Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 07 14, 16:12)
del papaino, tai man irgi smirdet pradejo, o nupirkus kvapo visai nebuvo, dabar silke kazkokia smirda blush2.gif  tongue.gif

vaaaa biggrin.gif ir man taip smirda, bet ziaurus kvapas, o kur tu ji laikei?
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 07 14, 16:01)
tai cia vietoj sampuno?  g.gif


Galima ir kaip kaukę, manau, palaikyti, ir po to išplauti.

Rozmarinas man tiko, kai slinko plaukai po gimdymo. Naudojau Weleda rozmarinų vandeni ir aliejų plaukams. Na, ir aišku, sąžiningai tokias priemones naudoti, palaikyti kiek reikia. O tai būna, skubi skubi ir nepamyli savęs mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo supere: 14 liepos 2010 - 16:22
QUOTE(Satura @ 2010 07 14, 14:52)
noriu pakritikuot ir pasikandžiot  biggrin.gif
žodžiu, manęs neįtikino smile.gif

šiaip pagal sudėtis, kurios ten eina, tai nuo tų rutulių paskui pieva tikriausiai nupliko biggrin.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif

as, Tu, nu gerai, turbut visos musu temos merginos neuzkibs. as turiu salia namu ju parduotuve, net nebuvau uzejus biggrin.gif ir net po filmuko turbut kad neuzsuksiu biggrin.gif jau per kompo ekrana man ten viskas kvepia chemija, gal del nenaturaliu spalvu.. o paskaicius sudetis, kai net i muila dedamas SLS (kam, jei taip sieki naturalumo?!)..

bet ka as noriu pasakyti. tokiu kaip mes (kurios skaito sudetis) turbut koks 1% ar maziau?
tokiu, kuriems siais laikais apeliuoja 'naturalumas, zalumas, ekologija' ir pan turbut kokie 50% ar daugiau?
tai 49% vartotoju nupirks ju gaminius. vien del superinio marketingo. nu, man taip atrodo smile.gif uztai ji ir pagyriau. superinis pseudo naturalumo pavyzdys.

idomu, is filmuko suzinojau, kad jie pradejo gamindami Body shop'ui smile.gif

jie gi atseit baisiai artimai bendrauja su vartotojais, reiktu paklaust apie kondicionieriu ir konservantus, bet kazko tingiu smile.gif o gal tiksliau nematau prasmes smile.gif

as kai bombas pamaciau irgi apie Diva:) pagalvojau biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 07 14, 17:05)
vaaaa  biggrin.gif  ir man taip smirda, bet ziaurus kvapas, o kur tu ji laikei?

spintelej kambary, bet tikrai kvapo nebuvo anksciau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 14, 14:35)
tai taip - purškimui ant veido. Nebesusigaudau, bet kažkurioje gamybos temoje tikrai rašiau, kad mineralinis kremui nelabai. Taigi ir Eve-linai nesigavo kūno kremas būtent su mineraliniu...

O tai dezodorantui gaminti tiks? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 14, 10:47)
Prisidedu prie klausymo - kaip juos naudojai?  4u.gif

Vakar  issimuilinau visa kempine ir issiprausiau su DG muilu su OP- nu zinokites, nepatirtas jausmas  biggrin.gif  - tokia kitokia svara, jauciasi kad nusiprausei kaip zmogus biggrin.gif , keista, bet idomu. Pratinuosi kol kas smile.gif , negaliu pasakyti, kad nenoriu putu kokios dušželės ....

as atradau DG muiliuka kai skutuosi, issimuilinu, nusiskutu, paskui ne kremo nereikia, oda tokia svelnute lieka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 14, 16:38)
jau per kompo ekrana man ten viskas kvepia chemija,

tai 49% vartotoju nupirks ju gaminius. vien del superinio marketingo.


jeigu nuo kvepalų šleifo gatvėje tik čiaudulys suima, tai į jų parduotuvę nereikia net įeiti - šalia stovint užima kvapą.... doh.gif Nežinau, man šitos temos padėjo įgusti viską vertinti kritiškai. Mažiau patiriu entuziazmo apsipirkdama, bet kartu jaučiuosi tvirčiau, kad neišsidursiu cool.gif

pamiršau dar dėl procentų - o jų vis mažėja, mažėja cool.gif

QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 07 14, 18:50)
O tai dezodorantui gaminti tiks?  4u.gif


