Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

QUOTE(shemsa @ 2010 07 20, 17:14)
o kur galima to acorelle dezodoranto isigyti?kazkaip nesu niekur macious tokio?as ne lt gyvenu, tai turbut sunkiai kur rasiu  g.gif


gal siuncia is Lietuvos? siaip paieskok internete ar nera ju atstovu salyje, kurioje gyveni
Papildyta:
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 20, 18:59)
Žirmūnų RIMI Vilniuje dar du tokius komplektėlius palikau biggrin.gif


tuoj nebeliks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sampanines akys: 20 liepos 2010 - 18:01

kaip jum sudetis? as lyg nematau baisiu blogiu g.gif
Sodium bicarbonate, aqua, glycerin, cocamidopropyl detaine, alcohol, krameria triandra, mentha piperita, mentha arvensis, echinacea purpurea, commiphora myrrha, chamomilla recutita, salvia offinalis, xanthan gum, sodium saccharin, sodium benzoate, limonene, Cl 77491
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 07 20, 19:16)
kaip jum sudetis? as lyg nematau baisiu blogiu g.gif
Sodium bicarbonate, aqua, glycerin, cocamidopropyl detaine, alcohol, krameria triandra, mentha piperita, mentha arvensis, echinacea purpurea, commiphora myrrha, chamomilla recutita, salvia offinalis, xanthan gum, sodium saccharin, sodium benzoate, limonene, Cl 77491

Gera, nors Satura gali prikibti prie cocamydopropyl betaine lotuliukas.gif Kas čia tokio, prausiklis koks ar šampūnas? mirksiukas.gif
Atsakyti
cia dantu pasta, pas mama pamaciau ziuriu sudetis lyg nebloga is pirmo zvilgsnio, kelis kart pirkau, bet norejau isitikinti.
va tokia, pavadinimas gal gasdinantis, ji tokios rausvos sleikscios spalvos ir "ypatingo" zoleliu skonio, bet mano akim labai nebloga, vienas vyriskis ja issivales skundesi, kad jau pusvalandis muilo skonis is burnos nedingsta lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 07 20, 20:22)

Siaubingiausia, neskaniausia visų laikų pasta. lotuliukas.gif Ji nuo dantenų kraujavimo?
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 07 20, 20:27)
Siaubingiausia, neskaniausia visų laikų pasta. lotuliukas.gif Ji nuo dantenų kraujavimo?

O jos sudėtis gera? g.gif Nes kiek Paradontax nagrinėjausi tai nieko gero jose..
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 20, 20:32)
O jos sudėtis gera? g.gif Nes kiek Paradontax nagrinėjausi tai nieko gero jose..

Kaip supratau, tai Odora ką tik įdėjo jos sudėtį. Ne tobula, bet ir ne visai tragiška.
Atsakyti
tai cia jos sudeti ir uzrasiau auksciau, yra dar variantas su fluoru, na i ji tai jau kaip kieno poziuris smile.gif
FruitSalad pazistama reakcija biggrin.gif ji tipo tinka tiem kas linke i porodontoze, bet as manau, kad zoleliu kokteilis dar niekam nepamaise, ir sekmingai naudoju, profilaktiskai taip sakant, ypac kai parsisiustos jokios nebelieka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 20 liepos 2010 - 19:37
Merginos, ka tepti nuo issutimo? Gal koki alieju g.gif siaip nelabai isivaizduoju...
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 07 20, 20:37)
tai cia jos sudeti ir uzrasiau auksciau, yra dar variantas su fluoru, na i ji tai jau kaip kieno poziuris smile.gif
FruitSalad pazistama reakcija biggrin.gif ji tipo tinka tiem kas linke i porodontoze, bet as manau, kad zoleliu kokteilis dar niekam nepamaise, ir sekmingai naudoju, profilaktiskai taip sakant, ypac kai parsisiustos jokios nebelieka

Vadinasi tik šios rūšies tuomet tokia sudėtis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 20, 14:56)
Gal dar Biotekoj, bet cia Summer tiksliau pasakytu 4u.gif


Yra yra Biotekoj Laveros visos pastos drinks_cheers.gif Ir ta mėtinė kainuoja 10 Lt smile.gif

Beje, Bioteka gerokai pasipildė Laveros asortimentu, jau yra saulės linija (ir savaiminio įdegio kremas), ir Basis Sensitiv pienelis thumbup.gif Be to, atkeliavo Madara naujienos: šampūnas ir kondicionierius sausiems plaukams, abu paakių kremukai, pienelis makiažui valyti, rankų kremas ir dezodorantas. Kainos įprastinės, kaip ir Douglas'e 4u.gif Tikiuosi, gausim ir likusias naujienas. Kitą mėnesį jau kaip bandysiu viskąą, nesulaukiu smile.gif Kaip norėčiau, kad Madara būtų lietuviška kosmetika. Tada dar labiau ją pamėgčiau iš principo smile.gif

O aš pasiguosiu, kad savaitgalį per išvyką su baidarėm mane nesvietiškai sukando bimbalai doh.gif Purškiausi skystais pesticidais tolka tak , bet vietomis matyt nekliuvo. Sukando taip, kad vienoj vietoj delno dydžio raudonas iškilimas pūpso doh.gif Tepuosi kažkokiu lietuvišku tirpalu su mentoliu ir benzokainu, tikiuosi praeis per kelias dienas. Su natūr priemonėm beviltiška man atrodo sad.gif Tepuosi ir alavijais, į dušo gelį levandų EA palašinau, o vakar mirkau vonioj su šalavijų EA, na nors psichologiškai lengviau po tokių procedūrų... Bjaurūs tie pesticidai (net iš mano timpkių visą elastaną išėdė lotuliukas.gif), bet o ką daryti unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Sky_diver @ 2010 07 20, 21:44)
Merginos, ka tepti nuo issutimo? Gal koki alieju  g.gif  siaip nelabai isivaizduoju...


Kūdikiškus kremukus su cinku smile.gif Pvz. Weleda, Argital, Madara turi tokius. Jei reikia nedidelio kiekio, idealu būtų Weleda mėginuką nusipirkti.
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 20, 22:26)
"Lauralep" miltelius skystam muilui pasidaryti - bandysiu smile.gif


Parašyk išbandžius, kaip tau jie. Ir pradžiai pamėgink pilti mažiau vandens, nei tas kiekis skirtas. Man gavosi toks muilinas vanduo, visiškas skystalėlis, kad normaliai nusiplaut rankas, reikia nemažo kiekio, ir dar terlionės daug, nes man kažkaip nebesimpomuoja iš buteliuko su dozatoriumi doh.gif Žodžiu, daugiau nepirkčiau rolleyes.gif
Atsakyti