Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

QUOTE(pepkė @ 2010 07 16, 18:32)
Kaip tau Argital? Man jis šiek tiek apsunkina plauką g.gif  Nors pats šampūnas smagus, bet man tinkamas naudoti kai plaukai pasausėję.

Dar testuoju Hauschka fitness foot balm, tai jis toks riebesnis man atrodo. smile.gif


Man, kiek pamenu, labai patiko (turėjau pusę buteliuko). Tai norisi dar kartą įsitikinti, ar tikrai smile.gif Nes būna, kad buteliukui į pabaigą einant, pasikeičia nuomonė kardinaliai apie šampūną...

Kad pagal mane Fitness ir Rosemary balm yra vienas ir tas pats g.gif

QUOTE(Etama @ 2010 07 16, 23:13)
O kanors is Druide kondicionieriu esi bandziusi? smile.gif


"Leave-in", kaip ir minėjau, tas tai nepakeičiamas man. Bandžiau ir "Nourishing", tai tas pats, kas nieko būtum netepus schmoll.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 07 16, 23:53)
Plaukai mano panašūs, tai Laveros apelsininis man labai tiko 4u.gif


Šitas šampūnas irgi eilėje laukia biggrin.gif

QUOTE(Palomina @ 2010 07 17, 01:18)
Labai idomu kaip ten paakiu kremai, jei kas uzmatysit kur yra pirkti (jei yra), tai praneskit  4u.gif


Pagal idėją, tai Douglas'e turėtų pirmiausia atsirasti, nes vistik oficialus platintojas, kuris tiekia Madara visoms kitoms parduotuvėms ax.gif Labai laukiu visų naujų priemonių, visko norėsiu biggrin.gif Bioteka irgi Madara prekiauja, bet naujienų dar nėra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 17 liepos 2010 - 08:54
QUOTE(Palomina @ 2010 07 17, 01:18)

Labai idomu kaip ten paakiu kremai, jei kas uzmatysit kur yra pirkti (jei yra), tai praneskit  4u.gif



Pas mus Akropolio Sarmoje visko yra. biggrin.gif
Pienelio nebandžiau,tik paakių kremukus.Man gal kiek rieboki pasirodė,bet gal čia tik man norisi paakiams kažko lengvesnio,nu arba mažai tepant būtų pats tas. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 15, 22:37)
Vienas iš pačių didžiausių 4u.gif Padengia plauką plėvele, neleisdamas jam kvėpuoti, plius traukia drėgmę iš jo vidaus, taip dar labiau jį sausindamas. Dėl visko plaukas išoriškai atrodys švelnus, o viduj - tikras šiltnamio efektas sad.gif


o koks komponentas tai daro?
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 07 17, 11:18)
o koks komponentas tai daro?

Buvo kalbeta mirksiukas.gif Mineral oil blogieciu blogietis
Atsakyti
ernesin, o kur naturdem produkcijos galiojimo laikas parasytas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vergine @ 2010 07 16, 17:30)
[color=red]Iki 25 d. Madoje, visam asortimentui -35% su Mados kuponais



na bet nuskilk taip man - kaip tik OP į pabaigą bigsmile.gif

QUOTE(Ayaan @ 2010 07 16, 23:57)
kvapas man kažkoks sintetinis jo, konsistencija nepatiko (tokių seilių kažkokių  biggrin.gif ).


biggrin.gif Na bet ir pastebėjimas biggrin.gif Kvapas tai ir man toks kažkoks atrodo, netipiškas ax.gif

QUOTE(Dolphin @ 2010 07 17, 11:46)
Visai Nimfali produkcijai tiek Madoje, tiek Panoramoje 35% su Mados kuponais,


ne ne, Madoje su Mados kuponais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 17 liepos 2010 - 13:21
QUOTE(Manija69 @ 2010 07 17, 11:48)
Pas mus Akropolio Sarmoje visko yra.  biggrin.gif
Pienelio nebandžiau,tik paakių kremukus.Man gal kiek rieboki pasirodė,bet gal čia tik man norisi paakiams kažko lengvesnio,nu arba mažai tepant būtų pats tas.  bigsmile.gif

O pagal konsistencija ar skiriasi abu paakiu kremai nors kiek?
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 17, 09:52)
Kad pagal mane Fitness ir Rosemary balm yra vienas ir tas pats g.gif

na ne, tai du skirtingi produktai fitness štai šitas, o rosemarin šitas. Rozmarinų yra lengvesnis. Galbūt tu apie jį ir kalbėjai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2010 07 17, 00:57)
Turėjau NS neutralų, bet man jis nepatiko, nes niežėjimas galvos odos nuo jo atsirado (na bet čia individualus dalykas labai), kvapas man kažkoks sintetinis jo, konsistencija nepatiko (tokių seilių kažkokių  biggrin.gif ).

O man jis patinka, labai puikiai putoja, švariai išplauna ir nesukelia jokio niežėjimo - tikrai individualu mirksiukas.gif

QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 07 17, 14:06)
ernesin, o kur naturdem produkcijos galiojimo laikas parasytas? 4u.gif

Yra ženkliukas ant pakuotės kad galioja 12mėn nuo atidarymo smile.gif
Atsakyti
noriu paklausti naturalisciu ismananciu apie sudeti patarimo 4u.gif
kaip jum si sudetis:
Propylene glycol, water, Aloe vera leaf juice, Witch hazel water, Zinc ricinoleate, Glyceryl laurate, Zinc citrate, Hectorite clay, Chamomile aqueous extract, Coriander fruit oil, Lavender oil, Lemongrass oil
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 07 18, 12:35)
noriu paklausti naturalisciu ismananciu apie sudeti patarimo  4u.gif
kaip jum si sudetis:
Propylene glycol, water, Aloe vera leaf juice, Witch hazel water, Zinc ricinoleate, Glyceryl laurate, Zinc citrate, Hectorite clay, Chamomile aqueous extract, Coriander fruit oil, Lavender oil, Lemongrass oil

Bloga
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 07 18, 12:35)
noriu paklausti naturalisciu ismananciu apie sudeti patarimo  4u.gif
kaip jum si sudetis:
Propylene glycol, water, Aloe vera leaf juice, Witch hazel water, Zinc ricinoleate, Glyceryl laurate, Zinc citrate, Hectorite clay, Chamomile aqueous extract, Coriander fruit oil, Lavender oil, Lemongrass oil

Pats pirmasis ingridientas(o vadinasi jo didžiausiais kiekis produkte) blogietis.
Atsakyti