Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

Eve-line, ištirps. Jų apskritai reikia vos žiupsnelio, kadangi yra koncentruoti. Teorinis variantas yra paimti daug miltelių ir pilti mažai vandens, bet aš tikriausiai bijočiau tokio stiprumo aloe mišinį tepti ant veido dėl sudirgimo, alergijos galimybės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 15, 16:53)
KN straipsnis kaip ir kuo saugotis uodų, erkių ir kitų vabzdžių (netgi rudeninių musių)  cool.gif

Man ten buvo daug nesuprantamų žodžių, bet patiko ši perskaityta vieta:

Nuo erkių, Ixodes ricinus įkandimų saugo:

· Kokosų aliejus (laurinė riebalų rūgštis) (Schwantes, 2008)


Ačiū, Satura, naudingas straipsnis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ashtri: 15 liepos 2010 - 16:21
ashtri, dar galėjo parašyti, kuo skiriasi skanių uodams žmonių kvapas nuo neskanių ax.gif Man labai aktualu, kodėl aš tokia skani doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 07 14, 16:53)
turiu varnalesu aliejaus (is rusiskos kosmetikos parduotuves pirkta), tai sakiau reikes juo tepti nakciai plaukus. turiu ir rozmarino ea. dar girdejau, kad tiktu ir levandu bei kedru ea. del hidrolato net nezinojau - aciu uz info smile.gif

kokia sudetis aliejaus, kaip vadinasi, kur tokia parduotuve yra? smile.gif
Atsakyti
As vakar pasiemiau siuntimuka su aromantic gerybem ir likau nesupratus g.gif Emiau kokosu alieju (ekologiska) salto spaudimo, ir ka jus manot...plastikinis indelis trukes ir nedidele dalis isbegus, o didziausia rupesti kelia kad visiskai bekvapis blink.gif Pries tai turetas is akomos tikrai kvepejo kokosais ax.gif
Jau prigalvojau kad gaminsiu drekinanti geli su hialuronu, agurku ekstraktu gal dar alantoinu rolleyes.gif kazi kas dar tiktu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuk: 15 liepos 2010 - 17:53
Gal kas nors gali atsiliepti apie Lavera citrininį šampūną bei afrikietiškąjį juodąjį muilą?
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 15, 15:25)
Netgi nekeistum i nieka?  bigsmile.gif
Nu o as niekaip traukinuko nesulaukiu  unsure.gif , jau pirkau siandien NS sampuna, nes visai nei laso neturejau nieko...

Kolkas tikrai ne biggrin.gif O tu, jei gerai pamenu, irgi Laveros lauki? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 15 liepos 2010 - 17:50
beje apie tuos vabzdzius teko pabuvoti miske prie vandens telkinio, tai man besitepant KN misiniu atbaidanciu vabzdzius (sumaisiau su baziniu aliejum) ir salia visiems besipurskiant sintetiniais repelentais kazkaip nepastebejau kad kazkuo skirtusi efektas biggrin.gif ir tepimo daznumas ir kandimo daznumas panasus biggrin.gif tik mano priemone geresnio kvapo buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 15 liepos 2010 - 18:23
QUOTE(Babi* @ 2010 07 15, 18:49)
Kolkas tikrai ne biggrin.gif O tu, jei gerai pamenu, irgi Laveros lauki? ax.gif

Aha, migdolinio tik, ne apelsininio smile.gif
O MB pirma karta irgi gerybiu prisakiau. Vakar sako- tai kur mano sveikas ir naturalus geris? doh.gif Dar vienas biggrin.gif Sakiau, lauk- kentek, ilgai islauktas dalykas daug mielesnis buna.
As del maisto buvau nustebusi kokius metus, kaip jis "pasirase" mano idejoms , na bet kad del kosmetikos taip g.gif - manau nebus taip, kad jau niekad nieko sintetinio ( o as ir pati dar toli grazu iki visko) , bet jau vistiek man jis ima patikti kaip vyras g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 15 liepos 2010 - 19:00
QUOTE(Satura @ 2010 07 15, 17:24)
ashtri, dar galėjo parašyti, kuo skiriasi skanių uodams žmonių kvapas nuo neskanių  ax.gif Man labai aktualu, kodėl aš tokia skani doh.gif

