Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

QUOTE(ernesin @ 2010 07 20, 01:19)
Mano irgi pasausėja, ypač blauzdos tiek žiemą tiek vasarą, nu bet puikiai įsigeria mastau.gif Jau net reikia pagalvoti ką čia aš dar naudojusi, nes tiesiog įsimylėjusi šį Natuderm biggrin.gif Logona tropic sviestą, Sante ginknedžio kremą(nes veidui netiko, per riebus buvo biggrin.gif ), kokosus, Alterra visus kūno aliejus, nu ir žinok psio.. prasta tau patarėja, iš lengvesnių nelabai ką žinau ir pasiūlyti blush2.gif Pati paskutinį kartą taikiausi į Florame migdolinį, bet būtent šios rūšies nebuvo pardavime ax.gif Jei iš pigesnių, tai gal Anna Lind verta būtų pamėgint mirksiukas.gif

Mano draugė pas kurią mėginau irgi Natuderm įsimylėjusi, tiek kūno losjoną, tiek rankų (berods g.gif) kremą, tai dabar liepė pylinguot kojas ir vėl ateiti pas ją teptis biggrin.gif Aliejai tai man labai tinka, bet atsibosta kasdien su jais terliotis.
O kur Anna Lind būna pirkt?
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 07 20, 01:28)
O kur Anna Lind būna pirkt?

Vilniuje tai BioSaloje.
Mačiau tiesa dar Mindaugo Maximoje atsiradę, tai gal ir Klaipėdoje būtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 07 20, 00:46)
Merginos, prašau, patarkit kokį lengvą, dėkinantį kūno losjoną, kad gerai į odą įsigertų ir nekainuotų labai brangiai blush2.gif


Pabandyk Lavera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2010 07 19, 19:02)
Aš pamenu kai tik šioj temoj pradėjau lankytis, tai irgi panašius klausimus uždavinėjau nervindama senbuves biggrin.gif 


tikrai nepamenu, matyt, nenervinai biggrin.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 07 19, 19:36)
Man tas pats buvo, pamenu ant Katučio labiausiai supykau ir kokiu porą mėnesių nesilankiau lotuliukas.gif


oi oi blink.gif O man tu visad patikai tongue.gif biggrin.gif

QUOTE(shemsa @ 2010 07 19, 21:51)
kas del dezodoranto tai  drinks_cheers.gif , bet kazkaip sunku atsirinkt kuris geriausia apsaugo is naturaliu nuo prakaito doh.gif


merginos patarė Acorelle rožių, bet matyt nuorodą praleidai pro akis - jis kaip ir efektyviausias būtų smile.gif Berods dar Madara deo nieko. Kažkaip nepamenu, kokį Prancūzijoje galima įsigyti efektyvų, bet su tuo efektyvumu kai kiekvienai taip skirtingai, tai nežinau, ar patiktų.

tikrai išbandyk laimą - mažiausia investicija, o jis tikrai efektyvus. Man irgi kartais nuo jo paniežti, jei tepu kasdien ir po kelis kartus, bet jei kartą ryte, tai gerai.

QUOTE(Honey @ 2010 07 20, 00:13)
ernesin, o kokius dar mėginai, kurie tau greit įsigerdavo?


sakyčiau, kad Argital losjonas, bet jis bus brangokas sad.gif


apsipirkau AZ, gaminsiu šampūną artimiausiom dienom. Išsitraukiu 150 ml buteliuką ir milžinišką pompą jam iš dėžės, čia vos nenukritau doh.gif lotuliukas.gif Iš pradžių nesupratau, kaip taip galėjau apsižioplint ir tokių gabaritų (kokius triskart ilgesnę) pompą paimti?? unsure.gif Bet tokiems kaip aš net paveiksliuką įdėjo, kurioje vietoje pompos kotelį reikia nupjauti, kad tilptų į tą plastmasinį burbulą-butelį cool.gif Žodžiu, viskas gerai, užsisuko, beliko tik turiniu užpildyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 20, 10:09)
į tą plastmasinį burbulą-butelį cool.gif Žodžiu, viskas gerai, užsisuko, beliko tik turiniu užpildyti biggrin.gif

Kas per buteliukas-burbuliukas? ax.gif
Atsakyti
va toksai:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 07 20, 00:46)

Man tai labai patiko Alverde su alyvuogėm ir alaviju, berods. O pats geriausias tai iš Nimfali, kūno pienelis su eko.arganu user posted image tiesa, jo kaina labai didelė, bet dabar juk akcija yra, o gal dar būtų su besibaigiančiu galiojimu, nes aš būtent tokį ir pirkau - pigiau grybo, bet viskas su juo tvarkoj. O ir apsimoka pirkti, manau, nes reikia tai laaabai nedaug
Atsakyti
O kokia įprasta Druide šampūnų kaina be nuolaidos? Ožkų, purity ir pan.? Neatidaro man jų puslapio (ar tik man čia? g.gif )... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 20, 11:49)
O kokia įprasta Druide šampūnų kaina be nuolaidos? Ožkų, purity ir pan.? Neatidaro man jų puslapio (ar tik man čia?  g.gif )... smile.gif

iprastai 55lt smile.gif man atodaro, katik narsiau smile.gif
Atsakyti
Merginos, niekaip neišsirenku Argital kremo- blaškausi tarp rožių ir našlaitės g.gif Parašykit, kas naudojot ir kokie pastebėjimai, please 4u.gif Mano oda linkusi sausėti
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 19, 23:23)
Purity smile.gif
Papildyta:
Nidulia, matau esi online. 4u.gif Gal gali primint, ka rasei apie blakstienu tuso atnaujinima? Degtines ilasini ar kaip ten? Padeda nuo sutirstejimo?

spirito, degtines ilasinu kokius 4-5 lasus, ismakaluoju sepeteliu ir uzsukus palieku bent 10-ciai minuciu smile.gif

as jau nekisu cia savo trigrasio, nes per darbus vos speju skaityti jusu prirasymus smile.gif
Labai patiko laveros mango sampunas, ko gero labiausiai putojantis is visu mano turetu, o tureta ju tikrai nemazai smile.gif
As labai pikta ir nuliudusi, nes po atostogu mano plaukai nususe, per pus maziau ir galai sudeginti, issipute. Viska padare dazymas, kuomet du kartus daziau ruda spalva, kad sulyginti su savo natyralia ir atsiauginti neskausmingai, nesvieciant pauksciu takui, nes nebenoriu daugiau sviesinti. Tai va, mano gero pusmecio darbas su naturaliomis priemonemis nuejo suniui ant uodegos, todel net nerasiau cia nieko, kadangi buvau ziauriai pikta ant saves ir ant viso pasaulio. Dabar po truputi atsigaunu, nukirpineju galus ir toliau viska darau tik su naturaliomis priemonemis, gal po gero pusmecio nusikirps visi sudeginti plaukai. Liudna, nes jau buvo plaukai tikrai puikus, grazus, sveiki ir dideli sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 07 20, 12:12)


Bet tai nesupratau, nuo ko čia tavo plaukučiai taip...? blink.gif

Beje, kaip putos Madaros patiko? Ar užteko pabandymui? 4u.gif
Atsakyti