Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 16, 10:09)
Baigiu supurksti per ta karsti savo hidrolatus- jei koks ir buvo uzsistovejes, tai ziuriu visi i pabaiga... Reikes kazkokio uzsinoreti rolleyes.gif 


man tai iškilo klausimas, kaip jūs purškiat hidrolatus per karščius darbo dienos eigoje? man irgi norėtųsi, bet sustabdo tai, kad veido oda nešvari, reiktų nusipraust bent su vandeniu ir tada purkšt? būtų smagu atsigaivinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 16, 09:09)
is Alvos ir Farfallos kai ko smile.gif 

Ar as teisingai supratau, kazkada Satura rasei, kad yra Nerolio hidrolatas? Ar nusikalbu? 


ko? bigsmile.gif

nepamenu, kad būčiau rašiusi, bet yra drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 07 16, 10:16)
man tai iškilo klausimas, kaip jūs purškiat hidrolatus per karščius darbo dienos eigoje? man irgi norėtųsi, bet sustabdo tai, kad veido oda nešvari, reiktų nusipraust bent su vandeniu ir tada purkšt? būtų smagu atsigaivinti ax.gif

As vakare , po darbo biggrin.gif , dabar negaliu teptis jokiu kremu ir jokiu alieju- man karsta nuo ju biggrin.gif , as negaliu uzmigti- tai is duso, hidrolatu litrais ir arba i balkona pasedet arba i lova - darbe man nelabai estetiskai ziuretusi, jei sedeciau nusipurskus visa biggrin.gif , slapia..

QUOTE(Satura @ 2010 07 16, 10:20)
ko?  bigsmile.gif

nepamenu, kad būčiau rašiusi, bet yra  drinks_cheers.gif

Farfallos rutulini deo , o Alvos ten putos ir kremas skutimuisi- nerandu dabar emailo , siusto traukinio dispecerei biggrin.gif , neatsimenu konkreciai, Farfalla zinau su sandalu.
As uztai atsimenu biggrin.gif , rasei. Jetus, noriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 07 16, 09:35)
ir dar darbe nerealiai karšta doh.gif


jei būna labai karšta, tai paleidžiu šaltą vandenį, juo sudrėkinu kelis popierinius rankšluosčius, nuspaudžiu, ir pridėjusi palaikau prie veido. Kažkuriam laikui padeda. Dar tuo šlapiu rankšluosčiu ir prakaitą nuvalau, kiek ten jo būna. Hidrolatą purkšti ant nenuprausto veido ir man kažkaip gaila. Be to, jei patektų šalia akių, tai dar ir tušas nubėgtų... doh.gif
Atsakyti
Ankstų pavasarį pirkau KN tamanus, tamsiai tamsiai žalios spalvos buvo. Dabar jie pasidarė labiau tamsiai rudos spalvos, nei žalios. Kvapo blogo nera. Ar taip ir turi būti?
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 07 16, 10:52)
su popieriniais rankšluosčiais gera idėja 4u.gif

O man ranka nekyla tiek popierinių rankšluosčių naudot doh.gif Aš ir rankom šluostyt nešiojuosi savo iš namų medžiaginius (biure būnu pratiškai viena).

Summer In Paris - ar esi naudojusi "Madara" deo? Įdomu man būtų bandžiusių palyginimai su Acorelle deo.
Atsakyti
QUOTE(supere @ 2010 07 16, 10:09)
Ankstų pavasarį pirkau KN tamanus, tamsiai tamsiai žalios spalvos buvo. Dabar jie pasidarė labiau tamsiai rudos spalvos, nei žalios. Kvapo blogo nera. Ar taip ir turi būti?


savo tamanus jau bijau pasakyti, kiek laiko turiu, pernai pirkau tikrai, bet nepakeitė man nei spalvos, nei kvapo. nenori parašyti į KN ir pasiklausti jų, kas nutiko?

