Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

Pamenu, prieš keletą mėnesių mergaitės gyrėsi, kad pirko Acorelle dezodorantą iš kažkurios el. parduotuvės ir gavo daug mėginėlių, ir šiaip viskas patiko, ir t.t., ir pan. Gal galėtumėte priminti adresą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2010 07 16, 13:36)
Pamenu, prieš keletą mėnesių mergaitės gyrėsi, kad pirko Acorelle dezodorantą iš kažkurios el. parduotuvės ir gavo daug mėginėlių, ir šiaip viskas patiko, ir t.t., ir pan. Gal galėtumėte priminti adresą? 4u.gif

Jei mano atmintis gerai veikia - panos pirko Acorelle cukraus masę depiliacijoms, iš www.lacrima.lt smile.gif
Atsakyti
Smagu sulaukti sugriztuviu sveikinimu drinks_cheers.gif Atleiskit, kad be lietuvisku raidziu, prie svetimo kompo nerandu ju...

QUOTE(Satura @ 2010 07 16, 09:53)
bet jau tikrai su rūšiavimu pas tave nekas.... tongue.gif

dėl pastos nustebau  g.gif

ar kažką painioju, bet tie šampūnai Omnia Botanicos gana skalsūs ir gana ekonomiškai naudojasi?


Mazu pavyks pasitaisyti... tongue.gif

As irgi nemaloniai nustebau, dar kaip tik buvau prisiminusi tavo pasakojimus, kaip TB ja gyre.

Siaip del skalsumo, tikrai ganetinai skalsus pasirode. Na bet vistieeek, tik 150 ml biggrin.gif Dabar ekonominiais sumetimais nusipirkau NS bekvapi, nors norejau vel Argitalio normaliems plaukams. Rudeni ax.gif

QUOTE(pepkė @ 2010 07 16, 10:14)
pasigaminau kremuką-geliuką

Dar sugrįžau prie Dr. Hauschka pėdų priežiūros priemonių. Visgi giriu balzamą su rozmarinais, kaip lengvą ir gaivinantį. Tokiam orui jis pats tas. bigsmile.gif


Kaip gaiviai skamba bigsmile.gif

As irgi ta balzama bandziau karteli, na kazko riebesnio norejosi vistik g.gif Kazkaip megstu, kad kremas riebus butu, kuris tepamas ant kuno. Turiu dar meginuka Hauschkos, reikes isbandyti ir gal persigalvosiu.

QUOTE(agnuta @ 2010 07 16, 10:16)
man tai iškilo klausimas, kaip jūs purškiat hidrolatus per karščius darbo dienos eigoje?


Retkarciais, nors tikrai, ant susilusio veiduko kazkaip nei sis nei tas, plius mano veidas linkes riebaluotis, jei vidury dienos gauna vandens is isores, o ryte buna teptas kremu. Nesuprantu sito reiskinio g.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 16, 10:31)
darbe man nelabai estetiskai ziuretusi, jei sedeciau nusipurskus visa  biggrin.gif


Hehe, kaip smagu, kad mano darbas tiesiogiai leidzia man purkstis ir teptis visokiu geriu kada tik panorejus biggrin.gif Plius basa sau vaikstau ir ka jus man... karsta labai ax.gif

QUOTE(ashtri @ 2010 07 16, 11:12)
ar esi naudojusi "Madara" deo? Įdomu man būtų bandžiusių palyginimai su Acorelle deo.


Pirma karta girdziu, kad Madara jau deo turi unsure.gif Kur buna pirkti? Ka tik paziurejau, kad jau ir sampunai bei balzamai Latvijoje atsirade... Jau tikrai noresiu viska isbandyti, Acorelle deo i pabaiga, kitas bus Madara, ju sudetis labai panasi bigsmile.gif Gal jau kas bande Madara? Visai atsilikus as... blush2.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 07 16, 11:27)
Kalbi apie šį? Būtinai parašyk atsiliepimus po ilgesnio naudojimo mirksiukas.gif


Taip, tas pats. Jau ir Holos Argitali atsiveze doh.gif Ir dar kaina kokia gera. Stepone 63 kainuoja, bet issiprasiau 10 proc. nuolaidos... Butinai parasysiu, kolkas negaliu atsidziaugti smile.gif vakar vel tusa nuploviau su juo, ir vel jokiu sudirgimu, oda skaisteja akyse thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 16 liepos 2010 - 16:45
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 16, 17:39)
Pirma karta girdziu, kad Madara jau deo turi unsure.gif Kur buna pirkti? Ka tik paziurejau, kad jau ir sampunai bei balzamai Latvijoje atsirade... Jau tikrai noresiu viska isbandyti, Acorelle deo i pabaiga, kitas bus Madara, ju sudetis labai panasi bigsmile.gif Gal jau kas bande Madara? Visai atsilikus as... blush2.gif