Galiu atsakyti viską lemia hormonai smile.gif

Entomologų tyrimais nustatyta, kad patys skaniausi žmonės yra: nestuke.gif , vyrai su padidintu testosterono kiekiu ir moterys su padidintu estrogenų kiekiu smile.gif , ir ikimokyklinio amžiaus vaikai, kurių oda dar yra labai plona smile.gif

Kuo esate seksualesnė moteris (bet čia kalbu ne apie vaidybą ar rengimosi stilių, o apie jūsų hormoninę org-mo pusiausvyrą), tuo labiau jus mėgs uodai smile.gif
Atsakyti
Miela vis sugrįžti į būrelį 4u.gif Reikia kažkaip perrūšiuoti prioritetus, kad galėčiau daugiau laiko skirti SM, labai pasiilgau šitos temukės

Šįkart rimtai susikaupiau biggrin.gif Parsinešu krūvelę atsiliepimų smile.gif

Taigi taigis, visų pirma apsauga nuo saulės. Praėjusį ilgąjį savaitgalį tris dienas kepiau prie jūros su Hauschkos SPF 15 purškiama priemone, kurios galiojimas buvo pasibaigęs jau balandį blush2.gif Rezultatas - ničniekur nenudegiau ir tolygiai įdegiau. Tepdavausi tik atėjus į paplūdimį, nusimaudžiusi nudžiūdavau saulėje, tai pakartotinai nebetepdavau (priemonė atspari vandeniui - tikrai kad atspari). Žodžiu, šią vasarą subaigsiu kiek jau liko nesibaimindama nusvilti, nors ir bijojau naudoti priemonę pasibaigus galiojimui + praėjus 2 m. po jos atidarymo. Na bet kadangi Hauschkos priemonės su SPF jau R.I.P., tai šita mano pastabėlė kaip ir nebelabai aktuali....

Tuo tarpu veidą ir dekoltė degindamasi tepiau Lavera Baby&Kinder kremu su SPF 20, tai vėlgi, atsparus vandeniui, nenudegiau niekur, tik va įdegis vos mažesnis nei tų vietų, kur deginau su Hauschkos SPF 15.

Kolegė perleido Laveros purškiamą priemonę su SPF 15, tai vasaros gale jau gali reikėti išsitraukti ir ją, bus labai įdomu palyginti su Hauschka, vistik šis Laveros purškiklis šitoj temoj, kiek pastebėjau, susilaukė krūvos teigiamų atsiliepimų.

Dar pratęsiant apie Lavera, noriu papeikti dantų pastą "Basis sensitiv" mėlynąją sad.gif Labai patiko skonis, putojimo užteko, na bet įpusėjus pakuotę pastebėjau, kaip sujautrėjo dantenos, kraujuot pradėjo kas kartą valantis doh.gif Gaila, bet daugiau nebepirksiu. Vienas iš nedaugelio Laveros produktų, kurie mane nuvylė ax.gif

Taip pat įsigijau Lavera after sun losjoną. Pernai peikiau, kad neužtenka drėkinimo po saulės vonių (po deginimosi mano oda katastrofiškai sausėja dar kelias dienas), bet šiemet padariau kitaip. Kas rytą ir kas vakarą tarp saulės vonių išsitepdavau DIDELIU kiekiu šito losjono, galima skaityti imdavau dvigubai daugiau, nei kad įprastai oda sugeria, na maždaug 'kremo kaukė' kūnui. Tai ir ką, po pusvalanduko viskas gražiai susigerdavo ir oda minkštutėlė švelnutėlė, niekur luptis nepradėjo, šerpetoti taip pat smile.gif Žodžiu, jei kremas kūnui yra per lengvas, reikia pabandyti jo tepti dvigubai daugiau ir gerai įmasažavus leisti įsigerti. Nebereikės nei sviestų smile.gif

Dar šiek tiek apie Hauschka. Neseniai įsigijau tris man naujus produktus, taigi nuo pradžių. Labai likau patenkinta citrininiu kūno prausikliu, putoja ne tiek gausiai kaip įprastiniai, bet tai buvo mano pirmas prausiklis, kuris IŠ TIESŲ nesausina odos. Net po Weledos mano blauzdų oda šerpetodavo vos vos, po Hauschkos to nėra thumbup.gif Plius labai maloni konsistencija, jaučiasi, kad daug aliejų sudėty, jau nekalbant apie citrinų kvapą wub.gif 11 balų iš 10, būtinai kartosiu, gaila tik kad nepigi sad.gif Ir tik 150 ml.

