Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

na va o as siandien ieskojau campaku pomados tai pirkdma papuoliau ant kosmetloes, na ta pradejo klausineti kam kas del ko smile.gif sakau negaliu alieju naudoti veiduj nes lyg kemsa poras lyg alergija ir t.t. tai ji net akis isverte ir man antrina aliejai negali kimsti poru niekaip tiesiog nemokam ju naudoti temti ant dregnos odos ir t.t. bet svarbiausia is kur tos uzsikise poros tai nuo senu lasteliu sudziuvusiu kurias aliejus apvelka apvalkaliuku uz tai toks vaizdas, naudojant aliejus reikia daznai pasveisti veiduka kad nuimti senas lasteles g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 07 20, 21:44)
Merginos, ka tepti nuo issutimo? Gal koki alieju  g.gif  siaip nelabai isivaizduoju...

Geriausia būtų kažkas su cinku, dar medetkų fitoliu ar nuoviru pateplioti, kad odą nuraminti.
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 20, 22:26)
ir "Lauralep" miltelius skystam muilui pasidaryti - bandysiu smile.gif

Kokia jų kaina? mirksiukas.gif

QUOTE(agnuta @ 2010 07 20, 22:35)
Parašyk išbandžius, kaip tau jie. Ir pradžiai pamėgink pilti mažiau vandens, nei tas kiekis skirtas. Man gavosi toks muilinas vanduo, visiškas skystalėlis, kad normaliai nusiplaut rankas, reikia nemažo kiekio, ir dar terlionės daug, nes man kažkaip nebesimpomuoja iš buteliuko su dozatoriumi doh.gif Žodžiu, daugiau nepirkčiau rolleyes.gif

agnuta, o su paprastu buteliuku su dozatoriumi bandei ar tokiu kaip Madaros putų? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 20 liepos 2010 - 21:40
QUOTE(ernesin @ 2010 07 20, 22:39)
Kokia jų kaina? mirksiukas.gif
agnuta, o su paprastu buteliuku su dozatoriumi bandei ar tokiu kaip Madaros putų? rolleyes.gif


be nuolaidos kažkas apie 10 Lt berods g.gif

su paprastu nuo skysto muilo, bet gal visai gerą idėją pametėjai, reiktų su tokiu išbandyt, gal padarytų putą ir normaliai gautųsi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 07 20, 22:35)
Parašyk išbandžius, kaip tau jie. Ir pradžiai pamėgink pilti mažiau vandens, nei tas kiekis skirtas. Man gavosi toks muilinas vanduo, visiškas skystalėlis, kad normaliai nusiplaut rankas, reikia nemažo kiekio, ir dar terlionės daug, nes man kažkaip nebesimpomuoja iš buteliuko su dozatoriumi doh.gif Žodžiu, daugiau nepirkčiau rolleyes.gif


Ok, ačiū už patarimą - bandysiu ant mažiau vandens smile.gif Ir galvoju daryt per du kartus, nes nesinori ilgai laikyti padaryto (para, kad sunaudoti per du mėnesius, o kiekis viso pakelio - ant 500 ml.).
Papildyta:
QUOTE(agnuta @ 2010 07 20, 22:43)
be nuolaidos kažkas apie 10 Lt berods g.gif

su paprastu nuo skysto muilo, bet gal visai gerą idėją pametėjai, reiktų su tokiu išbandyt, gal padarytų putą ir normaliai gautųsi bigsmile.gif


Ajajai.... Kaip ti išmečiau nuo plaukų putų tokį buteliuką, tai dabar nieko panašaus neturiu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
O, gerai, kad priminet. Turiu gi tokius saukstelius, net nezinau is kur; lyg prideti prie kazkokio pirkinio buvo. O kazin jais tiksliai galima atmatuoti??
Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2010 07 20, 17:52)
nors Satura gali prikibti prie cocamydopropyl betaine lotuliukas.gif


kodel?
Papildyta:
QUOTE(agnuta @ 2010 07 20, 20:43)
be nuolaidos kažkas apie 10 Lt berods g.gif

su paprastu nuo skysto muilo, bet gal visai gerą idėją pametėjai, reiktų su tokiu išbandyt, gal padarytų putą ir normaliai gautųsi bigsmile.gif


jei skystaliukas, tai tikrai kaip tik is putas darancio buteliuko naudot drinks_cheers.gif
bet turi buti be maziausiu daleliu, nes susigadins buteliukas (uzsikemsa tinkleliai)
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 21, 02:12)
kodel?

Nelabai pamenu, tegul pati prisipažįsta lotuliukas.gif Man su šiuo ingridientu viskas puikiai tinka smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif

skaitinėju šią temą ir labai įdomių dalykų sužinau. Tik dabar supratau, kokią "natūralią" kosmetiką naudoju doh.gif Kadangi noriu atstatyti savo plaukus, tai ir domiuosi apie plaukų priežiūrą. Dėl šampūno jau žinau kokį nusipirkti, o kokį balzamą ir aliejų plaukų galams parekomenduotumėte? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 20, 18:52)
Gera, nors Satura gali prikibti prie cocamydopropyl betaine lotuliukas.gif


nes esu radusi, kad sintetika. O šitam ingredientui pagaminti yra naudojamas nebepamenu koks chemikalas, kuris lėktuvų variklius nuo korozijos saugo ir dar gali dirginti akis. Bet manau, kad bet kuris putoklis iš principo dirgintų akis smile.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 20, 21:22)
Kaip norėčiau, kad Madara būtų lietuviška kosmetika. Tada dar labiau ją pamėgčiau iš principo smile.gif

