Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 14, 15:45)

man irgi lush neissausino. tikrai neblogi, gaila, bet as paciu lush'u nelabai pasitikiu smile.gif

Taip, aš iš esmės irgi nepasitikiu. Pirkau kaip pradedančioji, kad chna ir basma jau būtų ,,sumakaluota''. Mielai imčiau iš kitur, bet dar turiu keliems kartams, tai dažysiu. Nedaug aš ten gilinausi, bet sudėtys kaip suprantu rašomos pilnos, nes pabaigoje produktų puikuojasi parabenai ir t.t. Yra ten ale ,,fresh'' produktai neva be negeriečių, galimi tik UK. Kaip ten yra su fresh vaisiais sausam kondicionieriuje vėlgi mistika biggrin.gif . Matyt tiesa pas juos slypi kažkur anapus. biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
merginos, skaiciau kad glicerino galima ideti i sampuna.. kas nors bande? galvoju ilasint...
Atsakyti
del papaino, tai man irgi smirdet pradejo, o nupirkus kvapo visai nebuvo, dabar silke kazkokia smirda blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 14, 15:39)
jei gerai pamenu, tai kazkas ras, kad i mineralini ipyle silko ir purksdavo plaukus 4u.gif
ar taip? koks poveikis? ant slapiu ar sausu purksdavot? kiek mazdaug reiktu i 100ml? blush2.gif


Nedėk, nes prasmirs schmoll.gif , man taip atsitiko. Nors kol neprasmirdo švelnino plauką ir blizgesio labai duodavo (manęs klausdavo, gal kartais plaukus nusidažiau). Merginos man, čia forume, patarė šilko įsilašinti į šampūną ar kondicionierių, dar neišbandžiau blush2.gif
Bet dabar sugalvojau, kad gal galima pasidaryti mažesnį kiekį ir laikyti šaldytuve. Reiks ir taip pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2010 07 14, 13:57)
Taip, aš iš esmės irgi nepasitikiu.


as galvojau, kad 'fresh' jie vadina kazkada svieziais buvusius vaisius biggrin.gif ir nors patys nededa konservantu, ju perkami vaisiu milteliai ar ekstraktai jau uzkonservuoti.
nu bet ne - jie tiesiai sviesiai raso, kad patys vietoj spaudzia sultis ir iskart pila i produktus.. tai nebezinau tada biggrin.gif
dar esu skaicius kazkur, kad po 'perfume' sudetyje jie slepia konservantus. tada sita versija gana tiketina.

bet kokiu atveju, labai fainas filmukas http://www.lush.co.u..._lush_life.html. lenkiu galva pries ju marketinga thumbup.gif

QUOTE(Eve-line @ 2010 07 14, 13:58)
merginos, skaiciau kad glicerino galima ideti i sampuna.. kas nors bande? galvoju ilasint...


priduoti drekinimo drinks_cheers.gif gal geriau net i kondicionieriu. sausos galvos ir plauku savininkems turetu buti gerai.
tik atsiranda uztersimo galimybe, gal geriau ne i visa produkta.
Atsakyti
Merginos, kas padetu nuo plauku slinkimo? Aisku, cia problemos tikriausiai vidines(dabar jas bandau spresti), bet vis tiek kazka reikia daryti, kad greiciau ataugtu nauji plaukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sky_diver: 14 liepos 2010 - 15:34
Ka zinot blogo apie Sodium Lauryl Sarcosinate? 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 07 14, 15:31)
Marginos, kas padetu nuo plauku slinkimo? Aisku, cia problemos tikriausiai vidines(dabar jas bandau spresti), bet vis tiek kazka reikia daryti, kad greiciau ataugtu nauji plaukai.