Išbandžiau ir atnaujintą dantų pastą iš Med linijos su mėtomis, prieš tai vadinosi ji "Neem and Mint", dabar pavadinime liko tik "Mint". Pasikeitė ir skonis, tapo stipresne mėtine. Putoja nedaug kaip ir buvusioji, bet gaivumo suteikia sočiai. Tikrai patiko, norėsiu vėl kartoti. Labai malonus skonis, patinka man Hauschka dantų priežiūros priemonės.

Kadangi tokie karščiai, bandau vėsintis kontrastiniu dušu, bent jau kartą per dieną stengiuosi šaltu vandeniu persilieti. Labai teigiamai veikia fizinę ir dvasinę būseną, atrodo, lyg naujų jėgų įkrauna smile.gif taigi po šio dušo dažnai tepuosi Hauschka aliejumi su citrinomis ir citrinžolėmis, jis skirtas spec. kovai su celiulitu, na tai stangrinu kojytes truputuką. Maloniai tepasi jis, tik va kur pasausėjusi oda, būna kad ir neužtenka drėkinimo (pagrindas - saulėgrąžų aliejus).

Dar gi pratęsiau pažintį su Argital wub.gif Labai rimtai krito į akį man šita kompanija. Prieš kelias dienas nusipirkau veido prausiklį - tikra tiesa, kad jis balina (įeina pieno rūgštis, labai tinkanti probleminei odai), mano įdegio jau tuoj neliks biggrin.gif Bet kad oda skaistesnė darosi, irgi pastebėjau (arba noriu pastebėti biggrin.gif). Žiūrėsiu, kaip toliau seksis naudoti, kolkas labai džiaugiuosi pirkiniu, vakar net Hauschkos tušą sėkmingai nusiploviau juo ax.gif
Papildyta:
Kas vakarą blauzdas ir pėdas tepuosi Arigtal kremu pėdoms su levandomis ir melisomis - po kelių kartų sunku kažkokį pojūtį aprašyti (vakarais nuo darbo pobūdžio labai patinsta apatinės baluzdų dalys, pradėjau intensyviai kovoti su tuo, nors man dar tiek nedaug metų verysad.gif), bet faktas, kad kremas yra riebus, tačiau nesunkiai susigeria, labai gerai drėkina ir dezodoruoja, o iš vakaro pasitepus, ryte patinimas būna praktiškai visiškai atlėgęs (jei nepasitepu iš vakaro, kartais ryte dar šiek tiek laikosi sunkumas kojose). Vėlgi, vėliau parašysiu galutinę nuomonę.

O veidukui kas rytą jau antrą mėnesį naudoju Argital kremų mišinį lygiom dalim: vaikišką su cinku ir veidui su našlaitėmis - taip man rekomendavo Elytė, sumaišė mažą indelį, labai ilgam užteks. Iš pradžių buvau skeptiškai nusiteikus, kad riebins odą ir dar labiau kimšis poros, ale nė velnio (tfu tfu tfu) - nieks nesikemša ir neriebina (nuo karščio natūralu, kad oda greičiau sublizga), oda pamažu skaistėja, duok Dieve jai sveikatos biggrin.gif Kolkas labai patenkinta šitu kremu, labai patinka, kad yra tirštas, nors susigeria taip lengvai. Kol oda nesikaprizina, tol liaupsinu Argitalį wub.gif

Dar gi prisidedu prie visų pagyrimų Aloe Dent balinančiai pastai - neturiu ko prikišti, tiesiog tobula dantų pasta smile.gif

Atradimas man - Omnia Botanica šampūnas riebiems plaukams. Vienas iš geriausių mano naudotų šampūnų, plaukai nepaprastai blizgėjo nuo jo, buvo purūs ir šiaip faini. Vienintelis minusas, kad 150 ml kainuoja netoli 40 Lt. Be nuolaidos nesinorėtų jo pirkti vėl.

