Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

QUOTE(supere @ 2010 07 20, 12:02)
Merginos, niekaip neišsirenku Argital kremo- blaškausi tarp rožių ir našlaitės  g.gif Parašykit, kas naudojot ir kokie pastebėjimai, please  4u.gif Mano oda linkusi sausėti

Turiu našlaičių, man padeda nuo pasausėjimų, bet tu ŽaliaŽalia parduotuvėje juk gali pabandymui nedidelį kiekį nusipirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 20, 11:19)
Turiu našlaičių, man padeda nuo pasausėjimų, bet tu ŽaliaŽalia parduotuvėje juk gali pabandymui nedidelį kiekį nusipirkti mirksiukas.gif

Neturi jie našlaičių pabandyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(supere @ 2010 07 20, 12:21)
Neturi jie našlaičių pabandyti  unsure.gif
Kai pirkau turėjo, vadinasi nenori prasukti naujos pakuotės ax.gif Nelabai man jų toks požiūris, nes kai dariausi veido valymą, tai praėmė naują kai norėjau įsigyti pabandymui, o va kas nesidaro to valymo matyt gaili g.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 07 19, 22:51)
kas del dezodoranto tai  drinks_cheers.gif , bet kazkaip sunku atsirinkt kuris geriausia apsaugo is naturaliu nuo prakaito doh.gif

Bent man labai gerai apsaugo Druide bei Acorelle su roziu vandeniu dezikas thumbup.gif pastarojo noriu atsiprasyti, nekaltai nurasiau nes maniau kad nuo jo izbere, pasirodo ne nuo jo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 20, 11:25)
Kai pirkau turėjo, vadinasi nenori prasukti naujos pakuotės ax.gif Nelabai man jų toks požiūris, nes kai dariausi veido valymą, tai praėmė naują kai norėjau įsigyti pabandymui, o va kas nesidaro to valymo matyt gaili g.gif

Tikriausiai doh.gif O nebandei Rožių kremo? Kad palyginti su našlaitėm g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo supere: 20 liepos 2010 - 11:32
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 20, 12:17)
QUOTE(Nidulia @ 2010 07 20, 12:12)


Bet tai nesupratau, nuo ko čia tavo plaukučiai taip...? blink.gif

Beje, kaip putos Madaros patiko? Ar užteko pabandymui? 4u.gif

pamirsau tau padekoti blush2.gif labai patiko putos, tik is pradziu negalejau suprasti, ar jos nuplauna pudra:) labai labai smagios, pirksiu smile.gif 4u.gif
o plaukuciai del dvieju dazymu kirpykloje sintetiniais dazais sad.gif viena karta nudaziau, buvo dar svei ir grazus rudi plaukai, neatlaike spalva, nusiplove, uz 2 savaiciu vel pakatrojau dazyma, va ir supyko mano plaukai sad.gif
dabar jau nebelieciu jie, nusiplovusi vel ruda spalva, tai tokie medaus spalvos, nedazau nei saknu nei nieko, vaikstau pusiau lupta, pusiau skusta, kad tik daugiau nesunervinti plauku, nes visi pabegs nuo manes, reiks peruko smile.gif dabar tokie, kaip avarate, nors nelabai matosi, nes susirisusi as juos ten smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 20 liepos 2010 - 11:33
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 20, 12:37)
Dėkot tai nebereikia wink.gif
Emm, man tai nekilo minčių, kad pudros nenuplauna...  g.gif
Per visą ilgį bjauru dažyti... Šaknis tai dar dar  unsure.gif

aha, o man reikejo per visa ilgi dazyti rudai, kad sviesius uzdazyti ir sulyginti su mano naturaliai ataugusiais plaukais, tai va ir prisidirbau sad.gif na nieko, as palauksiu smile.gif
Po savaitgalio pagerintos aliejines kaukes, issiplovus galva, kazkodel jie ir padrode man visa :grazuma" aiskiai pamaciau nuo kartos vietos nebegyvas plaukas. Kazkaip nesupratau bajerio, toks jausmas, kad aliejine kauke ne suglotnino kudlas, o dar blogiau padare, tirejau narplioti rankomis plaukus, nors po plovimo dejau kondicionieriu, nesuprantu kas cia kaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(supere @ 2010 07 20, 12:31)
Tikriausiai  doh.gif O nebandei Rožių kremo? Kad palyginti su našlaitėm  g.gif

Ne
Atsakyti
kokia LT perkama dantu pasta galetumete parekomenduoti, ziurejau aloe dent kur visos isgyre, bet brangi ji 20lt, noreciau pigesnes, ar noriu neimanomo
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 07 20, 14:42)
kokia LT perkama dantu pasta galetumete parekomenduoti, ziurejau aloe dent kur visos isgyre, bet brangi ji 20lt, noreciau pigesnes, ar noriu neimanomo


Iš savo pusės pasiūlyčiau Lavera basis sensitive mėtinę. Kaina 12 lt. berods - gera, tradicinė, pakankamai putojanti mėtų skonio pasta. Aš ja labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 20, 14:47)
Iš savo pusės pasiūlyčiau Lavera basis sensitive mėtinę. Kaina 12 lt. berods - gera, tradicinė, pakankamai putojanti mėtų skonio pasta. Aš ja labai patenkinta smile.gif

Prisidedu prie pagyrų smile.gif
Atsakyti
lavera sia esu ismeginu, bet as siunciausi tai turbut jos europos pc galima rasti?
Atsakyti