Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

QUOTE(shemsa @ 2010 07 19, 09:31)
as tik klausiau kuris is siu yra blogesnis  4u.gif


pateikei savo pasirinkimą ir klausi, ką tau geriau tepti - aliuminį ar naftos produktą? Tai ir sakoma, abu blogi. Nesuprantu, kas dar neaišku. Pirmame poste yra visos blogos medžiagos surašytos, net ir nesiorientuojančios sudėtyse pirmiausiai gali nueiti ten ir pasiskaityti. Jei atsakymai netenkina, tai yra daug galimybių susirasti info pačiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 07 19, 10:35)
Planuoju daryti varnalesu istrauka is milteliu. Aliejaus imsiu 50 ml., o milteliai supakuoti po 20 g. Tai kiek man tu milteliu deti? Gal visus?  g.gif


nors pagalvojau, kad 50 ml. gal vis tik mazoka, todel imsiu 100 ml. aliejaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sky_diver: 19 liepos 2010 - 10:00
o augalinis glicerinas tirpsta aliejuje? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 07 19, 11:17)
o augalinis glicerinas tirpsta aliejuje? mastau.gif


nea -vandenyje arba spirite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 07 19, 10:31)
as tik klausiau kuris is siu yra blogesnis  4u.gif
man kazkaip noris issamesnio atsakymo, o ne tik , kad bloga ir viskas  4u.gif

Abu blogi, be išimties.
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 19, 12:46)
nea -vandenyje arba spirite smile.gif

ot blyn ziople, o as vis galvojau, kodel jis man neistirpsta linu aliejuje doh.gif
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif buvau pas monika ir issiaiskinom del mano papaino (rasiau kad smirdeti pradejo biggrin.gif ) tai zodziu sugedo jis is tikruju, paemiau kita dabar sviezia, tai tas pecifinis kvapas yra truputi aisku, bet tikrai ne tokia smarve.. o sugedo tai matyt del to kad dregmes i ji pateko (as ji vonioje laikiau )
Bozka, mesk ir tu savo papaina lauk ir uzsisakyk nauja, nes toki tai jau geriau netepti ant odos
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 07 18, 14:31)
Norėčiau paklausti bandžiusių šiuos,ar jie kvepia natūraliai  t.y nesintetiškai?


užmiršau atsakyti - kvepia jie skaniai, natūraliai, bet kvapai stiprūs, koncentruoti. Dar jie alkoholio pagrindu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 19, 17:16)
užmiršau atsakyti - kvepia jie skaniai, natūraliai, bet kvapai stiprūs, koncentruoti. Dar jie alkoholio pagrindu smile.gif

Ačiū už atsakymą 4u.gif Ir dar noriu pasitikslinti: pagal aromazone receptus pavyksta pasigaminti produktus?
Atsakyti
Aš per tą laiką (kol buvau beviltiškai pametus temą biggrin.gif ) pradėjau naudoti DG gintaro muilą - kvapas laaabai wub.gif Tik aš sugebu priterlioti visą vonią su juo, bet malonumas tai atperka su kaupu rolleyes.gif
Dar labai patenkinta savo gamybos veido toniku iš hamamelių ir ananasų miltelių. Kvepia nerealiai (čia dėl ananaso), odą labai maloniai nuvalo, gal sutraukia ir poras, bent taip atrodo rolleyes.gif

Taip pat dedu pliusą Laveros mangų plaukų kaukei thumbup.gif Švelnūs plaukai, faini, kvapas nuostabus, pakelio (aš mėginuką pasiėmus) kokiems trims kartams ant ilgų plaukų užteks.
Dar bandžiau Logonos mėtinę valomąją kaukę - jausmas malonus, vėsina, bet šiaip nieko daugiau nepastebėjau. Tiesa, užsitepus nuo garavimo šiek tiek akis graužia, ašaroti lyg nori, tai kieno jautresnės, gali sukelti nemalonių pojūčių... unsure.gif
O štai Sante veido pylingas su lotosais ir baltąja arbata tiko ir patiko thumbup.gif Pakankamai gerai šveičia, nėra labai švelnus, tačiau tikrai ne aštrus - man pasirodė pats tas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 07 19, 18:08)
aciu uz normalu ir suprantama  paaiskinima  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aš pamenu kai tik šioj temoj pradėjau lankytis, tai irgi panašius klausimus uždavinėjau nervindama senbuves biggrin.gif bigsmile.gif take it easy ir lankykis temoje toliau, tikrai verta smile.gif
Kalbant būtent apie dezodorantus, tai jei pažiūrėtume iš tos pusės, kad būtent aliuminis yra akcentuojamas kalbant apie krūties vėžio riziką, tai gal ir galima teigti, kad šiek tiek mažesnė blogybė yra deo su propylen glikoliu, bet be aliuminio, nei su abiem, bet tai nepaneigia fakto, kad blogiečiai abu ir abiejų reikia vengti, jei nori naudoti tikrai nekenksmingą priemonę.
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 07 19, 18:31)
Ačiū už atsakymą  4u.gif Ir dar noriu pasitikslinti: pagal aromazone receptus pavyksta pasigaminti produktus?

Daug grožybių čia SM buvo prikėlusios tikrai mirksiukas.gif

QUOTE(Ayaan @ 2010 07 19, 20:02)
Aš pamenu kai tik šioj temoj pradėjau lankytis, tai irgi panašius klausimus uždavinėjau nervindama senbuves biggrin.gif  bigsmile.gif

Man tas pats buvo, pamenu ant Katučio labiausiai supykau ir kokiu porą mėnesių nesilankiau lotuliukas.gif
Atsakyti