ashtri, čia dėl paties vartojimo? Tai duok Dieve sunaudoti popieriaus tiek, kiek aš gyvenime sunaudoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 16, 11:20)
ashtri, čia dėl paties vartojimo? Tai duok Dieve sunaudoti popieriaus tiek, kiek aš gyvenime sunaudoju biggrin.gif

Aha, dėl paties vartojimo smile.gif Vat blogai jaučiuosi ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 15, 21:26)
Dar gi pratęsiau pažintį su Argital wub.gif Labai rimtai krito į akį man šita kompanija. Prieš kelias dienas nusipirkau veido prausiklį - tikra tiesa, kad jis balina (įeina pieno rūgštis, labai tinkanti probleminei odai), mano įdegio jau tuoj neliks biggrin.gif Bet kad oda skaistesnė darosi, irgi pastebėjau (arba noriu pastebėti biggrin.gif). Žiūrėsiu, kaip toliau seksis naudoti, kolkas labai džiaugiuosi pirkiniu..

Kalbi apie šį? Būtinai parašyk atsiliepimus po ilgesnio naudojimo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 16 liepos 2010 - 10:27
Beje, atsirado nauja, kiek supratau platinama, kosmetika Lietuvoje, Safira vadinasi. Platintojai pristato kaip natūralią, pasidomėjau, šampūne silikono yra, daugiau nebesidomiu. Neapsigaukit. 4u.gif

QUOTE(ashtri @ 2010 07 16, 11:12)
O man ranka nekyla tiek popierinių rankšluosčių naudot  doh.gif

Gal ekologiškos medvilnės padeliai tiktų popierinių rankšluoščių alternatyvai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FruitSalad: 16 liepos 2010 - 10:41
QUOTE(FruitSalad @ 2010 07 16, 11:36)
Gal ekologiškos medvilnės padeliai tiktų popierinių rankšluoščių alternatyvai?

Kad man kol kas poreikio nėra veido darbe plaut - pakankamai vėsu, nesuprakaituoju. Užtenka kiek namie prieš išeidama ir grįžus apsiprausiu smile.gif O jei užsimanysiu darbe praustis - atsinešiu veido rankšluostuką iš namų drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Temą vis paskaitinėju, tik rašyti nelabai apie ką turiu, nes kažkaip nieko naujo nenaudoju.

QUOTE(Rasma @ 2010 07 15, 21:53)

Kuo esate seksualesnė moteris (bet čia kalbu ne apie vaidybą ar rengimosi stilių, o apie jūsų hormoninę org-mo pusiausvyrą), tuo labiau jus mėgs uodai smile.gif

Oi, tai aš visai neseksuali, nes manęs uodai nemėgsta verysad.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 15, 22:26)
Miela vis sugrįžti į būrelį 4u.gif Reikia kažkaip perrūšiuoti prioritetus, kad galėčiau daugiau laiko skirti SM, labai pasiilgau šitos temukės

Šįkart rimtai susikaupiau biggrin.gif Parsinešu krūvelę atsiliepimų smile.gif



Sveika 4u.gif Kiek daug atsiliepimų. thumbup.gif Buvo labai įdomu. Sudominai Argital prausikliu.
QUOTE(Eve-line @ 2010 07 16, 08:10)
Kokia jusu nuomone apie Natura siberica kosmetika? Ypac sampunai domina, raso kad naturali jie, bet ar is tikruju taip yra?

Pusė bėdos. Didžioji dalis medžiagų yra sertifikuotų. Pati Natura Siberica naudoju, kaip ekonominį variantą.

QUOTE(supere @ 2010 07 16, 12:09)
Ankstų pavasarį pirkau KN tamanus, tamsiai tamsiai žalios spalvos buvo. Dabar jie pasidarė labiau tamsiai rudos spalvos, nei žalios. Kvapo blogo nera. Ar taip ir turi būti?

Kažkas jiems tikrai nutiko. Gal su KN pasikonsultuok ? Nes aš turiu KN tamanus nuo pernai metų rudenio ax.gif ir jie tokie patys kaip buvo.
Atsakyti