Aha, turiu, pirkau Sarmoj smile.gif Kaina apie 40 Lt, šiaip patenkinta esu, kvapo atsiranda tik tokiom karštom dienom kaip ši ir tik į vakarą (ir užuodžiu turbūt tik aš sukišus nosį į pažastį biggrin.gif ). Jis yra Quick dry - tikrai greit išdžiūna, kvapas greit nusigaruoja, nelieka jokio specifinio smile.gif Ale sakau gal Acorelle bus stebuklų stebuklas (mane ta plaukelių augimo lėtinimo funkcija baisia žavėtų, jei in real veiktų) blush2.gif
Kaip tik į pabaigą eina mano FIN balzamas, po savaitgalio Madara balzamą dažytiems plaukam išbandysiu - parašysiu atsiliepimus. Dažytų plaukų pas mane visai galai belikę, bet iš inercijos ėmiau tokį, kaip visad doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ashtri: 16 liepos 2010 - 16:58
Sveikos merginos biggrin.gif

niekaip neishsirenku sampuno..norejau paklaust, ar kuri nors turit atsiliepimu apie A'kin sampunus??? Naudoju AO GPB kuris man labai patinka (nors jau siek tiek pabodo ax.gif ), bet nu jau toks neskalsus, uztenka kokiem 5-6 plovimam, ir ziu jau 10 svaru ner.

Plaukai mano yra linke banguotis ir pustis, bet krenta ne taip graziai - bangelem, bet kiekvienas plaukas sau doh.gif ...prie sanku siek tiek linke pasiriebaluoti..Jei kazkuri jusu turi panasius plaukus, ir yra radusi sau tinkanti sampuna, prasau pasisakyti!

Beje, kol jau cia rasau, negaliu nepagirti Hauschka svarainiu drekinamojo kremo..Mano oda yra misri, linkusi i sausejancius plotus... naudoju jau pora savaiciu..Vakar maniskis ir sako: kokia tu svytinti, labai graziai oda atrodo wub.gif
Nu tokio komplimento dar is nieko nesu sulaukusi!!!! Net pradedancia formuotis rauksle kaktoj sumazino iki minimumo...(galetu hauschka man pinigu duot uz tokia reklama lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 07 16, 17:56)
šiaip patenkinta esu

sakau gal Acorelle bus stebuklų stebuklas (mane ta plaukelių augimo lėtinimo funkcija baisia žavėtų, jei in real veiktų)  blush2.gif


Nu smagu, tikrai pirksiu kita menesi ir as biggrin.gif Acorelle baiginejasi...

Tasai su letinimo funkcija mane irgi domina. Su rozem tai puikus, reikia tiketis, kad ir sis panasus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 16, 17:39)
Dabar ekonominiais sumetimais nusipirkau NS bekvapi, nors norejau vel Argitalio normaliems plaukams. Rudeni ax.gif


As irgi ta balzama bandziau karteli, na kazko riebesnio norejosi vistik g.gif

Kaip tau Argital? Man jis šiek tiek apsunkina plauką g.gif Nors pats šampūnas smagus, bet man tinkamas naudoti kai plaukai pasausėję.

Dėl tos priežasties aš jį pernai pabandžiau ir padėjau. ax.gif O dabar per karsčius prisiminiau ir labai džiaugiuosi biggrin.gif
Dar testuoju Hauschka fitness foot balm, tai jis toks riebesnis man atrodo. smile.gif
Atsakyti
Rasma nu labai idomi teorija, tik kai galvoju apie save, tai visiskai negaliu patiket tuo ax.gif
QUOTE(Sky_diver @ 2010 07 15, 22:03)
o gal galit priminti, kaip ta istrauka daryt?  g.gif  cia gal kur reikia tuos miltelius aliejuje mirkyti?

As gavau sezamu alieju, tai jau bandysiu "uzpiltines" lotuliukas.gif su jazminais, rugiagelem, medetkom ir ramuneliais rolleyes.gif

QUOTE(FruitSalad @ 2010 07 15, 22:06)
Taip. Informacija kaip gaminti aliejinę ištrauką

As kai tingine tai viska darysiu saltuoju budu blush2.gif

QUOTE(Eve-line @ 2010 07 16, 06:10)
Kokia jusu nuomone apie Natura siberica kosmetika? Ypac sampunai domina, raso kad naturali jie, bet ar is tikruju taip yra?

Neutralus sampunas visai nieko, tik nebuvo galimybes isbandyti aliejines kauke tai kazkaip man net idomu pasidare ar isplautu g.gif Siaip pasirode svelnus smile.gif
Atsakyti
Sveikos, brangiosios 4u.gif buvau atostogu, tik per 2 vakarus sugebejau jus pavyti doh.gif biggrin.gif Labiausiai patiko ideja laimu trinti pazastukus, neliks neisbandyta thumbup.gif siom dienom tiesiog plaukiu, neislendu is duso karsta.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 15, 21:26)
Akmuo į Sante "Brilliant Care" daržą, galutinai apsisprendžiau, kad šitas balzamas man yra per sunkus.

