė švariai, plaukai buvo laabai dideli biggrin.gif Bet labai keisti liečiant. Manau, kad trumpaplaukėms būtų gerai, kurios mėgsta šukuosenas formuoti. Juo išsiplovus plaukai lengvai paklūsta formavimui ir būna purūs nuo šaknų ax.gif Tokie įspūdžiai po vieno karto.

Jei kas norėsit pabandyti, užeikit į Bioteką, duosim mėginėlių mirksiukas.gif Šiaip 354 ml buteliukas kainuoja 45 Lt, yra kelių kvapų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 21 liepos 2010 - 09:52
QUOTE(Satura @ 2010 07 21, 06:42)
nes esu radusi, kad sintetika. O šitam ingredientui pagaminti yra naudojamas nebepamenu koks chemikalas, kuris lėktuvų variklius nuo korozijos saugo ir dar gali dirginti akis. Bet manau, kad bet kuris putoklis iš principo dirgintų akis smile.gif



bet jis labai daznas tuose musu naudojamuose sampunuose g.gif tas as buvau isitikinus, kad visuotinai leidziamas smile.gif
as lyg kazka irgi negero buvau radus, bet kai pamaciau, kad visi naudoja, dar perskaiciau, kad jis susvelnina kitu putokliu sampune poveiki, tai itraukiau i leistinu sarasa smile.gif

einu skaityt apie Tavo nuotykius su sampnu, as irgi siandien arba ryt bandysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 21, 09:49)
Satura, kad mano levandos yra "Mėtos" sad.gif Nedrąsu tepti ant odos gryną... Gal geriau Monicos niauoliais? Arbatmedžių neturiu...

Dėl Madaros, kvapai pasikeitę lyginant su pirminėmis pakuotėmis, kai tik atsirado ši kosmetika. Į gerąją pusę smile.gif Tokie bananiniai arba visai neutralūs, priklauso nuo produkto.


prie tokių reakcijų tepčiau ir Mėtos. Levandos nėra super brangios, gal labai ten ko neprimaklina? g.gif Bandyk ir niaulį. Viską bandyk. Tik ne lašais į dušo želę ar vonią. Pati siaubingai tinstu nuo įkandimų, gintis turiu nuo niežėjimų, tai man efektyviausia naudoti EA greitai ir tiesiai ant odos. Beje, sako, dar ir bazilikai nuo uodų padeda - tiesiog nusipirkti kuokštą turguje, lapus sutrinti ir pasitepti ta mase. Bet pati nebandžiau sad.gif

gal reiks Madara kada pasidomėti tada irgi drinks_cheers.gif

Diva:), o kas pagal kosmetologes yra porų užsikimšimas, nesupratau. Aš galvoju taip, kaip tu drinks_cheers.gif

dėl DG muilo būčiau smūgį gavusi lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
tai va ir as likau nesupratus del kosmetologes...tai pagal ja man kemsasi inkstirai ir plius senos lalsteles susistagareja ir pasidaro rausvi gumbuliukai
Papildyta:
satura prajuokinai iki asaru lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ne viena nebandet nukopijuoti sito recepto? biggrin.gif
labai skaniai skamba.. prisiziurejau paprastu zmoniu pagyrimu, koks malonus sitas kremas, kaip drekina gerai. Tai labai idomu pasidare, gal galima pasidaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 07 21, 11:19)
tai va ir as likau nesupratus del kosmetologes...tai pagal ja man kemsasi inkstirai ir plius senos lalsteles susistagareja ir pasidaro rausvi gumbuliukai

Kai jau uzsikisa, tai spaudi ir yra ka isspaust- paprastais zodziais kalbant, kai ilgainiui lenda spuogai, inkstirai.Man pvz. niekada ant zandu nebuna jokiu spuogu ir jokiu inkstiru- tai arba as issivalau, kol dar ne velu, arba negaliu sakyti, kad uzsikimse jos g.gif As pvz. matau jas, bet galiu spaust kiek noriu- niekas ten neiseina lauk- tik tas nesvarumas matosi. Kai mes pritepam daug kremo ar aliejaus (cia tik viena is priezasciu) , tai jos pajuoduoja, o juoduoja ne nuo kazkokios nesvaros, o nuo reakcijos su deguonimi. As gi mokiausi cia visko, bet jau pamirsus labai- tai taip is bendro issilavinimo biggrin.gif manau , kad kosmetologes nelaiko uzsikimsimu jau ta kaip mes sakom- matoma pora....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 21 liepos 2010 - 10:56
QUOTE(pilveliukas @ 2010 07 21, 10:19)
satura prajuokinai iki asaru lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


smagu, kad nuotaiką pakėliau 4u.gif Negi dabar verksi cool.gif

QUOTE(Dolphin @ 2010 07 21, 10:29)
prisiziurejau paprastu zmoniu pagyrimu, koks malonus sitas kremas, kaip drekina gerai. Tai labai idomu pasidare, gal galima pasidaryt smile.gif


gali, aišku. O kokia tavo oda? Nes įeina avižos ir vienas riebiausių alyvuogių aliejus g.gif

Diva:), na aš irgi suprantu, kad poros užsikimšę tada, kai jos su turiniu. O kai be turinio, tai galima tik apie jų dydį (tinka/nepatinka) diskutuoti, bet jos švarios, neužsikimšę drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 21, 07:41)
žodžiu taip, Ugvilės išgirtas Shikakai šampūnas buvo gaminamas


labai geras ir idomus pasakojimas. juokingas, zinoma, bet labiau gaila man medziagu ir pastangu biggrin.gif
man tai iskart idomu, kodel taip gavos? smile.gif ar taip ir turejo?

shikakai, kaip ir visi kiti mano turimi indiskieji milteliai dulka drinks_cheers.gif bet normaliai taip g.gif gal labai energingai dirbi? biggrin.gif

idomu, o kodel ju tiek daug i ta sampuna ieina? gal jie ir yra pagrindas sampuno, nes shikakai, kaip ir muilo riesutai, gali buti vieni naudojami plauku trinkimui. bet tada labai sunku uzkonservuoti toki sampuna. geriau jau uzsimaisyt kiekv kartui g.gif


QUOTE(Satura @ 2010 07 21, 07:57)
Pasigaminau veidui aliejų mišinį atostogoms ir saulei, tai likau labai patenkinta:


sudetis karaliska wub.gif wub.gif

Diva:), kaip smagu! vos ne iki asaru mane sujaudinai biggrin.gif ko jusu vyrai tokie supratingi, o mano - ne?! lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 21 liepos 2010 - 11:37