Kaip tik AN turi "Ekologiški varnalėšos šaknų milteliai (Arctium lappa L.)", rozmarinas (hitrolatas, ea) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 14, 15:30)
bet kokiu atveju, labai fainas filmukas


noriu pakritikuot ir pasikandžiot biggrin.gif Šiaip tai gudru - triukšmingu, rėksmingu fonu yra uždengiami faktai (pvz., kur jie perka ekologišką SLS ir parabenus biggrin.gif ) - parodomos manifestacijos dėl žvėrelių, nėščia afrikietė ir kažkokios Paulos vardas ant etiketės, neva ji atsakinga už tą vaisių dėžę. Tai ką, Paulai ir skundą rašyti, jeigu kas? bigsmile.gif Kam patinka pop stiliaus šou, pridėjus žolyčių ir netikrų kiškučių vaizdų, tai tikrai smagu tongue.gif

užkliuvo vyriškis, sukišęs savo tikriausiai neplautas rankas į hand made kosmetikos dubenį tarp afrikiečių. Na iš akių matosi, kad nieko jis tame neišmano, jam šiaip smagu ir nauja patirtis į tešlą rankas sumerkti rolleyes.gif

o apie sultis ir aš galiu filmuką susukti. Yra Gedimino prospekte tokia knaipė, kur abejotino švarumo vaisius spaudžia. Nutylėtume, kad ten netgi nėra atvesto vandens, bet krūvos vaisių žiūrėtųsi gan gerai g.gif

filme vaisių sultys ir kažkokia masė, pilama į formeles iš to paties indo, akivaizdu, tik lengvatikiams keliamos asociacijos smile.gif Arba, gal ir pilamos sultys, bet pačios žinom, kas su tais vaisių/uogų aktyvais atsitinka. Jie genda, rūgsta, traukia pelėsį. Tai jeigu pila, turi dėti daug stiprių konservantų. Parabenų. O tai irgi nieko gero smile.gif

žodžiu, manęs neįtikino smile.gif

šiaip pagal sudėtis, kurios ten eina, tai nuo tų rutulių paskui pieva tikriausiai nupliko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(supere @ 2010 07 14, 16:35)
Kaip tik AN turi "Ekologiški varnalėšos šaknų milteliai (Arctium lappa L.)", rozmarinas (hitrolatas, ea)  4u.gif


turiu varnalesu aliejaus (is rusiskos kosmetikos parduotuves pirkta), tai sakiau reikes juo tepti nakciai plaukus. turiu ir rozmarino ea. dar girdejau, kad tiktu ir levandu bei kedru ea. del hidrolato net nezinojau - aciu uz info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 07 14, 15:53)
turiu varnalesu aliejaus (is rusiskos kosmetikos parduotuves pirkta), tai sakiau reikes juo tepti nakciai plaukus. turiu ir rozmarino ea. dar girdejau, kad tiktu ir levandu bei kedru ea. del hidrolato net nezinojau - aciu uz info smile.gif


Recepčiukas iš KN, kadangi rozmarinas tinkamas esant plaukų slinkimui, taigi būdas galėtų būti toks 4u.gif
"Puikus receptas su rozmarinų vandeniu plaukams plauti:
Šaukštą gasulo molio sumaišykite su rozmarinų vandeniu, (rozmarinų vandens užtenka 1 valg. Šaukšto. Jei norite skystesnės molio košelės, atskieskite parastu vandeniu). Kai jau turėsite reikiamo tirštumo molio ir vandens košelė, į ją įlašinkite iki dešimt lašų atlasinių kedrų ea ir turėsite puikią plovimo priemonę už kurią jūsų plaukai jums nuoširdžiai padėkos... smile.gif"
Atsakyti
QUOTE(supere @ 2010 07 14, 16:59)
Recepčiukas iš KN, kadangi rozmarinas tinkamas esant plaukų slinkimui, taigi būdas galėtų būti toks  4u.gif
"Puikus receptas su rozmarinų vandeniu plaukams plauti:
Šaukštą gasulo molio sumaišykite su rozmarinų vandeniu, (rozmarinų vandens užtenka 1 valg. Šaukšto. Jei norite skystesnės molio košelės, atskieskite parastu vandeniu). Kai jau turėsite reikiamo tirštumo molio ir vandens košelė, į ją įlašinkite iki dešimt lašų atlasinių kedrų ea ir turėsite puikią plovimo priemonę už kurią jūsų plaukai jums nuoširdžiai padėkos... smile.gif"


tai cia vietoj sampuno? g.gif
Atsakyti