Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

oi, ir man nesamone su veidu g.gif gerai, kad bent , atrodo, karsciai pas mus pasibaige. tos kelios savaites pirties, kaip Satura pavadino smile.gif, tikrai nepatiko odai, jautes.
dar plius tas menesio metas (PM).
plius pradejau gert moli, sumazinau saldumynu kieki, visai atsisakiau glicerino ir alieju (kolkas), labai tikiuosi pagerejimo artimoj ateity smile.gif





Atsakyti
tikriausiai...jokiu pieno prod,kvieciu, kiausiniu, iskaitant visus produktus, kuriuose jie gali buti, saldumynu, pagrindas- darzoves, zuvis, grudiniai, vanduo...sunku taip, bet verta...
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 11, 23:54)
tuos tai zinau  drinks_cheers.gif
o kas wheat bran? wink.gif (tokios siuksles smile.gif)
gal kvieciu selenos???
ilgiau paros nelaikyciau



selenos cool.gif, visiskai teisingai
Atsakyti
gal kuri susidurusi su varnalesu aliejumi? As kiek randu tai jis buna ekstrahuotas kokiame nors aliejuje arba grynai varnalesu saknu aliejus, tas antras turbut geresnis?
cia mano mama uzsidege, raso, kad labai gerai galvos odai nuo slinkimo, plikimo, visokiu seboreju ir tt, bet kazkokiu rusisku rado kur ne sudeties neimanoma atkasti ir dar aromabaltic kazkoki turi bet extrahuota ir net neraso kokiame aliejuje greiciausiai kokiam rafinuotam g.gif
Atsakyti
Gal kuri galėtų palyginti gamintojų kokosų aliejų kokybę ? Ar iš viso skiriasi, pvz. KN, AN ? buvau parsisiuntus iš Akomos, sunaudojau, o dabar mąstau iš ko pirkt, gal kuris geresnis kažkuom g.gif
Atsakyti
Klausiu, nes kokosų al. kaina KN ir AN skiriasi ženkliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 07 12, 07:22)
gal kuri susidurusi su varnalesu aliejumi?


man atrodo, kad varnalėšų aliejus būna tik ištrauka kitame aliejuje. Net ir tavo minimas grynas abejočiau, kad yra grynas ta prasme, kurios būtų galima tikėtis. Jokiose patikimose parduotuvėse nesu mačiusi gryno varnalėšų aliejaus, nors visokių varnalėšų miltelių - pilna smile.gif

Aromabalt būtų galima parašyti ir paklausti tikslios sudėties, gal atrašytų wink.gif
Papildyta:
QUOTE(supere @ 2010 07 12, 08:29)
Klausiu, nes kokosų al. kaina KN ir AN skiriasi ženkliai  g.gif


KN asortimentas:

Indiškas aliejus sodraus, saldaus kokosų kvapo (ir skonio:), truputėlį gelsvos spalvos, nes išspaustas iš džiovintų kokosų.

Afrikietiškas ekologiškas kokosų aliejus baltesnis, kvepia labai švelniai - šviežiu kokosų pieneliu, nes išspaustas iš šviežių kokosų...


kurio nori, supere? Subjektyvia mano nuomone, tas antrasis - iš šviežių kokosų, nelabai skiriasi. Esu turėjusi ir iš KN, ir iš UK - vienodai patiko. O jei norėtum kažko gurmaniškesnio, tai tikrai įspūdingas indiškasis kokosų aliejus iš KN. Bet reiktų uostyti ir tada rinktis smile.gif
Atsakyti
as tai siulau pagamint varnalesu aliejaus. Kiek skaiciau merginos SM daro "ant" alyvuogiu aliejaus.
Atsakyti
O man sita vasariska pirtis laaaabai patinka ir mano odai taip pat biggrin.gif
Beje, AO Vegecell kremukas kol kas patinka, jeigu taip ir toliau atrodys oda, teks papurtyti pinigine thumbup.gif

Satura silko milteliai tirpus?
Atsakyti
o gaminti tai is kokiu varnalesu, pirktis? nes siaip galima butu prisikasti tu saknu ir uzpilti tik turbut pries tai reikia dziovinti, ir kiek pamenu rudeni jos kasamos, o aliejaus reikia dabar smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 12 liepos 2010 - 08:51
QUOTE(Odora @ 2010 07 12, 09:50)
o gaminti tai is kokiu varnalesu, pirktis? nes siaip galima butu prisikasti tu saknu ir uzpilti tik turbut pries tai reikia dziovinti, ir kiek pamenu rudeni jos kasamos, o aliejaus reikia dabar smile.gif

as zinau kad is vaistines perka mergaites saknis, ir paskui uzpila aliejum ir veirina 30min. kitokio recepto nzn..
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 07 12, 08:50)
o gaminti tai is kokiu varnalesu, pirktis?

AN gal tures dar varnalesu milteliu, tai galima juos uzpilti aliejumi ir palikti bent jau porai savaiciu pribresti, o tada naudoti plauku kaukems mirksiukas.gif

Arba pas kokia zolininke galima rasti ir paciu saknu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute82: 12 liepos 2010 - 09:02