nebandžiau g.gif Pabandyk, blogiau nebus smile.gif Nei ten kas rišasi, o kad tarpusavyje kažkaip sureaguos druskinas mineralinis ir alūnas, nelabai tikiu. Klausimas, kaip laikysis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 15 liepos 2010 - 08:11
Atsiliepimai apie Lavera apelsninį šampūną, panaudojus ilgėliau: šitas šampūnas kolkas pats geriausias, nekeisčiau į nieką, o plaukai tikrai nepradėjo greičiau riebaluotis, gal net, kaip tik lėčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 07 15, 15:07)
Atsiliepimai apie Lavera apelsninį šampūną, panaudojus ilgėliau: šitas šampūnas kolkas pats geriausias, nekeisčiau į nieką, o plaukai tikrai nepradėjo greičiau riebaluotis, gal net, kaip tik lėčiau smile.gif

Netgi nekeistum i nieka? bigsmile.gif
Nu o as niekaip traukinuko nesulaukiu unsure.gif , jau pirkau siandien NS sampuna, nes visai nei laso neturejau nieko...

Ugvile- aciu, siandien ryte jau isbandyta thumbup.gif - tikrai , kaip "nedaeina" paciai tokie dalykai? biggrin.gif Labai ir man patiko.

DG- ainu rasyti AZ, sitaip placiai vartojamas tavo muilas dabar pas mane, man panika, kad gali tuoj baigtis fear.gif

Atsakyti
Sveikos,
vasara, atostogos...., netikėtos problemos, ech...visai baigiu pamiršt šią temelę, reiktų kažkaip pasitaisyt:))
QUOTE(Diva:) @ 2010 06 30, 10:54)
Gal kuri esate bandziusi sia krempudra?
user posted image

turiu krempudra, tik kita numeriuka, patiko tas, kad tikrai kazkiek maskuoja, gal siek tiek sunkokai tepasi, reikia ant padrekinto veido tept, siaip esu patenkinta as ja.

QUOTE(Etama @ 2010 07 05, 19:35)
Is aliejus.com  biggrin.gif  155gr. kainuoja 8lt ar 9lt smile.gif beje, pries kelias d. trecdali isliejau, pripratau, kad visalaik kietas budavo, palaikiau siltoj vietoj, dar kai tokie karsciai, isvis vandenelis pasidare. Is iprocio is duso islindus taip energingai atsukau dangteli, tik sliuuukst visur, grindis priliejau, turejau darbo biggrin.gif  doh.gif

tas pats ir man buvo nutike smile.gif kai kliustelejau, taip gaila buvo gero daikto, daba vis ziuriu kiek liko ir dar vis gaila biggrin.gif

Siek tiek aprasysiu ka esu naujo isbandzius.
CHI kūno pilingas su Jojoba, patiko man sis pilingas, bet pati nepirkciau, tiek nemokeciau ax.gif puikiai galima paciai susimakaluot ne ka prastesni ir pataupyt sioje vietoje, siaip esu pripratus prie tokio astresnio - kavos tirsciu, tad atrode, kad nieko jis ten man nepilinguoja, bet kazkiek papilinguoja, labai kvapas geras, toks citrusinis, tikrai energizuojantis, odele lieka svelnute, bet, kaip minejau, savos gamybos ne ka prastesni buna, nebent dar gal ivyks koks stebuklas biggrin.gif
Dar kelis gerius pirkau per ispardavima:
„EMERAUDE“ makiažo valiklis-pienelis likau patenkinta, tikrai gerai valo, nepastebejau net skirtumo tarp savo pries tai megtosios Laveros ar Alverde, tad uzskaitau!
„EMERAUDE“ minkštinamasis losjonas neblogai gaivina, paminkstina odele, ramina ja ir po saules voniu labai patiko, buvo labai idomu isbandyti kazko naujo apart hidrolatu, net paskui galvojau, kad reikejo griebt kelis, nes jau visai i pabaiga:/
Vat tiek naujoviu, apleidus ir gaminimus, pirkimus, ne tas galveleje paskutiniu metu, tarkim valia gera turiu atsispyrimui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2010 07 15, 15:04)
apleidus ir gaminimus, pirkimus, ne tas galveleje paskutiniu metu, tarkim valia gera turiu atsispyrimui biggrin.gif


tu tik grįžk, mes tave greit į tiesų kelią sugrąžinsim biggrin.gif

KN straipsnis kaip ir kuo saugotis uodų, erkių ir kitų vabzdžių (netgi rudeninių musių) cool.gif
Atsakyti
ar galima sumaisyti alaviju miltelius su hidrolatu? O istirps milteliai ar ne? noreciau kaukyte pasidaryti, tai nenoreciau kad istirptu..
Atsakyti