Turbūt apie viską parašiau, ką planavau ax.gif Jei dar ką prisiminsiu, brūkštelėsiu karsta.gif

O kanors is Druide kondicionieriu esi bandziusi? smile.gif
Saunuole, labai idomu 4u.gif

QUOTE(agnuta @ 2010 07 16, 10:16)
man tai iškilo klausimas, kaip jūs purškiat hidrolatus per karščius darbo dienos eigoje? man irgi norėtųsi, bet sustabdo tai, kad veido oda nešvari, reiktų nusipraust bent su vandeniu ir tada purkšt? būtų smagu atsigaivinti ax.gif

As negadinu hidrolato, gaivinuosi tik mineraliniu, supiltu i pasibaigusio hidrolato buteliuka mirksiukas.gif

Ka dar galiu is savo puses pasakyti, kad eglutes atsidalintas sampunas DRUIDE OP ir DRUIDE (jei nesimaisau-detanling?) balzamas man patiko, labai aciu jai ir, zinoma, Saturai uz pagalba drinks_cheers.gif , bent jau sampuna tikrai ruosiuosi isigyt thumbup.gif
Sunku ka sakyti po vieno panaudojimo, bandysiu dar karteli, bet ispudziai tokie: sampunas patiko vien del to, kad plaunant nesijaucia sausinimas ir pan., toks labai svelnus, kaip kremukas tepasi ir maloniai trenkasi. Purumo nesulaukiau, bet turint galvoje mano riebias plauku saknis ir lyginant OP su Purity-OP pirmesnis. Purumo nesuteikia, bet dvi paras atbuvau, o po Purity geresnis efektas issiplovus, bet po paros-pusantros butina perplauti. Zodziu, is OP to nesitikejau, galvojau labai greit suriebins plaukus ir priplos prie virsugalvio, o pasirodo net ir per tokius karscius geriau atlaike nei purity ar UT sampunai smile.gif Jei ilgiau naudojant poveikis isliktu toks pat, Purity pasilikciau tik aliejiniu kaukiu isplovimui ax.gif nesinori bereikalingai naudoti riebiu plauku sampuna-vistiek kazkiek pasausina ar panasiai.
Kondicionierius is pradziu nelabai patiko, kaip ir papute plauku galus, bet kai susigulejo plaukai, pasirode svelnus, lengvai sukuojami. Butu idomu ilgiau patestuoti siuos abu, taip pat idomu ar toks pat poveikis bus.

Prie to paties-gal nusimato nuolaidu DRUIDE produkcijai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorun @ 2010 07 16, 18:08)
Plaukai mano yra linke banguotis ir pustis, bet krenta ne taip graziai - bangelem, bet kiekvienas plaukas sau doh.gif ...prie sanku siek tiek linke pasiriebaluoti..Jei kazkuri jusu turi panasius plaukus, ir yra radusi sau tinkanti sampuna, prasau pasisakyti!

Plaukai mano panašūs, tai Laveros apelsininis man labai tiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 07 16, 08:10)
Kokia jusu nuomone apie Natura siberica kosmetika? Ypac sampunai domina, raso kad naturali jie, bet ar is tikruju taip yra?

Turėjau NS neutralų, bet man jis nepatiko, nes niežėjimas galvos odos nuo jo atsirado (na bet čia individualus dalykas labai), kvapas man kažkoks sintetinis jo, konsistencija nepatiko (tokių seilių kažkokių biggrin.gif ).

Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 16, 17:39)
Pirma karta girdziu, kad Madara jau deo turi unsure.gif Kur buna pirkti? Ka tik paziurejau, kad jau ir sampunai bei balzamai Latvijoje atsirade... Jau tikrai noresiu viska isbandyti, Acorelle deo i pabaiga, kitas bus Madara, ju sudetis labai panasi bigsmile.gif Gal jau kas bande Madara? Visai atsilikus as... blush2.gif

Aha, turi ne tik deo, bet ir sampunus, balzamus, rankom krema, paakiu kremus, pieneli veidui valyti.. tik LT dar nesu macius paakiu kremu bei pienelio..
Deo nesu bandzius; ranku kremas man labai patinka; sampuna turiu normaliems plaukams, tai sampunas kaip sampunas, o va dazytu plauku balzamas labai patinka thumbup.gif
Labai idomu kaip ten paakiu kremai, jei kas uzmatysit kur yra pirkti (jei yra), tai praneskit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 17 liepos 2010 - 00:18