Dar aplodismentai Plante System putoms veidui - puikiai prausia, net ir Hauschkos tušą, nereikėjo nei pienelių jokių papildomai naudoti, akių srities visiškai nedirgina. Tik kaina badosi, virš 60 litų schmoll.gif

Pagyrimai ir Acorelle dezodorantui su rožių vandeniu - pirksiu vėl ir vėl ir vėl thumbup.gif Tikrai kad pirmasis eko dezodorantas, atlaikantis net didelį karštį. Tik šiom dienom prie +30 į darb dienos pabaigą nebesijaučiu pakankamai gaivi, bet dėl to tikrai neišgyvenu, ko tikėtis iš eko dezodorantų, kai prisiskaitai tiek nusivylimų...smile.gif

Patiko ir Acorelle depiliacinis vaškas su dozatoriumi. Pirmą sykį apsikeverzojau ir supykau ant jo, o antrą sykį pakaitinau dvigubai ilgiau, tuomet viską tvarkingai nuplėšė (šlaunis) ir nesudirgino anei sekundės, nors net po depiliatoriaus paraudusių taškiukų atsirasdavo. Tikrai gera dalykas, naudosiu ir kitą sykį thumbup.gif

Akmuo į Sante "Brilliant Care" daržą, galutinai apsisprendžiau, kad šitas balzamas man yra per sunkus. Plaukai nusvirę po jo (nors mėgstu riebius kondicionierius), nulis purumo ir formos sad.gif

Truputį nusivyliau ir John Masters Organics šampūnu normaliems plaukams. Iš pradžių kaifavau nuo jo, jau maniau, kad atradau tobulą šampūną savo plaukams. Jis toks ir būtų - maloniai kvepia tikrais rozmarinais, geras tirštumas, plaukai labai blizga ir būna purūs po jo, o bet tačiau - man atsirado pleiskanų sad.gif Periodiškai kas kokį antrą ar trečią plovimą pastebėdavau smulkių pleiskanyčių prie pat galvos odos, o čia man yra unikalus atvejis, nes pleiskanom niekuomet nesiskundžiau. Sunaudojau pusę buteliuko ir nusprendžiau jam pasakyti sudie ax.gif Laabai gaila, plaukai tokie nuostabūs po jo, bet iš kur tas galvos odos sudirgimas.. galbūt nuo visokio gėrio gausos jo sudėtyje? g.gif Nes įeina tai milijonai ekstraktų ir EA, kaip dar niekur neteko matyti.

Ir apibendrinanti nuomonė apie Argital plaukų kondicionierių. Nors pirma ir pykau ant jo, kad yra toks lengvas ir mano posausiems galams jo neužtenka, tačiau kai pasipurškiu po plovimo Druide "Leave-in", dingsta visi nepasitenkinimai, plaukučiai gražiai gula ir drėgmės jiems tikrai pakanka. Taigi manau, kad kondicionierius yra tikrai geras, tik smarkiai pritrūkusiems drėgmės plaukams jis yra nepakankamas. Derinu jį su Druide ir vargo nematau smile.gif

Turbūt apie viską parašiau, ką planavau ax.gif Jei dar ką prisiminsiu, brūkštelėsiu karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 07 15, 18:25)
kokia sudetis aliejaus, kaip vadinasi, kur tokia parduotuve yra? smile.gif


sudetis: Arctium Lappa Root (Burdock) Oil, Mineral Oil, Ethylhexyl Cocoate, Oleth-5, SC-CO2, extract Arcticum Lappa (Burdock), Linolenic Acid, Thymus Vulgaris (Thyme) Essential Oil, Vetiveria Zizanioides (Vetiver) Essential Oil, Retinyl Palminate.

O pirkau Europos perejoje esancioje rusiskos kosmetikos parduotuveje.
Papildyta:
QUOTE(FruitSalad @ 2010 07 15, 18:48)
Gal kas nors gali atsiliepti apie afrikietiškąjį juodąjį muilą?


Juodaji Afrikos muila naudoju jau gera menesi, tai labai esu patenkinta. Prausiu veida, kuna. Viena karta bandziau ir galva plauti, bet plaukai tokie kaip stagarai. Na gal dar kada bandysiu, visiskai nespjaunu i sit reikala biggrin.gif Tiek veido, tiek ir kuno odos visiskai nesausina, naudojasi labai taupiai. Manau, kad cia vienas geresniu pirkiniu wink.gif
Atsakyti