Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

Merginos, nebepamenu, kurį šampūną gyrėte iš tų dviejų, ar DRUIDE “PURITY” ar DRUIDE „PUR PURE“?

Ir gal būtų kokių atsiliepimų apie DRUIDE 'Leave-in Conditioner' kondicionierių?

http://www.nimfali.l.......d=1&lang=lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myself: 19 liepos 2010 - 20:12
QUOTE(myself @ 2010 07 19, 21:10)
Ir gal būtų kokių atsiliepimų apie DRUIDE 'Leave-in Conditioner' kondicionierių?

http://www.nimfali.l.......d=1&lang=lt


Nusipirkau neseniai aš šį kondicionieriu, naudojau vieną kartą, ant išplautų plaukų, šiek tiek tikrai švelnesni buvo plaukučiai, bet mano sausų kudlų vistiek taip nepridrėkino kiek jiems reikia drėgmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 07 19, 21:10)
Ir gal būtų kokių atsiliepimų apie DRUIDE 'Leave-in Conditioner' kondicionierių?

Esu mažą pakuotę sunaudojusi, kažkokio rezultato nepajutau, tarsi kvepiančiu vandeniu būčiau purškusi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 07 19, 21:10)
Merginos, nebepamenu, kurį šampūną gyrėte iš tų dviejų, ar DRUIDE “PURITY”  ar DRUIDE „PUR PURE“?

Purity smile.gif

QUOTE(shemsa @ 2010 07 19, 22:51)
bet kazkaip sunku atsirinkt kuris geriausia apsaugo is naturaliu nuo prakaito doh.gif

Naturalus nestabdo prakaitavimo, tik su kvapu kovoja smile.gif buvo kalbeta nemazai temose, gali pasivaryti. Arba blog'e paskaityk.
Siaip naujadaras-laimo griezineliais trinti pazastis ir tiek, pati neisbandziusi dar, bet merginos visai neseniai, sioj temoj kalbejo apie ta metoda, tai gyre.
Papildyta:
Nidulia, matau esi online. 4u.gif Gal gali primint, ka rasei apie blakstienu tuso atnaujinima? Degtines ilasini ar kaip ten? Padeda nuo sutirstejimo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 19 liepos 2010 - 22:24
QUOTE(Etama @ 2010 07 19, 23:23)
4u.gif Gal gali primint, ka rasei apie blakstienu tuso atnaujinima? Degtines ilasini ar kaip ten? Padeda nuo sutirstejimo?

Ne manęs klausi, bet atsakysiu: spiritu, degtine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 20, 00:23)
Siaip naujadaras-laimo griezineliais trinti pazastis ir tiek, pati neisbandziusi dar, bet merginos visai neseniai, sioj temoj kalbejo apie ta metoda, tai gyre.

Man tai pamenu netiko laimis, nes niežėjimą sukeldavo, turbūt dėl rūgšties, nors naudodavau tikrai ne iškart po depiliacijos, bet šiaip geras daiktas, gundaus vėl kada nors pabandyt naudot, dar kažkas irgi pamenu rašė, jog negalėjo laimio naudot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ayaan: 19 liepos 2010 - 22:50
QUOTE(ernesin @ 2010 07 19, 23:43)
Ne manęs klausi, bet atsakysiu: spiritu, degtine smile.gif

Dekui thumb_yello.gif o kiek lasinti? Nesugadinsiu idomu tuso, noredama pagerinti? biggrin.gif Nera dar labai baisiai, bet manau galetu buti kiek sviezesnis rolleyes.gif

QUOTE(Ayaan @ 2010 07 19, 23:49)
Man tai pamenu netiko laimis,

Aisku, visko gali buti, mano oda irgi jautresne, tai neatmetu, kad ir man gali erzinti. Bet vien sultis atskiedus gal gerai butu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 20, 00:06)
Dekui thumb_yello.gif o kiek lasinti? Nesugadinsiu idomu tuso, noredama pagerinti? biggrin.gif Nera dar labai baisiai, bet manau galetu buti kiek sviezesnis rolleyes.gif

1-2 lašiukus, vasarą greit išgaruoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, prašau, patarkit kokį lengvą, dėkinantį kūno losjoną, kad gerai į odą įsigertų ir nekainuotų labai brangiai blush2.gif Bandžiau Natuderm su alyvuogėmis, bet reik laaaabai ilgai trint. Dar šiandien Sarmoje žiūrėjau Madaros drėkinantį, bet kad brangokas truputį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 07 20, 00:46)
Bandžiau Natuderm su alyvuogėmis, bet reik laaaabai ilgai trint.

Tikrai g.gif Tada reiškiasi skirtinga odos struktūra pas kiekvieną gali būti, ar kaip čia išsireikšti, nes man jis vienas iš greičiausiai įsigeriančių.
Atsakyti
ernesin, o kokius dar mėginai, kurie tau greit įsigerdavo? Natuderm bandžiau ant kojų (kur pas mane labai sausa nuolatos), tai beveik visai nesigėrė, bet gal čia mano odos kaltė, o ne kremo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 07 20, 01:13)
ernesin, o kokius dar mėginai, kurie tau greit įsigerdavo? Natuderm bandžiau ant kojų (kur pas mane labai sausa nuolatos), tai beveik visai nesigėrė, bet gal čia mano odos kaltė, o ne kremo ax.gif

Mano irgi pasausėja, ypač blauzdos tiek žiemą tiek vasarą, nu bet puikiai įsigeria mastau.gif Jau net reikia pagalvoti ką čia aš dar naudojusi, nes tiesiog įsimylėjusi šį Natuderm biggrin.gif Logona tropic sviestą, Sante ginknedžio kremą(nes veidui netiko, per riebus buvo biggrin.gif ), kokosus, Alterra visus kūno aliejus, nu ir žinok psio.. prasta tau patarėja, iš lengvesnių nelabai ką žinau ir pasiūlyti blush2.gif Pati paskutinį kartą taikiausi į Florame migdolinį, bet būtent šios rūšies nebuvo pardavime ax.gif Jei iš pigesnių, tai gal Anna Lind verta būtų pamėgint mirksiukas.gif
Atsakyti