Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

QUOTE(Sky_diver @ 2010 07 15, 22:16)
sudetis: Arctium Lappa Root (Burdock) Oil, Mineral Oil, Ethylhexyl Cocoate, Oleth-5, SC-CO2, extract Arcticum Lappa (Burdock), Linolenic Acid, Thymus Vulgaris (Thyme) Essential Oil, Vetiveria Zizanioides (Vetiver) Essential Oil, Retinyl Palminate.


Išmesk jį lauk negailėdama schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 15, 22:19)
Išmesk jį lauk negailėdama schmoll.gif


As nelabai zinau visu reiksmiu, bet cia labai didelis brudas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 07 15, 22:24)
As nelabai zinau visu reiksmiu, bet cia labai didelis brudas?  g.gif


Vienas iš pačių didžiausių 4u.gif Padengia plauką plėvele, neleisdamas jam kvėpuoti, plius traukia drėgmę iš jo vidaus, taip dar labiau jį sausindamas. Dėl visko plaukas išoriškai atrodys švelnus, o viduj - tikras šiltnamio efektas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 15, 22:37)
Vienas iš pačių didžiausių 4u.gif Padengia plauką plėvele, neleisdamas jam kvėpuoti, plius traukia drėgmę iš jo vidaus, taip dar labiau jį sausindamas. Dėl visko plaukas išoriškai atrodys švelnus, o viduj - tikras šiltnamio efektas sad.gif


Supratau - metu lauk biggrin.gif aciu uz informacija 4u.gif

O gal kas zinote, kur pirkti naturalaus varnalesu aliejaus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sky_diver: 15 liepos 2010 - 21:47
QUOTE(Sky_diver @ 2010 07 15, 22:39)
O gal kas zinote, kur pirkti naturalaus varnalesu aliejaus?

Pigiausias variantas tikriausiai būtų nusipirkti čia varnalėšų miltelių ir pačiai pasidaryti ištrauką bet kokiam aliejuj.
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 07 15, 22:59)
Pigiausias variantas tikriausiai būtų nusipirkti čia varnalėšų miltelių ir pačiai pasidaryti ištrauką bet kokiam aliejuj.


aha, maciau sita smile.gif o gal galit priminti, kaip ta istrauka daryt? g.gif cia gal kur reikia tuos miltelius aliejuje mirkyti?
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 07 15, 23:03)
aha, maciau sita smile.gif o gal galit priminti, kaip ta istrauka daryt?  g.gif  cia gal kur reikia tuos miltelius aliejuje mirkyti?

Taip. Informacija kaip gaminti aliejinę ištrauką iš to paties puslapio.

Rožių aliejaus (fitolio,macerato) paruošimas. Į stiklinį induką (geriausia tamsaus stiklo) pridėti rožių, jas užpilti augaliniu aliejumi. Gaminant karštuoju būdu užpilama karštu aliejumi, arba užpylus šaltu aliejumi, indukas pašildomas vandens vonelėje. Galima užpilti ir kambario temperatūros aliejumi (gamyba šaltuoju būdu). Geriausia tinka stabilus, ilgai negendantis aliejus toks kaip jojoba. Rinkitės aliejų, tinkantį savo odai. Induką pastatykite į tamsią vietą 2-4 savaitėms, nepamiršdamos jį periodiškai supurtyti. Suėjus meceravimo terminui, žiedlapius nukoškite ir turėsite kvapnų rožių aliejų.

Tas pats ir su varnalėša būtų.
Atsakyti
Kokia jusu nuomone apie Natura siberica kosmetika? Ypac sampunai domina, raso kad naturali jie, bet ar is tikruju taip yra?
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 07 16, 07:10)
Kokia jusu nuomone apie Natura siberica kosmetika? Ypac sampunai domina, raso kad naturali jie, bet ar is tikruju taip yra?