Tepuosi ir alavijais, į dušo gelį levandų EA palašinau, o vakar mirkau vonioj su šalavijų EA, na nors psichologiškai lengviau po tokių procedūrų..


o kvapai bent kiek pasikeitė jos? ax.gif

sorry, neteisingai tu darai sad.gif Po tokios "pagalbos" ir man nepalengvėtų doh.gif Imk levandų, arbatmedžio EA ir pilk tiesiai ant sukąstos vietos. Keli lašiukai į dušo želę ar vonioje nepagelbės 4u.gif


panos, susikaupsiu ir parašysiu enciklopedinį pavyzdį, kaip vakar šampūną gaminau doh.gif lotuliukas.gif Jeigu kas jaučiasi prastai, kad kažkas nesusijungia, tai papasakosiu, kas man išėjo su receptu, kuriame viską tereikėjo sumaišyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2010 07 21, 08:34)
Sveikos, merginos  4u.gif

skaitinėju šią temą ir labai įdomių dalykų sužinau. Tik dabar supratau, kokią "natūralią" kosmetiką naudoju  doh.gif Kadangi noriu atstatyti savo plaukus, tai ir domiuosi apie plaukų priežiūrą. Dėl šampūno jau žinau kokį nusipirkti, o kokį balzamą ir aliejų plaukų galams parekomenduotumėte?  4u.gif


manau, kad kokosu, alyvuogiu ar jojobos aliejus tikrai nepamaisytu. ne tik plauku galams, bet ir patiems plaukams butu gerai wink.gif
Atsakyti
žodžiu taip, Ugvilės išgirtas Shikakai šampūnas buvo gaminamas pagal šį Aroma Zone receptą, kuris, be kita ko, buvo pasirinktas kaip paprastas (jokių ištraukų gaminimų, jokių virimų - tereikia ingredientus sumaišyti), plius, žaliavų įvairumas protu suvokiamas, o jos ir pačios gana integralios, t.y. shikakai galima panaudoti kaukėms, inuliną - į kremus.

plius, reikėjo nusipirkti vos vieną putoklį ir to nedaug. Na, išskaičiavimas aiškus, plius Ugvilės rekomendacijos cool.gif

pirmas susidūrimas su shikakai milteliais praėjo gan nesklandžiai. Visos, kas nori turėti reikalų su tuo, nuspirkit respiratorių - ar AZ, ar vaistinėje. Jie lakūs, dulka. Užteko vos vos kvėptelėti, tai taip užsikosėjau, kaip kokia astmininkė doh.gif

na bet atsisvėriau kiek reikia, atsimatavau rozmarinų hidrolatą, supyliau ir sumaišiau. Atkreipiu dėmesį, kad miltelių reikia 38 proc., o hidrolato - virš 47 proc. Gavosi, hm, tokia gana standoka masė, tarsi purvo kaukė, tik dar kietoka. Sudėjau inuliną, pribaigiau skystą šilką ir dar teko dapilti AN jūros šilko.

atskirai rekomenduoto kvapiojo ekstrakto nepirkau, ir taip turiu kelis, tai nusprendžiau pilti skaniausią - vyšnių. Vėlgi - jo reikėjo 110 lašų. Aš dedu šilkus, pilu vyšnias ir naiviai tikiuosi, kad man viskas atsiskies - kur tau biggrin.gif Tų pačių vyšnių irgi liko vos ant buteliuko galo, o rozmarinų hidrolato kvapo (fui, kaip aš jo dabartiniu metu nemėgstu...) vistiek nepermušė...

masė man atrodė vistiek per standi, todėl nutariau ją įveikti su GSE. Išvada - GSE skystina ten, kur nereikia. O kur reikia - nieko nedaro tongue.gif

gavosi man tokia katino kakos (o kačiukui akivaizdžiai su viduriais negerai) spalvos masė, kuri niekaip nenorėjo lįsti į buteliuką-burbuliuką. Žinokit sėdžiu, su ledų pagaliuku tą masę kabinu ir į butelį talpinu, o juokas ima nerealiai bigsmile.gif Kažkaip pridėjau, užsukau pompą. Iš pradžių suabejojau, ar pompuos, paspaudžiau kelis kartus - eina, pompos vamzdelis gan platus, ir sužiaugčiojau: vaizdas grynai tarsi per žarną jos turinys lauk keliautų doh.gif lotuliukas.gif

na betgi viską galima atleisti, jei efektas geras. Sušlapinu plaukus, uždedu "šampūno" ant viršugalvio. Ir jis pradingsta... Aš vėl dedu, vėl susigeria... Nifiga jis nemuiluoja, kam tas babassu putas dėjau - lieka neaišku. Ir plaukai plovimo metu pastagarėjo. Aišku, kai išsiplovė, tapo švelnučiai. Bet su tokiu kiekio šilko ir inulino ir meškos gaurai būtų kaip pūkelis...

nutariau plaukus išdžiovinti per naktį natūraliai, pažiūrėti, kas bus. Tipo, jei kas, atsikelsiu su pirmaisiais gaidžiais iš ryto, išsiplausiu su OP. Tai aišku, atsikelti taip anksti nesugebėjau, plaukai kažkas tarp plauto ir neplauto, be formos, "nuliūdę". Pas ką plaukai ir taip minkšti ar ploni, norisi stangrumo, šiokio tokio stovėjimo, tai toks variantas netinka...

eksperimentas kainavo apie 30 litų. Ir ką, dabar ramu biggrin.gif
Atsakyti
nežinau net, ar fotografuoti biggrin.gif Nes fono reiktų ne kokių gėlių, o pvz. suplėšytų laikraščių ar ko panašiai biggrin.gif
Atsakyti