Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 67

QUOTE(Dolphin @ 2010 07 14, 11:47)
nesuprantu ka blogai darau  verysad.gif  dariau kremuka, dejau 12ml aliejaus ir 18ml vandens. maisau belekiek laiko, dar nespejau ne koncervantu idet, nieko, o kaip vanduo kazkoks, taip vanduo.. koks, kaip atsiskyres vanduo balzganas nuo kefyro buna..  verysad.gif  emulsinio dejau beveik 2g.. ;/ ka blogai darau?


gal per mazai EV? 3g gal geriau imt? juk galimos paklaidos, gal paemei keliais ml daugiau aliejaus, puse gr maziau vasko..

ar isbandytas jau sitas vaskas gaminiuose?

temperatura irgi galejo itakoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 14 liepos 2010 - 13:35
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 14, 13:27)
o gal temperaturu nenutaikiau..

nes gyret kelios cia, kad jis geras hidrolatams pakeisti..


jei būtum nenutaikiusi temperatūrų, tiesiog nebūtų gavusis vientisa masė - arba abi fazės sluoksniuotųsi, arba nusivarškėtų. Jei nesigavo atskirai ir ne rūgusio pieno konsistencija (apie naminį čia kalbu biggrin.gif ), tai su temperatūrom viskas gerai smile.gif

tai taip - purškimui ant veido. Nebesusigaudau, bet kažkurioje gamybos temoje tikrai rašiau, kad mineralinis kremui nelabai. Taigi ir Eve-linai nesigavo kūno kremas būtent su mineraliniu...
Atsakyti
aham, man irgi nesigavo su Rasos mineraliniu. ismeciau, tik alieju buvo gaila.
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 14, 14:35)
jei būtum nenutaikiusi temperatūrų, tiesiog nebūtų gavusis vientisa masė - arba abi fazės sluoksniuotųsi, arba nusivarškėtų. Jei nesigavo atskirai ir ne rūgusio pieno konsistencija (apie naminį čia kalbu biggrin.gif ), tai su temperatūrom viskas gerai smile.gif

tai taip - purškimui ant veido. Nebesusigaudau, bet kažkurioje gamybos temoje tikrai rašiau, kad mineralinis kremui nelabai. Taigi ir Eve-linai nesigavo kūno kremas būtent su mineraliniu...

tai vat kad rugusio pieno konsistencija ir gavos unsure.gif viskas aisku tada, be termometro nebezaisiu smile.gif
ech.. su tokiu kiekiu mineralinio galesiu per tokius karscius veida purskaliot biggrin.gif

Dekuj, visgi reiks imt hidrolata ir termometra.. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 14, 14:34)
gal per mazai EV? 3g gal geriau imt? juk galimos paklaidos, gal paemei keliais ml daugiau aliejaus, puse gr maziau vasko..

ar isbandytas jau sitas vaskas gaminiuose?

temperatura irgi galejo itakoti.

na man gavos 5% em vasko, o galima 3-8%. tai nebedarysiu, kol termometro neturesiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 14, 13:45)
tai vat kad rugusio pieno konsistencija ir gavos unsure.gif viskas aisku tada, be termometro nebezaisiu smile.gif


tai jau nebeturi tikrai ko prarasti - šitą du viename reikalą gali kartu pašildyti ir bandyti suemulsinti, o jei to bus maža - įmesti ir kelias papildomas vaško kruopeles 4u.gif Aš pati visad be termometrų darau, iš akies pagal KN, tai net neįsivaizduoju, kam tas termometras smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 14 liepos 2010 - 14:01
QUOTE(Satura @ 2010 07 14, 07:01)

bent į topą įtrauk  4u.gif  biggrin.gif



sita butinai smile.gif
kazkada skaiciavau, tai arti 60 rusiu jau gaminau biggrin.gif kai bus koks 100 lotuliukas.gif , reiks sudaryt topu penketuka biggrin.gif

QUOTE(Dolphin @ 2010 07 14, 09:38)
aliejaus 12ml, GSE nebepamenu..


o kam GSE daug dedi? tiesiog idomu.

QUOTE(Satura @ 2010 07 14, 12:09)
Ai tiesa, mama pati pasidarė dezodorantą su alūno milteliais, tai sakė labai vykęs levandų ir citrinų eterinių aliejų kvapo mišinys biggrin.gif

mama gamina?! bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 14, 14:58)
tai jau nebeturi tikrai ko prarasti - šitą du viename reikalą gali kartu pašildyti ir bandyti suemulsinti, o jei to bus maža - įmesti ir kelias papildomas vaško kruopeles  4u.gif Aš pati visad be termometrų darau, iš akies pagal KN, tai net neįsivaizduoju, tai termometro nepasigendu smile.gif

jau ispyliau viska.. o jei pasildzius juos paskuj kartu, tai yra tikimybe, kad susijungs i krema?
na Jus jau daug tu kremu daret, nesistebiu, kad is akies pavyksta smile.gif man toli grazu.. beje vakar norejau i Kn gamybos vakareli nueti, bet planus sugriove darbas unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 14, 15:00)
o kam GSE daug dedi? tiesiog idomu.