Normali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2010 07 15, 17:27)
beje, man rods tavo laiskiuko nesulaukiau kazkada ax.gif


nepamenu, bet jeigu taip, tai turiu pasiteisinimų ax.gif biggrin.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 15, 18:58)
Vakar sako- tai kur mano sveikas ir naturalus geris?  doh.gif  Dar vienas  biggrin.gif  Sakiau, lauk- kentek, ilgai islauktas dalykas daug mielesnis  buna.  


o ką tu jam užsakei? wink.gif

mes, panašu, toliau pirksim Speick skutimosi kremą, nes MB labai patiko: skaniai kvepia, peiliukas juo lengvai slysta, oda lieka minkšta ir nesudirgusi, jei peiliuku pernelyg intensyviai nepadirbėjama. O kadangi oda pas jį linkusi sudirgti, tai užskaitau kaip gerą daiktą. Ateityje reikės jam iš Speick ir daugiau priemonių apžiūrėti smile.gif

QUOTE(Rasma @ 2010 07 15, 19:53)
Kuo esate seksualesnė moteris (bet čia kalbu ne apie vaidybą ar rengimosi stilių, o apie jūsų hormoninę org-mo pusiausvyrą), tuo labiau jus mėgs uodai smile.gif


skaitau ir savom akim netikiu - čia tikriausiai ne apie mane lotuliukas.gif
4u.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 07 15, 20:26)
Reikia kažkaip perrūšiuoti prioritetus, 


Dar pratęsiant apie Lavera, noriu papeikti dantų pastą "Basis sensitiv" mėlynąją sad.gif

Atradimas man - Omnia Botanica šampūnas riebiems plaukams.
Vienintelis minusas, kad 150 ml kainuoja netoli 40 Lt.


bet jau tikrai su rūšiavimu pas tave nekas.... tongue.gif Sveika sugrįžusi 4u.gif

dėl pastos nustebau g.gif Pilni sandėliukai jos pas mus ir nieko nepasidarė nei man, nei MB nuo jos schmoll.gif

ar kažką painioju, bet tie šampūnai Omnia Botanicos gana skalsūs ir gana ekonomiškai naudojasi?? Kad man netiko, tai čia kitas reikalas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 16 liepos 2010 - 08:55
QUOTE(Eve-line @ 2010 07 16, 07:10)
Kokia jusu nuomone apie Natura siberica kosmetika? Ypac sampunai domina, raso kad naturali jie, bet ar is tikruju taip yra?

Normali nuomone - nera idealus savo sudetimi, taciau as jau kokius 5 buteliukus sunaudojusi. Jei domina- man labiausiai patinka sausiems plaukams- riuuuzavas smile.gif buteliukas.

QUOTE(Satura @ 2010 07 16, 09:53)
o ką tu jam užsakei? wink.gif

is Alvos ir Farfallos kai ko smile.gif . Turiu jau omenyje Speick- jau ne pirma karta rasai- ateiciai reikes zinoti 4u.gif
Baigiu supurksti per ta karsti savo hidrolatus- jei koks ir buvo uzsistovejes, tai ziuriu visi i pabaiga... Reikes kazkokio uzsinoreti rolleyes.gif
Ar as teisingai supratau, kazkada Satura rasei, kad yra Nerolio hidrolatas? Ar nusikalbu?
Dabar labai labai sunkiai ir ilgai dirbu( ne vien SM biggrin.gif ) - griztu nusikalus, tik griut verysad.gif , nerolis mane zinokit atstato- pasitepu veida, panosi - prisiuostau ir tikrai kazkokia palaima- man jis stebuklas kazkoks....
Atsakyti
Sveikos sugrįžusios senbuvės bigsmile.gif

Aš atostogoms ir tokiam orui, kai odai noris tik gaivos, pasigaminau kremuką-geliuką su 80proc vandens, 20 aliejų (šaltalankiai, makadamijos, arganas), vandens fazė, sandalo hidr, aloe milteliai, tištinta guaru. Pagerinimai: silkas, Q10, pantenolis, agurkų ekstraktas. Kol kas naudojasi smagiai, lengvas, bet drėkinantis, žiūrėsim kaip bus toliau.

Dar sugrįžau prie Dr. Hauschka pėdų priežiūros priemonių. Visgi giriu balzamą su rozmarinais, kaip lengvą ir gaivinantį. Tokiam orui jis pats tas. bigsmile.gif
Atsakyti