na man pasirode, kad per daug idejau. nezinau, ar tikrai jo buvo labai daug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 14, 14:00)
mama gamina?!  bigsmile.gif  thumbup.gif


aha, dezodorantą pati pasidaro wub.gif thumbup.gif

QUOTE(Dolphin @ 2010 07 14, 14:01)
jau ispyliau viska.. o jei pasildzius juos paskuj kartu, tai yra tikimybe, kad susijungs i krema?


stebuklai su tais kremais vyksta. Esu mačiusi atvejų KN, kai panoms yra nepasisekę ir produktas būdavo nuo pat pradžių pasmerktas: tąkart lyg ir hidrolatą pasišildyti užmiršo, supylė šaltą į aliejų... Atrodo, kad ir nebeišgelbėjo jo. Buvo, kad kitos darė pagal instrukcijas, kartu ir solidariai, o fazės nesijungė. Atidėjo indelius, jie pastovėjo, o paskui užteko tik pamaišyti ir susijungė puikūs kremukai wink.gif

tai jeigu kas nesigauna, nesinervink ir neskubėk pilti į kanalizaciją. Tegu ramiai pabūna, o paskui vėl bandyk. Matai, kiek gelbėjimo galimybių yra wink.gif
Atsakyti
Nors tu nesutinki, as vistik deciau daugiau EV smile.gif

Per jus gamint taip uzsinorejau.. tokia atgaiva vesa po karsciu, et, gaila neatkeliavo dar priemones sampunui ir kondicionieriui. Gaminciau smile.gif

Plauku kuri laika zolemis nebedazysiu. Uzpykau ant ju smile.gif Paskutini karta daziau misiniu, kuris turejo patamsint (ir internete geri atsiliepimai apie ji), nezinau, nemanau, kad patamsino.. Arba as per didelio efekto tikiuosi, ar kazka blogai darau (bet ka ten blogai padarysi!), ar mano plaukai su zolem tiesiog nedraugauja doh.gif Uztai nagai juodi mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 14, 15:17)
Plauku kuri laika zolemis nebedazysiu. Uzpykau ant ju  smile.gif Paskutini karta daziau misiniu, kuris turejo patamsint (ir internete geri atsiliepimai apie ji), nezinau, nemanau, kad patamsino.. Arba as per didelio efekto tikiuosi, ar kazka blogai darau (bet ka ten blogai padarysi!), ar mano plaukai su zolem tiesiog nedraugauja  doh.gif Uztai nagai juodi  mad.gif

O pirštinių nedėvi, kai dažai? g.gif
O man lush patiko, padarė kaip tikėjausi, šiek tiek paryškino spalvą (tą matau matyt tik aš ir mama, MB nemato biggrin.gif ), plaukų neišsausino, matyt dėl kakavos sviesto ir mano pridėto papildomai alyvuogių aliejaus). Žodžiu kartosiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 07 14, 15:17)
Nors tu nesutinki, as vistik deciau daugiau EV  smile.gif


idesiu daugiau, bet pirma sulauksiu hidrolato smile.gif
Papildyta:
reikia rasos mineralini dabar panaudot biggrin.gif
jei gerai pamenu, tai kazkas ras, kad i mineralini ipyle silko ir purksdavo plaukus 4u.gif
ar taip? koks poveikis? ant slapiu ar sausu purksdavot? kiek mazdaug reiktu i 100ml? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 14, 13:18)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o ka? Naturalus nagu lakas is zoliu  biggrin.gif Gal vasarai juodas kiek tamsokas g.gif  biggrin.gif


neitikinai biggrin.gif toliau pyksiu ant zoliu biggrin.gif

QUOTE(pepkė @ 2010 07 14, 13:28)
O pirštinių nedėvi, kai dažai? g.gif
O man lush patiko, padarė kaip tikėjausi, šiek tiek paryškino spalvą (tą matau matyt tik aš ir mama, MB nemato biggrin.gif ), plaukų neišsausino, matyt dėl kakavos sviesto ir mano pridėto papildomai alyvuogių aliejaus). Žodžiu kartosiu. smile.gif


deviu, bet ne visada smile.gif paskutini karta pagalvojau, jei jau jos nieko man nedazo, tai nedesiu. klaida biggrin.gif plauku gal ir nedazo, uztai nagus - dar ir kaip.

nu va, sakau, tie spalvos pakeitimai net ne visiems matomi doh.gif as turbut per daug noriu.. turbut kai yra zilu, yra daugiau prasmes dazyti zolemis g.gif
man irgi lush neissausino. tikrai neblogi, gaila, bet as paciu lush'u nelabai pasitikiu smile.gif

Atsakyti